reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej brzuszki :)
Dostalismy nowe mieszkanie jupiiiiiii i od 1.11 mozemy sie juz wprowadzac no chyba ze to gdzie jeszcze mieszkamy ktos bedzie chcial szybciej wynajac to idziemy szybciej .
Dzisiaj podpisalismy umowe w piatek dostaniemy klucze i juz mozemy powoli remontowac .
Duzo nie jest do roboty pomalowac i na gorze w sypialni i dziecinnym inna wykladzine polozyc .
Mieszkanko jest pietrowe wow zawsze takie mi sie marzylo i teraz takie dostalismy a tak sie obawialam ze trzeba bedzie sie naszukac nachodzic a tu prosze za pierwszym podejsciem .
Mieszkanko jest z miasta dlatego tez tansze w porownaniu do prywatnie wynajetego mamy 3 pokoje ,kuchnie ,lazienke z wanna hurra bo zawsze byl prysznic ,duza piwnice ,strych i ogrodek :)
W piatek po usg genetycznym jedziemy odebrac klucze i do ikka po lozko i szafe bo sa w przecenie :) ale jestem szczesliwa .

Dzisiaj mnie troche muli ,zjadlam paczka i bulki i wszystko mi w gardele stoi bleeeeeeee
Teraz sie kimne poczekam az m wroci ze szkoly zjemy obiadek i idziemy do miasta tak o popatrzec moze dla niuni/niunka cos kupimy tak na poczatek :)

Buziaki dla was .
 
reklama
Kurcze to widzę ze nas wszystkie dopada ten obrzydliwy katar.....ja od niedzieli nic nie czuję, nie mam smaku i oddycham tylko ustami i umieram...dzisiaj rano czulam sie lepiej, a teraz mam stan podgorączkowy i znowu zdycham....
Sposób na katar....hmmm...mi chyba nic nie pomaga:-(Wsuwam czosnek, wit C, wapno, mleko z miodem i czosnkiem i nic....słuszałam ze katar leczony i nielezony trwa ok 7 dni:wściekła/y:
Chyba trzeba to przeżyc....

A pogoda taka piekna....
 
hej brzuszki :)
Dostalismy nowe mieszkanie jupiiiiiii i od 1.11 mozemy sie juz wprowadzac no chyba ze to gdzie jeszcze mieszkamy ktos bedzie chcial szybciej wynajac to idziemy szybciej .
Dzisiaj podpisalismy umowe w piatek dostaniemy klucze i juz mozemy powoli remontowac .
Duzo nie jest do roboty pomalowac i na gorze w sypialni i dziecinnym inna wykladzine polozyc .
Mieszkanko jest pietrowe wow zawsze takie mi sie marzylo i teraz takie dostalismy a tak sie obawialam ze trzeba bedzie sie naszukac nachodzic a tu prosze za pierwszym podejsciem .
Mieszkanko jest z miasta dlatego tez tansze w porownaniu do prywatnie wynajetego mamy 3 pokoje ,kuchnie ,lazienke z wanna hurra bo zawsze byl prysznic ,duza piwnice ,strych i ogrodek :)
W piatek po usg genetycznym jedziemy odebrac klucze i do ikka po lozko i szafe bo sa w przecenie :) ale jestem szczesliwa .

Dzisiaj mnie troche muli ,zjadlam paczka i bulki i wszystko mi w gardele stoi bleeeeeeee
Teraz sie kimne poczekam az m wroci ze szkoly zjemy obiadek i idziemy do miasta tak o popatrzec moze dla niuni/niunka cos kupimy tak na poczatek :)

Buziaki dla was .

jak fajnie :-)
super są dwupoziomowe mieszkania, w PL nie są popularne i raczej strasznie drogie
ale mi się strasznie podobają :cool2:
no i super, że będziecie mieli jakiś ogródeczek, rewelacja =)
życzę miłego urządzania, fajnie się Wam trafiło mieszkanko na powitanie Maleństwa :tak:
 
właśnie też walczę z przeziębieniem i na katar to sobie czasem psiknę solą morską, no i dużo czosnku, chleb z czosnkiem, strasznie wali ale pomaga, cytryna i miód do herbaty, teraz tylko mi kaszel został i nie wiem co na to mam wziąć

ja to teraz na słodkie mam parcie:zawstydzona/y:
ja tez psikałam solą morską i od razu lepiej mi sie oddychalo:tak: Na szczęście teraz nie choruję ale pierwsze 2,5 miesiąca to był koszmar dosłownie:no:Nie do opisania..:no: na szczęście już jest dobrze i mam nadzieję, że będzie tak do końca ciąży:tak:
Mówisz, że parcie na slodkie masz? Oj to pewnie dziewuszka w brzzuszku:-p;-):-D Ja tak za bardzo to nie.. wolę ostre, przyprawione, kwaśne:tak::-) no ale kawałek Ww rano wtrząchnęlam bo tak leżało nadgryzione..:zawstydzona/y::laugh2:szkoda było, żeby się zmarnowało:-p:-D
 
Własnie zrobiłam sobie pyszną sałatkę, która polecam( pyszna, zdrowa i łatwa w przygotowaniu)
Potrzebna będą:
-rukola
-4 ugotowane na twardo jajka
-pęczek rzodkiewki
-1/2szcypiorku
-ser kozi pokruszony( ale ja za nim nie przepadam więc pokroiłam w kostkę żółty twardy ser)
-sół, piepsz, czosnek
-2 łyzki oliwy z pierwszego tłoczenia
-łyżeczke musztardy(ale nie koniecznie)

PYCHA.....................
 
Witam sie z mojego ranka.
Wczoraj dowiedzialam sie ze kuzynka mojego ma termin na 24lutego,chodzimy do tego samego gin ibedziemy rodzic w tym samym szpitalu.Smialam sie ze jak poczeka tydzien to nasi m beda szli za raczke do szpitala i beda mogli razem oblewac.z 24 lutego jest moj synek to tez dobra data .Z moim M smialismy sie ze fajnie by bylo wtedy urodzic.
Ja za chwile znowu maraton a dzis wczesniej do pracy.Wiec zycze wam milej reszty dnia:-):-):-)
 
wklejam ten szlafroczek co sie pytalamhttp://allegro.pl/item731585130_piekny_szlafroczek_baby_j_nowy_r_3_6m.html no i go kupilam :-) to co ze niebieski ale ja kocham niebieski nigdy rozowego nie lubilam i moja dziewuszka o ile bedzie w co watpie :-pbo pewnie chlopiec to bedzie miala duzo ciuszki niebieskich dziewczenskich ;-):-)

a no i kupilam dzisiaj wanienke ta profilowana za 95 zl w opolu u mnie co na allegro pokazywalyscie i tez niebieska wzielam :-D:-)

boze!!! a co ja dzisiaj w nocy mialam :szok: wstalam o 4 i koniec ze spaniem... czekalam do 6 rano zeby isc do sklepu w szlafroku bo mi sie ubierac nie chcialo i kupic mialam jablko i sok jakis owocowy :eek: i wyobraźcie sobie ze tak lezalam w lozku i czekalam do tej 6 i wylam bo tak mi sie chcialo jablka albo pomaranczy ze myslalam ze zwariuje a moj to chrapal obok twardo, ale nie mialam serca go budzic... no i ostatni raz popatrzylam na zegarek o 5.30 i pozniej zasnelam chyba z wycienczenia :-p ale to koszmar byl masakra normalnie:no::-D
 
ale powiem ci ze np jak wczoraj widzialam w parku dwie dziewczynki obok bawiace sie ze soba to jedna miala rozowa sukieneczke z elementami koronek ijakis tam czego kolorowego a druga miala fioletowa ciemna bluze i dzinsowa spodniczke i wygladalo tak ponuro a ta rozowa tak promieniala ... bede wybierala jasne kolory dla dziewuszki napewno choc i ja uwielbiam sie na ciemno ubierac :-p;-)
 
reklama
Super śliczny ten szlafroczek!!
Na allegro zawsze mozna coś fajnego upolowac tylko czasu troszkę potrzeba:-)

monizuber, cudownie ze macie nowe mieszkanko. Z tego co piszesz to musi byc super! Fajnie, bedziecie się teraz urządzac...ja to uwielbiam!! Malowanie ścian, meblowanie, dodatki....ciągle coś w domku zmieniam:tak:
 
Do góry