reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mi juz przeszedł czes kiedy ubierałam się na ciemno bo myślałam, że szczuplej będe wyglądac:-D Teraz po prostu zakładm to, co mi sie podoba :tak::-) może byc kolorowe;-):-) Uwielbiam tuniczki i jeansy:-D i wogóle cudne są rzeczy tylko kase miec:tak:
 
reklama
ja tam nie sadze ze w czarnym sie szczplej wyglada :eek: zawsze mi sie wydawalo ze wlasnie dzinsy czarne pogrubiaja a nosilam ich sporo bo uwielbiam czarny jak i granatowy i tez wlasnie lubie tuniki i spodnie dzinsowe albo czarne dzinsy... chociaz juz mis ie zmienia troche zauwazylam :tak:
 
Hello:-)
Kupiłam sobie dziś herbatkę malinową z echinaceą, przyszłam do domu i zaczełam się zastanawiać czy mogę ją pić, bo w intenecie są różne opinie że może powodować skurcze itd. I w związku z tym mam do was pytanko czy którach się może orientuje co i jak z tą herbatką, bo mam straszną ochotę na nią:szok:Ale trochę się boje:-(
 
Hello:-)
Kupiłam sobie dziś herbatkę malinową z echinaceą, przyszłam do domu i zaczełam się zastanawiać czy mogę ją pić, bo w intenecie są różne opinie że może powodować skurcze itd. I w związku z tym mam do was pytanko czy którach się może orientuje co i jak z tą herbatką, bo mam straszną ochotę na nią:szok:Ale trochę się boje:-(

Ja w jednej z gazet ciążowych czytałam, żeby nie przesadzać właśnie z herbatą malinową, tak jak np. często się ją pije prz przeziębieniu, bo właśnie może wywołać skurcze. Ale myślę, że wypicie raz na jakiś czas napewno nie zaszkodzi i nic się nie stanie.
 
Hello:-)
Kupiłam sobie dziś herbatkę malinową z echinaceą, przyszłam do domu i zaczełam się zastanawiać czy mogę ją pić, bo w intenecie są różne opinie że może powodować skurcze itd. I w związku z tym mam do was pytanko czy którach się może orientuje co i jak z tą herbatką, bo mam straszną ochotę na nią:szok:Ale trochę się boje:-(
Ja też słyszałam, że niezbyt ta malinowa..no ale jak masz ochotę to może wypij, jedna Ci nie zaszkodzi chyba.. już sama nie wiem..:eek:
 
Ja czytałam, że napar z liści malin może być szkodliwy, a podobno sok nie. Lekarz też mi mówił, że herbatke z malinami można pić. Właśnie przyniosłam sobie z piwnicy słoiczek malin go herbaty. A dziś cały dzień lecze się wodą z miodem i cytryną, wącham czosnek i jakoś lepiej mi się oddycha.
 
owoce malin ci nie zaszkodzą, ja się opijam herbatką z malinami ze słoiczka (od
babuni):tak:

dzisiaj miałam spotkanie z rodzicami mojej klasy - maskara:-(
cała byłam w pąsach - jak zwykle zresztą:wściekła/y:
zawsze stresuję się wywiadówkami bardziej niż lekcją, na której sprawdza mnie dyro:-D
ale już po, więc z radości idę zjeść:-)
 
O Boże ale dzisiaj miałam dziś niedobór witamin :shocked2:cały dzień chodziały za mną owoce i jak tylka mąż wrócił pojechalismy do sklepu i wykupilam pól warzywniaka: winogrona, pomarańcze, nektarynki, borówki, banany i grejfruty :-) pychooooooooootaa :-):-)babka w skepie patrzyła się na mnie jak na opętaną a ja tylko mialam ochotę na owocki :-D
 
reklama
Właśnie przeglądałam sobie styczniówki, ale maja fajne brzuszki, taaaaaakie duzeeeeeeeeeee:tak:nie mogę się doczekać kiedy my bedziemy się chwalić takimi;-)
 
Do góry