reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kurcze dziewczyny - co wy z tymi snami macie :szok::szok::szok::szok: Jak nie jedna, to druga, a potem nastepna... :eek::eek::eek:

A ja zmagam sie znowu z czyms co mogloby byc zawrotami glowy ,ale nie jestem pewna bo klasycznych zawrotow w sumie nie miewam, ale to jest chyab cos innego... W kazdym badz razie mam bardzo niskie cisnienie i zeby sie rozruszac to zmuszam sie do sprzatania ;-)
 
reklama
Ja też dziś miałam straszny sen, sniło mi sie że umarła moja koleżanka która niedawno dopiero urodziła dzidziusia i ja tak strasznie płakałąm bo nie mogłam w to uwierzyć . Okropny sen.
A wczoraj strasznie mnie brzuch bolał po prawej stronie, juz miałam jechać do szpitala, dziś rano nie bolał, w południe bolał, a teraz nie boli. Mam nadzieję że to rozciąganie macicy
 
A ja pospalam i teraz biore sie za obiado-kolacje :)Rybka juz sie smazy i extra pachnie na cala chate .
Dzisiaj mam faze na spanie ale jak wroci M to sobie wieczorkiem zafunduje kapiel w wannie :)
 
Koniecznie pochwal się zakupami czy gatunkowo dobre są ubranka z tego sklepu bo nie mam czasu jechac obejrzec i chyba zamówię przez neta też pare ciuszków:-) Czekam na opinie czy warte sa tej ceny ... chociaz teraz jest duzo przecen ale prawie wszytko na krótki rękaw:eek:

Ja z tego sklepu, zamawiałam bluzkę, pas ciążowy i sweterek i generlnie jestem z nich zadowolona, i szybko dostarczaja:)

zdam relację za jakis tydzień :-) mam nadzieję, że będą ok, bo jednak wydałam trochę kasy na nie... właśnie z powodu czasu, a raczej jego braku ;-) zamówiłam przez net :tak:
zamówiłam je już ponad tydzień temu i jeszcze ich nie ma :-( pani stamtąd napisała do mnie mejla, że mają opóżnienie itp i wysłali dopiero wczoraj... a ja sie denerwuję, bo będę w Pl tylko 1 dzień! podobno do piątku powinny być na miejscu :sorry:
 
Ja juz pachnaca po kapieli dopijam goraca kakao :) dzisiaj sie wydepilowalam ale juz mi brzusio przeszkadza i nie moge se" malej " ogolic bo nie widze dobrze :(I co teraz normalnie robie to od lat i zawsze jak szlam do gin to bylo cacy a teraz ? Niby sie mowi ze lekarze maja smiechy ze babki ogolone przychodza ale ja tak z krzakami nie lubie :p

Chyba trzeba bedzie M o pomoc poprosic niech goli a co :-D dziewczyny a jak to jest u was z tym goleniem ?

Wlasnie zauwazylam ze juz mi wychodzi ta brazowa linia od pepka pnie sie do gory :)
Moj brzusio juz ma 109 cm od 22.09 troszke sie powiekszyl :) wtedy bylo 104 cm :)
Niech rosnie :)
Teraz uciekam na film ,milej i spokojnej nocki brzuszki
 
reklama
Ionka:
GRATULUJE!!!!
Ja musze poczekac do czwartku :-)

Marti8:
Cale szczescie, ze te zastrzyki Ci pomagaja. Wiem, ze one nie sa przyjemne. Ja biore od 3 tyg., a czeka mnie jeszcze wiele miesiecy:-( Ale czego sie nie robi dla swoich Malenstw i oczywiscie dla siebie.
Ja nie biore heparyny, tylko inny lek, ktory nie jest zarejestrowany w Polsce, ale dzialanie ma podobne.
Co do robienia zastrzykow. Tez mialam na poczatku siniaki. Ale znalazlam dobry "przepis" :-): igle nalezy wbic prostopadle w skore (nie pod katem), a pozniej powolutku wstrzykiwac. Jezeli czuc szczypanie, pieczenie to na chwile przestac. Jezeli nadal nie pomoze, to wkuc sie w inne miejsce (tego nie stosuje:-):-):-)). I musze Ci powiedziec, ze pomaga. Nie mam siniakow. Chyba, ze przebije jakies male naczynko, to mi sie robi malusi.
Fakt, "zlapac faldke" coraz trudniej:-) Nie wyobrazam sobie co to bedzie pozniej!!!

Badz dobrej mysli!!!
Bedzie dobrze!!!


Mam nadzieje, ze dzisiaj kazdej z nas przysni sie cos milego!!!
 
Do góry