reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mysza - moja Basia też tak ma i nie wydaje mi się, że jest to ciemieniucha, bo u niej jest to na prawie całej główce. Ja wyczesuje i potem na wacik trochę oliwki i smaruje główkę - pomaga, bo zeszło i na razie jest spokój:)
 
reklama
a z innej beczki jak wygladaja teraz kupki waszych maluszkow?? tzn pyt dla mam karmiacych piersia:tak:

bo mojego sa jakies takie rzadkie:baffled:

edit: a wiecie polozna poradzila zakupienie zelu na dziasla dla maluszka bo tak sie slini, stwierdzila ze zabki ida:-) ale moze to trwac kilka miesiecy:tak:

dentinox-zel
U nas kupki też rzadkie, a czasem zielone. Ale podobno mogą takie być.

Co do ślinienia - dziecko zaczyna się ślinić w tym wieku i to raczej nie ma nic wspólnego z ząbkowaniem. Ślinianki przygotowują się do przetwarzania pokarmów stałych czy coś... A po co masz żelem smarować, jak dziecko nie cierpi? Będziesz smarować cały czas przez 2 lata? Bez sensu jak dla mnie :sorry2:.
 
Świetne są te maty. Sama o takiej myślałam, ale jak widzę te ceny to masakra!!!:szok:
Ale niedługo chrzciny, może ktoś się szarpnie:-) A jak nie to chyba też się zdecydujemy na jakąś.
 
Tabasia- nie dziękuję za kciuki ;-) my oboje spełniamy warunki, ale z tego, co widzę, to i tak zależy od widzimisię urzędnika- kilku znajomych nie dostało, mino, że papiery mieli ok :baffled: więc różnie może być :no:
na wszelki wypadek umówiłam się do ambasady, ale nie ukrywam, że wolałabym irlandzki paszport, bo jest na 3 lata, a nie jak polski na 1 rok :baffled: no i przysyłaja do domu, nie trzeba się ciągać do ambasady 100 razy, bo jak to w Polsce bywa- wszystko trzeba osobiście i nikogo nie obchodzi, że Ty pracujesz na przykład i nie masz jak przyjechać :angry:

my mamy taka matę:
Fisher Price Mata Precious planet n8850 (1018241642) - Aukcje internetowe Allegro
Olcia bardza ją lubi :tak:

E: ja juz zapowiediałam, że nie chcemy żadnych zabawek na chrzciny, ani ubranek, bo nie zamierzam płacic za nadbagaż. moga nic nie przynosić, mi nie zależy. a jak bardzo chcą, to kasę, wtedy załozymy małej konto czy coś i sami bedziemy kontynuować zbieranie.
 
co do maty fajna sprawa :) Po Dawidku mamy matę z fisher price rainforest :) sprawdziła się w 100 % :)

1019551657


Witam :) córeczka już śpi 4 h, zaraz zacznę się nudzić :p!!! Natomiast wczoraj mi nie chciała w ogóle spać w dzień, jestem strasznie wymęczona, nie mam czasu na BB niestety, synek chory to i marudny, do tego mąż kładł panele i w domu jest jeden wielki bałagan!! Na podwórku ciepło a ja się kiszę w domu :(

Mamuśki czy macie już wybrane ubranka do chrztu ?
 
to wychodzi na to (według tabeli dla dziewczynek), ze Olcia jest na 15m centylu. malizna ;)

Caroline- Twoja teraz waży 5kg, a moja prawie 3 miesiące juz ma i waży 4.92kg... ale najważniejsze, że waga w góre idzie :) inne parametry też :) ale nosi jeszcze ubranka z metką DO 1 MIESIĄCA haha ;)
 
reklama
:) Natalka szybko przybiera na wadzę :), ubranka już odłożyłam za małe :) a wyciągam większe, czas bardzo szybko leci, nie dawno maluchy były w brzuszkach, a teraz rosną nam :)
 
Do góry