reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie niedzielnie .
To ta jesienna pogoda nas tak dobija zimno ,pada i do dupy
Ja sie objadlam wszystkiego na kupe i mnie muli i mi zle bleeeeeeeee
Spac jakos tez nie moge echh no co za dzien do niczego
Wlasnie mnie tesciowa odwiedzila z obiadem :)
 
reklama
WItam Panie!
U mnie pogoda dziwna bo gdy wygląda się przez okno to wydaję się że zimnica niemiłosierna i ludzie tacy poubierani:confused2:, a gdy wyszłam okazało że wcale nie jest tak tragicznie:confused2:Oczywiście ubrana jak kto głupi, płaszcz, rajstopy :wściekła/y:(nienawidzę)ehhh

Cały dzień zajadam się słodyczami:wściekła/y:tak mnie ciągnie.

AhA na wysokości pępka mam 98 cm a w pasie 91 cm:tak:
 
hej hej :-)
znając płeć mogę niebawem ruszać na zakupy :-) ale żeby nie było tak różowo wczoraj zadzwoniłam do mamy, pochwalić się córeczką, to oczywiście skrytykowała nasze wybrane imię i ciągle powtarzała "beznadzieja" :wściekła/y:
ale mnie wkur...ła, no mówię!!!! :crazy:
nie gadam z nią więcej :crazy:

moje dziecię tak wczoraj dokazywało, że trudno było ją złapać :-) o zmierzeniu mowy nie było, wszędzie tylko te nogi :-p skopała mnie i tą głowicę na brzuchu :-p i mam takie zdjęcie właśnie lewej nóżki, normalnie laseczka z niej :rofl2:
mój mąż pierwszy raz widział usg, wyszedł jak zaczarowany :rofl2:

poza tym wszystko ok, bo po tej grypie żołądkowej i przebojach w kibelku mogło być różnie, łącznie z krwawieniem łożyska! :szok: na szczęście jest spoko :-)

Hej Mamusie!!!
Powiedzcie mi, ile już macie cm w pasie?
Ja niewiele ,bo 85 cm na 17 tydzień ciąży...:-(
Buziaki dla wszystkich!!!!

ja mam 80cm, termin podobny do Twojego.
generalnie brzucha raczej nie widać, ale spoko, ja wiem, że tam jest ;-)

dziś ciągle jem i jem, będzie tych cm szybko więcej ;-)
 
Witam,a ja dzis caly dzien planuje odpoczywac.Wczoraj caly dzien spedzilam na Pumpkin Fest z maluchami.Moj M byl w pracy wiec nie bylo to proste.Dzieciaki jedzily konno,powozem,malowaly twarzyczki no i co najwazniejsze graly w rozne gry.Cala impreza skonczyla sie dla nas z nabytkiem dwoch dyn i 4 zlotych rybek.
Dzieciaki wytrwale walczyly o rybki bo najpierw wygraly 1 ale stwierdzily ze musi miec siostre lub brata i skonczylo sie na 4.
Pozniej trzeba bylo kupic jeszcze akwarium bo przecierz nie beda w sloiku,wiec przymusowy wypad do sklepu.Tatus tylko nie byl do konca zadowolony bo po pracy mial ochote odpoczac a tu trzeba zlozyc bylo akwarium i te wszystkie pierdulki,ale dzis juz wszyscy szczesliwi.

A mnie wczoraj po tym wypadzie brzuchol i kregoslup badzo rozbolal i tesciowa jezdzila mi po polskich sklepach w poszukiwaniu No-spy bo myslalam ze wyladuje w szpitalu,Na szczescie kupila i obeszlo sie bez konsultacji.
Dzis tez cos mnie pobolewa,ale juz mniej.A wizyta dopiero w czwartek,tylko mam problem bo ubezpieczenie w tym miesiacu mi nie przyszlo i nie wiem co to bedzie,bo prywatnie to straszny koszt samo usg 200$ plus konsultacja i pewnie inne badanka,a to ma byc jeszcze juz chyba to polowkowe to chyba poczekam na ubezpieczenie bo szkoda mi tej kasy,przyda sie na dzidzie.

Dzis dzwonilam do mamy i pyta co juz kupilam dzidzi i zdziwila sie gdy powiedzialam ze nic.Biedna przezywa ze nie moze mi pomoc ale najwczesniej moze przyjechac dopiero pod koniec lutego,ale wtedy najbardziej tez bedzie mi potrzebna:-)
 
Ja zamówiłam sobie na jutro u mamuśki schabowe z buraczkami:-) Tak za mną chodzą od kilku dni...mniam...nikt nie potrafi takich zrobić jak mamusia;-)
Zaczynają mi się chyba zachcianki, dopiero teraz, do tej pory nie grymasiłam:-)

ionka a jakie imię wybraliście??
Nie przejmuj się!!! Tobie ma się podobać!!Trudno jest wszystkim dogodzić:no:Zawsze ktoś będzie niezadowolony.

Moja teściowa prowadzi kampanie w sprawie imienia:dry:, nieśmiało nawiązuje do tematu, wiem że ją skręca, bo jest ciekawa:-D.Boi się żebyśmy nie dali jakiegoś wieśniackiego jak ona to określa. A ja wiem ale nie powiem hi hi hi:-D:-DNiech się głowi:laugh2::laugh2:
 
Dobry wieczor Mamuski!!!

Ta pogoda jest na prawde wstretna!!! Mimo, iz czesto pokazuje sie sloneczko, to wiatry i deszcz skutecznie zniechecaja wyjscie z domu. Do tego zepsul mi sie samochod i jestem zupelnie udomowiona :-)
Ja mam obwod, na wysokosci pepka, 91cm. A jeszcze duuuuuuzo przybedzie:-)
Wczoraj moja kuzynka urodzila syna. Maly przyszedl na swiat 4 godziny od momentu przybycia do szpitala. Porod szybki, bezproblemowy!!!
Obysmy my tez tak mialy!!!!
Dobranoc!!!!
 
Ionka, gratuluję dziewczynki. Powiedz co to za imię bo ja też nie doczytałam!
Jak mi sie urodzi dziewczynka(a do końca w to nie wierze;-))to będzie miala najprawdopodobniej na imię Hania.

Ja kurcze nic jeszcze nie mam dla bobaska...tzn tylko tyle co po starszym synku, ale dostałam pozwolenie od mojej ginekolog, ze mogę lecieć do USA(tam mam siostrę rodzoną i mamę) to sobię zrobię zakupy, bo jak u nas chodzę po sklepach to mnie te ceny przerażają!!:szok: Czekam tylko na usg w 21 tygodniu ciązy i na potwierdzenie płci, zebym wiedziala co kupowac;-)

Milego wieczoru wam życzę...

A pas zmierzę sobie jutro...bo dzisiaj z kanapy już mi się nie chce wstac:-p
 
reklama
A ja nie mam centymetra, żeby się zmierzyć jak człowiek. Może sobie kupie w końcu :-D Ale powiem Wam, że jak do tej pory nie miałam brzuszka, ewentualnie wieczorem czy po południu, jak juz przez cały dzień coś pojadłam i popiłam, to tak od wczoraj rana mnie wypchało i mam juz brzuszek cały czas :tak: Najlepiej to się prezentuje w spodniach ciążowych oczywiście, ale generalnie w końcu go widac :tak:
W ogóle wczoraj dostałam tyle rzeczy dla Dzidziolka, że do tej pory jestem w szoku. Najpierw cała torba od teściowej, potem jeszcze dwie od szwagierki... Nie będę kupowała już nic z ubranek, bo tam mam wszystko, łącznie z pieluchami tetrowymi, ręcznikami, czapkami, skarpeteczkami, niedrapkami, śliniaczkami, nawet kozaczki się znalzały :-D Ewentualnie jakiś kombinezonki dokupimy, bo ich mały był już bardziej letni niz zimowy.Szok przeżyłam. Do tego nosidełko, wanienka, fotelik samochodowy. A wanienke i fotelik mam też od mojej siostry, i wózek. I pomyśleć, że wydawało mi się, że będziemy musieli kupować wszystko od podstaw :tak: A za to kupię coś sobie :tak:
Słuchajcie, mam takie pytanko. Że tam brzuch pobolewa to normalne, ale czy Was też tak pierońsko mocno szarpią, kłują i ciągną jajniki???
 
Do góry