reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

eh, faktycznie nad morzem nie za ciekawie...
W warszawie,zza oknem znośnie, nawet słoneczko zza chmurek się pokazuje, ale jak jest na prawde to nie wiem,bo nie wychodziłam:-(
Chciałam pojechać do galeri po jakieś buciki, ale M na mnie "krzyczy"żebym nigdzie nie wychodziła, bo mam leżeć, a ja juz nie wytrzymuję w tym łózku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
echhh, nie wiem, w poniedziałek poproszę, bo to faktycznie paranoja :eek:
załóżmy, że mam złe wyniki krwi, nie wiem, żelaza mi brakuje, to niby skąd gp ma wiedzieć, skoro wyniki są ściśle tajne? :sorry:
głupota :confused2:

widzę, że nam się pochorowały dzieciaki na forum :-( tak u dzieci jest, że nawet jeśli jakaś "lekka" infekcja, to objawy są zupełnie niewspółmierne :zawstydzona/y:
nie martwcie się kobietki, skoro dzieci dostają lekarstwa, to będzie ok :tak:

ja dziś na 20stą idę go ginka. zobaczymy, co powie :-)
w ogóle miałam straszny sen, bo śniło mi się, że poroniłam, wszędzie tylko krew i krew :szok: myslałam dodatkowo, że zawału dostane, tak się zdenerwowałam- już na serio :zawstydzona/y:
STRASZNY sen :-(
ale w snach często nasze lęki "wyłażą" i prawie każdej kobiecie w ciąży śnią się poronienia... eh mi też się śniły :-(
najważniejsze, byście nie traktowały tych snów jako tzw. "proroczych" tylko, że to wychodzą nasze obawy i lęki, o których nie chcemy zbyt często publicznie mówić i myśleć, bo nas przerażają... a jednak są...
brrrrrrrr... nieprzyjemne uczucie po takich snach i najlepiej o nich szybko zapomnieć

powodzenia u gina, aby wszystko było ok :tak:
 
jejku wiecie jak to dobrze ze bedziemy rodziły na wiosne potem calusienke lato przed nami spacerki spotkania z przyjaciolmi....fajowo :):) oby tylko było ciepło.... a slyszalyscie ze w roku 2013 ma byc koniec swiata??? czytalam te pierdoly w gazecie i w pytaniu na sniadanie bylo ostatnio ...
 
2012, chyba 22 grudnia, ale to juz dawno w nationale też głośno o tym było, ma być przebiegunowanie, które się odbywa co ileś tam tysięcy lat, niby naukowo potwierdzone, no cóż...
 
wiem, że tylko sen i teraz już nie jest taki straszny :sorry: poza tym dziś zwlekłam się z łóżka o 11- dzidź okropnie musiał byc głodny, bo szalał, więc rusza się i to mnie uspokoiło :-)

nie straszcie mnie pogodą w Polsce, bo ja za tydzień lecę, a mam tylko lekką kurteczkę!! :szok: w swetry się nie mieszczę, tzn są baaaardzo opięte i czuję się w nich tak sobie :confused2:
zamówiłam sobie 3 rzeczy z pieknamama.pl mam nadzieję, że dotrą na miejce przede mną i nie będę świeciła "gołym tyłkiem" :-p

a co do końca świata- no dziewczyny, ja tam nie wierzę, mam tyle planów na przyszłość, do 2012 roku to stanowczo za mało czasu!! :-D
 
echhhhhhhhh w 2000 tez cos tam mialo byc :-D i co juz prawie 10 lat przezyte :)
Nie ma co zawrac sobie glowy co bedzie to bedzie i tak nie mamy na to wiekszego wplywu .
Trzeba cieszyc sie kazdym dniem kazda chwila i szanowac jeden drugiego :)

Wlasnie pomylam 4 duze okna wreszcie mozna swiat ogladac przez czyste :-D ale chyba dzidzi nie bardzo sie to podobalo bo cos mnie kluc zaczelo :/ mozne z nerwow mnie skopala :-D

Zjadlam ogromny talerz wczorajszego spagetti i teraz robie goraca czekolade :)
Jedno pranie juz powieszone teraz 2 sie robi :) podlogi pomyte :) za chwile drzemka lub popatrze w tv i oby do 18 :) M wroci z pracy zrobie ziemniaczki i rybke :)

w domku tak cieplo a za oknem wiatrzysko az sie glowy nie chce wystawiac :)
 
zamówiłam sobie 3 rzeczy z pieknamama.pl mam nadzieję, że dotrą na miejce przede mną i nie będę świeciła "gołym tyłkiem" :-p
:-D

Koniecznie pochwal się zakupami czy gatunkowo dobre są ubranka z tego sklepu bo nie mam czasu jechac obejrzec i chyba zamówię przez neta też pare ciuszków:-) Czekam na opinie czy warte sa tej ceny ... chociaz teraz jest duzo przecen ale prawie wszytko na krótki rękaw:eek:
 
Elo elo :)

Ja wczoraj wybylam do siostry i troche poszalalysmy na zakupach :)
Sobie kupialam dwie fajne tuniki , takie na ciaze i nie na ciaze i jak zwykle najwiecej rzeczy dla Bartka :) Dzidz numer dwa nie zostal obdarowany jednak , jakos dla mnie to wczesnie zeby cos kupowac, nie mam potrzeby, tym bardziej ze ja naprawde mam od groma wlasciwie nowych i niedawno kupowanych ubranek po Bartku.
Poogladalam sobie tylko wozki w Swiecie Dziecka i juz chyba na dobre zakochalam sie w jednym :) Najchetniej to bym juz go kupila i sobie Bartka wozila w zimie w spacerowce :)

A z mniej milych rzeczy to wczoraj mialysmy z siostra jakiegos pecha do ludzi . Najpierw trafilysmy na kelnerke w restauracji ktora byla byla chyba nie w nastroju bo malo nie rzucala nam talerzami , potem jakas laska wepchala nam sie w kolejke w sklepie i jeszcze bezczelnie twierdzila ze to ona stala przed nami a na dodatek wybralysmy mega nudny film w kinie :)
Moja siostra sie nakrecila niezle :) a ja ostatnio palam generalnie blogim spokojem haha , no moze nie tak zeby dac sie wpychac komus przede mnie w kolejke ale generalnie mnie takie sytuacje nie sa w stanie zdenerwowac zbytnio :)

Podrawiam weekendowo :)
 
Witam kochane :);*

Ale mi brzusio rośnie :) aż miło patrzeć :) hehe :)
Odzyskałam już w pełni równowagę psychiczną po odejściu chłopaka.. :] Nie jest tak źle jak myślałam że będzie.. Świat jednak sie nie zawalił ;) a wręcz przeciwnie, buduje się od nowa, nawet z widokiem na lepszą przyszłość :) Cóż, całe życie to jedna wielka niewiadoma :) Nigdy nie wiadomo co nas czeka :) Ja wierze w to lepsze jutro :]
Kochane, ale miałam straszny sen :( tragedia.. śniło mi się że wyciągnęli ze mnie mojego maluszka żeby szybciej rósł, wsadzili go do jakiejść skrzynki i był taki strasznie chudy, prawie sama skóra i kości.. Nie mogłam na to patrzeć.. :( taki żyjący szkielet.. Ale rósł.. Później mogłam już nawet go głaskać po rączce.. Ale mówie wam, sen sam w sobie okropny ;( obudziłam się wystraszona.. i już nie mogłam zasnąć.
 
reklama
Koniecznie pochwal się zakupami czy gatunkowo dobre są ubranka z tego sklepu bo nie mam czasu jechac obejrzec i chyba zamówię przez neta też pare ciuszków:-) Czekam na opinie czy warte sa tej ceny ... chociaz teraz jest duzo przecen ale prawie wszytko na krótki rękaw:eek:
Ja z tego sklepu, zamawiałam bluzkę, pas ciążowy i sweterek i generlnie jestem z nich zadowolona, i szybko dostarczaja:)
 
Do góry