reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My chrzcimy dopiero w sierpniu, mama przylatuje z Anglii i poprosiła nas abyśmy zrobili chrzciny jak ona już będzie, planowaliśmy na czerwiec, ale musimy czekać troszkę dłużej :)

ionka sukieneczka śliczna :)

Mi z kolei bardzo się podobają ubranka z włóczki :)

sukienki_b2981d5bdbd25f9ce682e52487407563-max.jpg


Chyba poszukam czegoś w tym stylu :)
 
reklama
oj tak ja juz od 2 tyg nie używam wiekszości ubranek w które wchodził na poczatku, dla mnie to szok myslałam ze choć ze 2 -3 miesiace pochodzi w niektorych a tu miesiąc i koniec ;) przeraza mnie bo w takim tempie to chyba szybko mnie przeskoczy ze wzrostem ;)
 
Ja Kubie jakieś 2 tygodnie temu wyjęłam ubranka na 62 i wydaje mi się, że powoli robią się za małe:szok: Zwłaszcza śpiochy, bo on ma spore stópki i nie mieszczą się w te zostawione miejsca.
 
mysza moja tez ma taka łuszczaca sie skóre ale to nie ciemieniucha bo suche, białe i nawet koło uszu sie łuszczy. Po prostu sucha skóra :tak:
 
Witajcie! My już po chrzcinach.

Mała dostała od moich koleżanek z pracy taka matę jak pokazała ionka i muszę przyznać, że bardzo ją lubi. Potrąca zabawki, smieje się do lusterka, a najbardziej fascynuje ją świecący nos misia polarmego :)

Co do ubranka...
 
mysza mój też ma ciemieniuche


co do ubranek 56 starczyły do prawie drugiego mies. , teraz nosi 62 ale stópki ma za duże jak u fiołkowej do 62 :D
 
Teraz nie wiem ile mała waży ale jak byliśmy na szczepieniu jak skończyła 6 tyg. to od wyjścia ze szpitala przybrała 1850 g. więc całkiem sporo. Jest tylko na piersi bez dopajanie, herbatek i innych.
Kasia to bedzie tak z 1,5kg przez miesiac? Bo moj tak przybral i pediatra powiedziala, ze za duzo :( A Tobie lekarz co powiedzial?
Alex od poczatku duzo jadl i nawet jak go probujemy oszukac woda, to jest wielki placz, az sie zanosi czasem. Ja jestem zalamana, bo to naprawde duzo i nie wiem co robic, pilnuje por karmienia, ale czasem jestem po prostu bezradna ;((( My jestesmy na butelce.

Hej Dziewczęta,
Możecie mnie oświecić co to jest na głowie mojego synka: tak jakby miał łupież, sypie mu sie biały naskórek z głowki. Z tego co czytałam to ciemieniucha jest luskowata i taka żółtawa, a u niego to takie wiórki lecą z główki:-(
U nas bylo to samo, balam sie, ze zrobi sie z tego ciemieniucha, bo zaczynalo sie robic coraz wieksze i zoltawe. Zawsze przed kapiela smarowalam pozadnie oliwka i wyczesywalam szczotka. Zluszczyla mu sie cala skora i jest ok. Jeszcze w kilku miejscach jest takie suche i luszczace, to musze znowu uzyc oliwki.

mysza mój też tak czasami ma- wyczesze wtedy szczotką i jest spokój.

Tabasia widze na liście rozpakowanych marcówek ,że Alex taż miał 49 cm jak się urodził. Wiesz może ile ma teraz? Mój jak go mierze miarką to wychodzi ok 55-57 cm. Mój Przemek to wogóle taki śmieszny- nóżki chudziutkie :)
Tu dwumiesięczny Przemo, a tak było jak miał 2 tygodnie (zabiedzone dziecko)
Ramari mierzylam go dwa dni temu i wychodzi jakies 60-64cm. Ale nie wiem dokladnie, bo ciezko mi bylo to zrobic ;)
 
Kasia to bedzie tak z 1,5kg przez miesiac? Bo moj tak przybral i pediatra powiedziala, ze za duzo :( A Tobie lekarz co powiedzial?
Alex od poczatku duzo jadl i nawet jak go probujemy oszukac woda, to jest wielki placz, az sie zanosi czasem. Ja jestem zalamana, bo to naprawde duzo i nie wiem co robic, pilnuje por karmienia, ale czasem jestem po prostu bezradna ;((( My jestesmy na butelce.


U nas bylo to samo, balam sie, ze zrobi sie z tego ciemieniucha, bo zaczynalo sie robic coraz wieksze i zoltawe. Zawsze przed kapiela smarowalam pozadnie oliwka i wyczesywalam szczotka. Zluszczyla mu sie cala skora i jest ok. Jeszcze w kilku miejscach jest takie suche i luszczace, to musze znowu uzyc oliwki.


Ramari mierzylam go dwa dni temu i wychodzi jakies 60-64cm. Ale nie wiem dokladnie, bo ciezko mi bylo to zrobic ;)


rozumiem twoja bezradnosc wobec karmienia, nasz maly przybral 2 kg przez 2 miesiace pediatra stwierdzila ze to za duzo , tez jestesmy na butelce, i musze powiedziec ze przy zmianie mleka na bebilon pepti ze wzgledu na kolke zdecydowanie mniej zjada, tak jak jest napisane 120 ml
 
reklama
Do góry