reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja spalam tak sobie... Okolo 23:00 moj synek sie przebudzil i poplakiwal wiec go wzielam do siebie bo ma biedak katar, zatkany nos i prawie 38 stopni no i sie co chwile tez budzil a ja z nim, ale jak jzu zasnal to wstalismy po 10:00 :eek: wybiore sie do przychodni z nim bo jutro niedziela a jakby mu sie tak rozkrecilo to byloby kiepsko - zwykle go lecze sama ze zwyklych przeziebien ,ale ta goraczka troche mnie zaniepokoila. No a poza tym i tak musze wyjsc zeb yjakies zakupy zrobic...:cool2:

Milej i leniwej soboty Wam zycze :tak:
 
reklama
Witam, witam
ja dziś znowu jakiś smutny dzień mam, eh ....jeszcze mi jakoś oczy zaczęły łzawić:-(

gaba-gratuluję dziewuszki, i widzę że u Was też Gabrynia będzie:-)
 
silvii28 z tego co się orientuję około 1200 zł
ale wózek funduje mój papcio z mamą, więc się nie martwimy:-)

czekam na informację od firmy z dokładną ceną (razem z fotelikiem)
 
helllo :-)

boze czy tylko mi sie wydaje ze dzisiaj niedziela???:eek: w ogole mialam taki durny sen dzisiaj , snilo mi sie ze z cala rodzina walczylam z potworami takimi podobnymi jak z dystryktu 9 haha :-D no i sie obudzilam a raczej nie wiem czy to mnie dzidzio obudzil bo mi tak bulgotalo i stukalo w brzuszku zze nie wiem juz czy to jelita czy bobas :-D oby bobas .. zjadlam i znow mi cos dokucza ;-) mam nadzieje ze to naareszcie ten gosc brzuszkowy sie odzywa lobuz jeden :-p

ja dzisiaj na obiadek robie schabik bez kosci z sosem i ziemniaczkami i ogoreczkami kiszonymi mojej mamci mniam!!! :-)palce lizac...

kurcze nie pamietam na ktorej stronie bylo ale czy ktoras poleci jakies krople w ciazy co mozna brac?? bo ja sie wykoncze :zawstydzona/y: a na dole w aptece nie miala co mi dac...
 
Witam!
Pogoda jak pod psem :( Nic się robić nie chce. Kiepsko spałam bo moja mała kończy zapalenie oskrzeli z niewydolnością oddechowa więc mieliśmy niezły tydzień!Byłam na zwolnieniu chociaż mój przełożony jak zwykle nie pocieszony-wiecie myślę już o dłższym zwolnieniu-takim do końca!
Pozdrowionka- miłej soboty!
 
helllo :-)

boze czy tylko mi sie wydaje ze dzisiaj niedziela???:eek: w ogole mialam taki durny sen dzisiaj , snilo mi sie ze z cala rodzina walczylam z potworami takimi podobnymi jak z dystryktu 9 haha :-D no i sie obudzilam a raczej nie wiem czy to mnie dzidzio obudzil bo mi tak bulgotalo i stukalo w brzuszku zze nie wiem juz czy to jelita czy bobas :-D oby bobas .. zjadlam i znow mi cos dokucza ;-) mam nadzieje ze to naareszcie ten gosc brzuszkowy sie odzywa lobuz jeden :-p

ja dzisiaj na obiadek robie schabik bez kosci z sosem i ziemniaczkami i ogoreczkami kiszonymi mojej mamci mniam!!! :-)palce lizac...

kurcze nie pamietam na ktorej stronie bylo ale czy ktoras poleci jakies krople w ciazy co mozna brac?? bo ja sie wykoncze :zawstydzona/y: a na dole w aptece nie miala co mi dac...
Kropli to nie bardzo z tego co wiem??można ewentualnie sól fizjologiczna albą wodę morską, ale mi najbardziej na katar pomagały inhalacje z rumianku i tymianku...
 
hej :)
Nie bedzie mnie tak czeto jak kiedys bo moj komp sie popsul :((zanioslam godo naprawy ale chyba jet juz do wyzucenia imusze kupic nowy :(( a mial dopiero 4 lta :((
M mi swojego dawac nie bedzie :(( taka swinia


Teraz pisze z kaffejki ale est daleko i nie zawsze bedzie mi sie chcialo isc :((
Bede za wami strasznie tesknic :((

jak tak dalek pojdzie i sie z moim nie dogadam to bedziemy zalatwiac rozwod :(( jesli ma byc tak ze klotnie i takie robienie sobie na zlosc to wole byc sama :((

Poj*** to wszystko

dzisiaj wynosze sie do pokoju na gore bo nie moge na niego patrzec :((

Trzymajcie sie dziewczyny :))
 
Trzymaj się kamikaa:*****
Nie podejmuj tez takich decyzji pod wpływem chwili...przeciez jeszcze niedawno wszystko było okey, prawda?może to chwilowy kryzys, musisz uzbroić się w cierpliwość, na pewno wszystko się ułoży...
Twój M też musi oczywiście zmienić swoje zachowanie, bo mam wrażenie że zapomina że nosisz Wasz największy skarb pod sercem...
 
Witajcie Brzuchatki:-D
My z M znów na weekendzie u mojej mamy:tak: Wczoraj rano przyjechaliśmy bo M miał wolne:-) I kupiłam wreszcie sobie kurtkę zimową!!:rofl2: Tak się cieszę, bo jest prawie do kolan, leciutka, cieplutka, na suwak i mam jeszcze trochę miejsca na brzuszek a i tak już pokaźny jest:tak: Kupiliśmy ją w Big Starze, nie kosztowała mało ale za to będe miec nie tylko na tą zimę, bo będzie dobra i po ciąży:tak:Ah.. nareszcie jestem gotowa na zimę:-D
Dziś już chyba wracamy po południu do domku, musimy w szafie sprzątnąc:-D Bo dostaliśmy od mamy masę pościeli itp. i nie mamy na to miejsca, eh te kawalerki:-p:-) No i w listopadzie planujemy na przedpokoju zrobic sobie wielką szafę na całą długość ściany w przedpokoju, by móc wszystko chowac:tak:Zobaczymy co z tego wyniknie:tak:
Agniesiak ja marze wlasnie o takiej kurtce, lekkiej i dlugiej. Ale u nas ciezko, wszystko takie workowate. Na swieta bedziemy 2 tygodnie w Polsce, wiec musze sie w cos zaopatrzyc :tak:
Ja mialam kiedys taka szafe w pokoju, od sufitu do podlogi i od sciany do sciany i powiem Ci, ze to REWELACJA! Wszystko schowane, nawet jak mialam maly burdel i ktos mial przyjsc, to wrzucalam tam i zasuwalam po prostu drzwi :-D

Hej brzuchatki dziś jestem pierwsza!!!:-):-)
Pogoda okropna i zimno ale mnie jakoś humor nie opuszcza.Powiem wam że ta ciąża działa na mnie cudnie.Od czasu do czasu tylko ktoś mnie wyprowadza z równowagi, ale szybko się uspokajam.:-)
Oby zostało tak do końca.

W pierwszej ciąży byłam okropna:wściekła/y:, fochy, nerwy, ciągle się kłóciłam z Ł.:no:Ciągle go goniłam do roboty, tu coś dokręcić, tam coś pomalować, tu przesunąć. Miałam tzw. symptom "wicia gniazda" czy jako to się tam nazywa.
A mężczyźni to jednak tylko mężczyźni zbyt wiele od nich wymagać nie można. Jakieś zrozumienie...raczej nie wiedzą co to...
WIęc rozumiem Was kochane,które macie problemy ze swoimi facetami:-(Chyba trzeba to jakoś przetrwać:-(

Powiem wam że po urodzeniu to też nie Eldorado, nie wyspanie, strach o dziecko robi swoje. ALe mam nadzieje że wszystkim nam się jakoś poukłada i będziemy szczęśliwe:-):-):tak::tak::-D

Ale mnie wzięło dziś na mędrkowanie:sorry::eek::rofl2:
To ja tez pomedrkuje troche :-D
Chlopa trzeba wychowac. My teraz juz jestesmy na takim etapie, ze jak wracam z pracy, to gary umyte i przewaznie posprzatane. Duzo mi pomaga przy obowiazkach domowych, gotowanie, pranie, zakupy... Nawet zmiana poscieli sie nie musze martwic. Wystarczy, ze zosatwie na lozku swieza. Wiec jest dobrze :-) Ale troche to czasu zajelo :-D
Choc i tak nie zmienie zdania, ze facet jest jak kura, gdzie pojdzie tam zostawi slad :szok:
Ja jestem w pierwszej ciazy i na razie nie rzuca mi sie na mozg. Oby tak dalej. Choc reaguje na wszystko bardzo impulsywnie i jak mnie ktos zdenerwuje to :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
:-D

hej dziewczynki:-D

siedzę w domku, bo pogoda straszna
przeglądam strony z zakupami i allegro, ofkors;-)

wybraliśmy z M wózek - najpewniej ten zielony:-D :: F I R K O N ::

szukam tez przepisu na ciasteczka, bo mam ochotę dzisiaj jakieś upiec

agniesiak fajnie, ze juz kupiłaś kurtkę
ja wybieram się w przyszłym tygodniu, bo juz marznę

muszę też znaleźć jakieś buty, mam już futrzaki -
https://ssl.allegro.pl/item775084208_kozaczki_gwiazd_rozne_kolory_taki_emu_warto_hit.html
(polecam dziewczyny, jest w nich tak cieplucho, że hej) ale muszę jeszcze kupić jakies kozaczki bezobcasowe, że tak napiszę:tak::tak:
Wozek bardzo mi sie podoba :-) A w takich kozaczkach irlandzkie nastolatki chodza caly rok :szok::-D

ale dzisiaj długo spałaaaałaaam:szok: Dopiero wstałam:zawstydzona/y::-p:-p No i oczywiście pierwsze co to komp i BB;-)
Jejku, ja od BB jestem uzalezniona, tez pierwsze co robie to komp i forum. Po pracy tak samo :-) Ale wiem, ze bez Was i Waszych rad, informacji o wiele ciezej by mi bylo przetrwac ta ciaze ;-)

Witaj.Super ze juz mniej wiecej znasz plec.I kolej na dziewczynka.
Czuje ze ja bede miala chlopaka bo limit marcowych dziewuszek sie wyczerpie,a ja na usg dopiero 29
Ja tez czuje, ze bedzie chlopak, wiec moze nadrobimy ;-)
Ja mam USG 27.10.

A u nas dzis cudowna pogoda (jak nie Irlandia!), cieplo, slonko swieci, zero chmurki na niebie. Mnie jeszcze glowa lupie, ale czuje sie o wiele lepiej, zaraz posprzatam i zamierzam odpoczywac :-) Uwielbiam angielska pilke nozna, wiec dzis troche meczy w TV bedzie :-D
Zycze Wszystkim Mamusiom i ich Dzidziusiom milego dzionka :-);-)

Kamikka to straszne! Ale tak jak Marti napisala, nie podejmuj pochopnych decyzji. Na pewno jestes zdenerwowana i rozgoryczona jego zachowaniem. Sprobujcie spokojnie porozmawiac... Bo to przeciez musi sie dac jakos wyjasnic. Moze on sie zaczyna bac tego wszystkiego, odpowiedzialnosci, nowych obowiazkow, na pewno ciezko jest mu sie odnalezc w sytuacji. I zamyka sie w sobie, a jak Ty probojesz do niego dotrzec, to tak reaguje. Bo faceci tak maja, zamykaja sie w swoich "jaskiniach" sami, tylko ze swoimi problemami i nie chca, zeby im wtedy przeszkadzac. Skup sie na sobie, poczekaj...
Sciskam Cie mocno i trzymam kciuki kochana!
 
reklama
Do góry