reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja juz pachnaca po kapieli dopijam goraca kakao :) dzisiaj sie wydepilowalam ale juz mi brzusio przeszkadza i nie moge se" malej " ogolic bo nie widze dobrze :(I co teraz normalnie robie to od lat i zawsze jak szlam do gin to bylo cacy a teraz ? Niby sie mowi ze lekarze maja smiechy ze babki ogolone przychodza ale ja tak z krzakami nie lubie :p
Chyba trzeba bedzie M o pomoc poprosic niech goli a co :-D dziewczyny a jak to jest u was z tym goleniem ?
Wlasnie zauwazylam ze juz mi wychodzi ta brazowa linia od pepka pnie sie do gory :) Moj brzusio juz ma 109 cm od 22.09 troszke sie powiekszyl :) wtedy bylo 104 cm :) Niech rosnie :)
Teraz uciekam na film ,milej i spokojnej nocki brzuszki
ja też się depiluję, nie tylko jak idę do gina, ale dla własnej wygody i mój D też tak lubi, dotychczas depilowałam się maszynką, ale z uwagi na coraz trudniejsze skłony chyba zainwestuję w piankę do depilacji, która jest dokładniejsza i nie trzeba aż tak tam zaglądać :-D, ale już podejrzewam, że musze nawiązać współpracę z D, który będzie musiał mi pomagać:eek:, na pewno przed porodem też go poproszę o wydepilowanie :tak: ale raczej z pianką, bo znając jego zdolności manualne, mogłoby to wyglądać zabawnie :-D
Witam kochane :);*
Ale mi brzusio rośnie :) aż miło patrzeć :) hehe :)
Odzyskałam już w pełni równowagę psychiczną po odejściu chłopaka.. :] Nie jest tak źle jak myślałam że będzie.. Świat jednak sie nie zawalił ;) a wręcz przeciwnie, buduje się od nowa, nawet z widokiem na lepszą przyszłość :) Cóż, całe życie to jedna wielka niewiadoma :) Nigdy nie wiadomo co nas czeka :) Ja wierze w to lepsze jutro :]
gratuluję hartu ducha :tak: i że układa się Ci na nowo życie, oby teraz już tylko tak dobrze było, trzymam kciuki, abyś była szczęśliwa, :tak::tak:
myślę, że jak potrafimy być szczęśliwe same z siebie, to jeszcze więcej tego szczęścia w postaci życzliwych nam ludzi się kumuluje wokół nas :-)
Hej Mamusie!!!
Powiedzcie mi, ile już macie cm w pasie?
Ja niewiele ,bo 85 cm na 17 tydzień ciąży...:-(
Buziaki dla wszystkich!!!!
ja mam już 84 cm i dużo radości mi daje oglądanie jak mój brzusio pęcznieje, wyglądam jakbym połknęła piłkę - słodko :-D, jak tylko ktoś zauważy mój brzusio to cieszę się jak dziecko :-D
 
Ionka:
GRATULUJE!!!!
Ja musze poczekac do czwartku :-)

Marti8:
Cale szczescie, ze te zastrzyki Ci pomagaja. Wiem, ze one nie sa przyjemne. Ja biore od 3 tyg., a czeka mnie jeszcze wiele miesiecy:-( Ale czego sie nie robi dla swoich Malenstw i oczywiscie dla siebie.
Ja nie biore heparyny, tylko inny lek, ktory nie jest zarejestrowany w Polsce, ale dzialanie ma podobne.
Co do robienia zastrzykow. Tez mialam na poczatku siniaki. Ale znalazlam dobry "przepis" :-): igle nalezy wbic prostopadle w skore (nie pod katem), a pozniej powolutku wstrzykiwac. Jezeli czuc szczypanie, pieczenie to na chwile przestac. Jezeli nadal nie pomoze, to wkuc sie w inne miejsce (tego nie stosuje:-):-):-)). I musze Ci powiedziec, ze pomaga. Nie mam siniakow. Chyba, ze przebije jakies male naczynko, to mi sie robi malusi.
Fakt, "zlapac faldke" coraz trudniej:-) Nie wyobrazam sobie co to bedzie pozniej!!!

Badz dobrej mysli!!!
Bedzie dobrze!!!


Mam nadzieje, ze dzisiaj kazdej z nas przysni sie cos milego!!!
hello,
hmmm, też wbijam, (a właściwie wbija mi mój m albo mama, sama nie zrobiłabym tego:/)prostopadle, ale czasem jakiś maleńki siniak wyskoczy...


Co do brzusia, to mam 104cm,na wysokości pępka, a w tali 84...ale brzusii juz fajnie widać, jak wczoraj wyszłam z koleżnką na herbatce, to wszyscy już się patrzyli na mieszkanko Gabrysi:)fajne uczucie...

lecę teraz z mami do Galeri, może wychaczę jakiś płaszczyk i buciki też muszę...
BUZIAKI KOCHANE BRZUCHATKI
 
Ja juz pachnaca po kapieli dopijam goraca kakao :) dzisiaj sie wydepilowalam ale juz mi brzusio przeszkadza i nie moge se" malej " ogolic bo nie widze dobrze :(I co teraz normalnie robie to od lat i zawsze jak szlam do gin to bylo cacy a teraz ? Niby sie mowi ze lekarze maja smiechy ze babki ogolone przychodza ale ja tak z krzakami nie lubie :p

Chyba trzeba bedzie M o pomoc poprosic niech goli a co :-D dziewczyny a jak to jest u was z tym goleniem ?

Wlasnie zauwazylam ze juz mi wychodzi ta brazowa linia od pepka pnie sie do gory :)
Moj brzusio juz ma 109 cm od 22.09 troszke sie powiekszyl :) wtedy bylo 104 cm :)
Niech rosnie :)
Teraz uciekam na film ,milej i spokojnej nocki brzuszki
- ja w ciazy z 1 bralam lusterko i lusterkiem podgladalam golenie albo na wyczucie... jak cos drapie to trza jeszcze jechac hihih :) To brzusio całkiem pokazny !!!!! daj mu buziaka

- gratuluje kochana!!!!!!!!!!!! super ze wiesz.... ja to pewnie sie dowiem w 20 tyg :-:)-( tyle jeszcze czekac musze.

Hej Mamusie!!!
Powiedzcie mi, ile już macie cm w pasie?
Ja niewiele ,bo 85 cm na 17 tydzień ciąży...:-(
Buziaki dla wszystkich!!!!
- no kochana ja mam w brzucholcu 116 wiec nie malo
 
Hej Dziewczyneczki :-)
Ja zaraz do sklepu cos na sniadanko musze kupic, dobrze, ze polski sklep pod blokiem :-D Mezu jeszcze spi, wiec moze dostanie jedzonko do lozka ;-)
Ja tez sie depiluje i nie wyobrazam sobie zycia bez tego. Ale depilatorem, a nastepnie lekko poprawiam maszynka. Nie wiem jak bedzie pozniej, boje sie "zdolnosci" mojego meza, wiec chyba go nie bede prosic, bo moglabym smiesznie wygladac :-D:-D:-D
Moniazuber pisalas o piance, z tego co pamietam, to juz kiedys byl ten temat i padlo haslo, ze jakies jej skladniki moga przenikac do krwioobiegu i byc szkodliwe dla dzidziusia. Moze sprawdz to jeszcze, tak dla swietego spokoju :happy: Ja nie mam pojecia w tym temacie niestety...
Milego dzionka zycze, u nas piekne sloneczko, ale zimno :happy:
 
reklama
hej dziewczyny...ja mam takie pytanie :p nie wiem czy to dobry watek, ale nie chce mi sie szukac odpowiedniego ;]

A wiec, zauwazylam wczoraj, na bialej koszulce (caly dzien chodzilam bez biustonosza, bo piersi mnie bolaly ) plamki wyschnietego plyny wokol sutkow.. jestem pierwszy raz w ciazy i zbytnio nie wiem co to jest. Słyszam, że siara wystepuje dopiero po 20tc, a przeciez mi sie konczy 18tc. Potem jak juz lezalam w lozku wieczorkiem, w pidzamce, i mialam mokra poduszke, pidzamke kolo sutkow, ale sutki mialam suche... nie wiem czy cos jest nie tak czy co.. w srode ide do lekarza na wizyte i musze mu powiedziec, bo juz sie wystraszylam!!
 
Do góry