reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mi wszyscy mówią dookoła, że będzie chłopak. Oprócz mojej mamy, no i mój Ł też gada do brzucha jakby tam siedziała dziewczynka i chyba w to wierzy;-) A ja nie czuję co będzie.. Okaże się 29.10 na usg połówkowym:tak::tak:
Hihi, a co bys chciala? Bo ja corcie :-) Ale planowalismy pierwszego chlopca i ciekawe czy sie udalo :laugh2: Moj nie dopuszcza innej mysli. Juz sie nie moge doczekac, zeby wiedziec KTO tam mieszka! Mezu na razie jeszcze nie gada za czesto do brzucha. Ja tez nie. Choc czuje Malenstwo i wiem, ze tam jest, jeszcze chyba do mnie to wszystko nie dociera. Ale wiem, ze mam czas i nadrobimy w ciagu najblizszych miesiecy pogaduchy z lokatorem :tak:
 
reklama
Hihi, a co bys chciala? Bo ja corcie :-) Ale planowalismy pierwszego chlopca i ciekawe czy sie udalo :laugh2: Moj nie dopuszcza innej mysli. Juz sie nie moge doczekac, zeby wiedziec KTO tam mieszka! Mezu na razie jeszcze nie gada za czesto do brzucha. Ja tez nie. Choc czuje Malenstwo i wiem, ze tam jest, jeszcze chyba do mnie to wszystko nie dociera. Ale wiem, ze mam czas i nadrobimy w ciagu najblizszych miesiecy pogaduchy z lokatorem :tak:

Z jednej strony chciałabym córcię, a z drugiej synka:-) Ale może troszkę bardziej córcię??:-p Chcielibyśmy mieć dwójkę albo trójkę dzieci, więc myślę, że trafi nam się i jedna i druga płeć:-):-) A jak nie to będziemy próbować do skutku hihi;-);-) Ja też już siedze jak na szpilkach bo już bym chciała wiedzieć kto tam mieszka u mnie w brzuszku!!!:-)
 
hej dziewczynki:-D

siedzę w domku, bo pogoda straszna
przeglądam strony z zakupami i allegro, ofkors;-)

wybraliśmy z M wózek - najpewniej ten zielony:-D :: F I R K O N ::

szukam tez przepisu na ciasteczka, bo mam ochotę dzisiaj jakieś upiec

agniesiak fajnie, ze juz kupiłaś kurtkę
ja wybieram się w przyszłym tygodniu, bo juz marznę

muszę też znaleźć jakieś buty, mam już futrzaki -
https://ssl.allegro.pl/item775084208_kozaczki_gwiazd_rozne_kolory_taki_emu_warto_hit.html
(polecam dziewczyny, jest w nich tak cieplucho, że hej) ale muszę jeszcze kupić jakies kozaczki bezobcasowe, że tak napiszę:tak::tak:
A za ile kupiłaś te butki z allegro??
Tez bym takie chciała, już od tamtego roku się przymierzam do takich:)
 
ja przy bliźniakach chciałabym parkę, mam czuja,że napewno będzie dziewczynka, zresztą moja gin na ostatnim usg przebąkiwała,że chyba laleczkę widzi, jak nie patrzę na monitor od usg to szaleją, jak spojrzę jedno leży grzecznie a drugie skacze jak na trampolinie, myślę,że grzeczne to dziewczynka a szalone to chłopiec, bardzo bym chciała, ale najważniejsze, aby zdrowe były
 
U mnie bedzie dziewczynka, wiekszosc naokolo stwierdzila, ze bedzie dziewczynka bo moj brzuch jakis taki rozlazly jest :-p. Tylko wieczorkiem mi pilka wystaje, a tak to wszystko w boki sie rozlewa. No i w sumie jesli chodzi o przesady to rzeczywiscie chcica na slodkie zaczela sie, ale gdzies od 4-ego miesiaca. Na poczatku ciazy nawet nie ruszylam slodkiego tylko kwasne, przyprawione.
 
U mnie bedzie dziewczynka, wiekszosc naokolo stwierdzila, ze bedzie dziewczynka bo moj brzuch jakis taki rozlazly jest :-p. Tylko wieczorkiem mi pilka wystaje, a tak to wszystko w boki sie rozlewa. No i w sumie jesli chodzi o przesady to rzeczywiscie chcica na slodkie zaczela sie, ale gdzies od 4-ego miesiaca. Na poczatku ciazy nawet nie ruszylam slodkiego tylko kwasne, przyprawione.

Gratulacje:-):-)
Ja jem jak na dziewczynkę, a wyglądam podobno jak na chłopca hehe:-D:-D Od początku ciązy ciągnie mnie do słodkiego i muszę się powstrzymywać i nie lubię mocno doprawionych potraw, tylko raczej łagodne jedzonko. Ale moja mama urodziła dwie córki i za pierwszym razem miała ten apetyt na dziewczynkę, a przy drugiej ciąży - na chłopca:tak::tak: A i tak urodziły się dwie dziewuszki:-p
 
kamikaa - a przed ciaza tez sie nie dogadywaliscie???? Bo jak przed ciaza bylo ok, to to co jest teraz jest normalne :-) Hormony itd. Pogadaj jakos z Twoim M i podsun mu jakas ksiazke czy artykul o tym jak to kobiety w ciazy szaleja - moze zrozumie, zasicnie zeby i przeczeka... :sorry:
Choc u mnie w ciazy bylo ok - jazdy sie zaczely po narodzinach dziecka... no lae wyszlismy jako tako na prosta :tak:

Synek oczywiscie przeziebiony, gardlo czerowne i kupa lekow zlecona... A jak na zlosc piekna pogoda sie zrobila :eek:
 
Gratuluję dziewuszki:-):-) Ale mamy boom na dziewczynki:-D:-D Ciekwae kto u mnie zamieszkał... Ja mam usg dopiero 29-ego.. Ale szybko zleci pewnie;-)

To mamy usg w tym samym dniu tylko ty wczesniej bo ja jak pojde to ty spac juz bedziesz sie kladla.Ja ide na 4 po poludniu dopiero.

a ja spalam tak sobie... Okolo 23:00 moj synek sie przebudzil i poplakiwal wiec go wzielam do siebie bo ma biedak katar, zatkany nos i prawie 38 stopni no i sie co chwile tez budzil a ja z nim, ale jak jzu zasnal to wstalismy po 10:00 :eek: wybiore sie do przychodni z nim bo jutro niedziela a jakby mu sie tak rozkrecilo to byloby kiepsko - zwykle go lecze sama ze zwyklych przeziebien ,ale ta goraczka troche mnie zaniepokoila. No a poza tym i tak musze wyjsc zeb yjakies zakupy zrobic...:cool2:

Milej i leniwej soboty Wam zycze :tak:

Moj juz tez dwie noce ze mna spal bo przeziebiony a wtedy ja zawsze dzieci biore do siebie bo wtedy czuje sie bezpieczniej ze kaszde kaszlniecie uslysze.A i one to lubia.I tez dzis wstalam dopiero o 10.Lekarz moich dzieci przyjmuje tylko we wtorki i czwartki a moge tylko do niego bo ubezpieczenie tylko to zaplaci,a glupia wizyta to 75$ a lekarstwa zawsze wiecej.Jakby sie cos dzialo to przyjmuje w inne dni ale trzeba juz dojezdzac prawie h do drugiego gab.Wiec narazie sama lecze,tymbardziej ze goraczki narazie nie ma.

U mnie bedzie dziewczynka, wiekszosc naokolo stwierdzila, ze bedzie dziewczynka bo moj brzuch jakis taki rozlazly jest :-p. Tylko wieczorkiem mi pilka wystaje, a tak to wszystko w boki sie rozlewa. No i w sumie jesli chodzi o przesady to rzeczywiscie chcica na slodkie zaczela sie, ale gdzies od 4-ego miesiaca. Na poczatku ciazy nawet nie ruszylam slodkiego tylko kwasne, przyprawione.

U mnie podobnie brzuch rozlazly.Ze slodkim to tylko od czasu do czasu,pikantnych rzeczy to nie bardzo jedynie ketchup,ale za to chrzan to bym jadla chodzby tylko na chlebie z maslem.Normalnie pol sloiczka na jeden raz.
Ciekawe co z tego wyjdzie.

A co do blizniakow parek to tez zawsze mi sie marzyly tymbardziej ze u mnie to wlasnie duzo takich w mojej rodzinie.To naprawde jest cudne od razu corcia i synek.Jednak juz teraz chyba nie chcialabym bo chyba nie dalabym rady przy dwojce starszych miec dwojki takich szkrabow.
Gosia,bonus i gratis zycze ci parki bo z doswiadczenia wiem ze swietnie sie chowaja.Moja ciocia mowi ze moi kuzyni to sami prawie sie wychowali.Uwielbiali razem sie zawsze razem bawic i nic wiecej do szczescia nie bylo im potrzebne.Za to starsza jej cora to wiecznie z problemami.Do dzis.

Ja dzis w planach porzadki(dzieci juz niby sprzataja swoj pokoik)tylko nie wiem co na obiad.Moze tez schab z ziemniaczkami i ogorkami bo mam to wszystko w lodowce,a obiad juz na jutro by zostal i w niedziele tylko bym ziemniaczki ugotowala.Pomysle.
 
reklama
kurcze przyszedl tylko weekend i od razu pusciej sie na forum zrobilo ;-)

ja wlasnie zaczynam sie szykowac na "piwko" ze tak powiem z męzem i znajomymi z pracy w sumie no z samymi chlopami :-D ale moze zona jednego kolegi tez bedzie to ona w ciazy miesiac pozniej niz ja takze luz :-) dobra ide sie szykowac na bostwo :-p bo zajomi dawno minie nie widzieli haha a no i dzisiaj planuje zjesc duze lody z bita smietana i wypic szklanke coli z cytrynka mniami :-) to uziolki moje kochane uciekam i do juterka ;-) milego wieczorku :tak:
 
Do góry