reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja rowniez sie klade.

Jak dzisiaj zaczniecie rodzic, to raczej medale pojda juz na marzec :-)
no chyba ze sie ktoras w godzinke uwinie :-D

do jutra, mam nadzieje, brzuchatki :-)
 
reklama
hej dziewczyny

my od dzis w domu
Mala jest sliczna zdrowa i tfu tfu bardzo grzeczna tfu tfu
Ja tez czuje sie dobrze ale generalnie narazie jest cyrk, Bartek bardzo za mna tesknil, na dodatek troche jest przeziebiony a dziadki az za bardzo sie wczuli w opieke nad nim i jak nas nie bylo to traktowali go jakby krzywda mu sie stala straszna bo nie bedzie juz jedynakiem ;-)
Bartek przez to jest calkiem zdezorientowany ale siostre przyjal bardzo dobrze.

Grtulacje dla wszystkich rozpakowanych i szybkich porodow reszty :)
Ja raczej teraz bede zadko wpadac, musze ogarnac ten domowy maly cyrk :)

Pozdrawiam.
Witamy i czekamy na relacje z porodówki :)
Kamikaa widziałam że jesteś "aktywna", nie wstydz się i nie obrażaj,napisz jak się czujesz i co z Marcysią???jesteś na forum od początku,i nie musisz z niego uciekać...
czasem trzeba przyjąć krytykę innych ze spokojem...nie zawsze w życiu jest kolorowo.Mi osobiście twoje posty w niczym nie przeszkadzały i czytałam je tak jak każde inne...wiem że to forum dużo dla Ciebie znaczy i napewno jest Ci teraz cięzko,więc zapomnij o zaistniałej sytułacji,bo nikt zle dla Ciebie nie chciał...no chodz,chodzZobacz załącznik 219830
Również uważam, że nie ma co się obrażać i wracaj i daj znać co u was.
uuuu Agniesiak jutro rodzi.... no to pierwsza marcówka :-D:-D:-D
teraz to już sypnie - aby tylko nie wszystkie na raz :-):-):-)
Trzymam kciuki za cc!!
Jeju co sie to dzieje, juz tyle rozpakowanych :) Dziewczynki wpadłam na momencik bo przecież co się zabiore za czytanie albo pisanie to ten mały diabeł sie budzi. Ale pamietam o Was i obiecuje ze jak tylko znajde chwile spokoju to wróce. Kurcze no tesknie za tym forum i chwilami kiedy mogłam zagladac co chwile :/
A tymczasem gratuluję wszystkim rozpakowanym i pozdrowionka dla tych które jeszcze czekaja- wykorzystajcie czas kiedy mozecie sie ponudzic heh
Kochana obiecałaś nam swoją opowieść:D:D


Widzę, że dzieję się u nas na forum i również jestem ciekawa która pierwsza urodzi w marcu :)
 
ja tez ide jutro do lekarza ale na 12:00 - jeszcze rano pewnie zajrze, bo mam przeczucie ze KTORAS jest na porodowce i jeszcze dzis sie nasze grono powiekszylo - zobaczymy ktora to bedzie ostatnia lutowka, a ktora pierwsza marcowka. Jutro to moze Agniesiak ,chyab ze ktoras ja przescignie :-D
Ja nie :-D

PA!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
czołem dziewczęta

dzisiaj odszedł mi czop i cała jak na szpilkach siedze bo sie nawet zasnać boję... :(
nie wiem czy to juz czy nie
 
reklama
witam dziewczynki

Pol godzinki temu odeszly mi wody!Na razie nie mam skurczy nic nie boli, siedze i czekam na meza ktory przyjedzie za 1.5h z pracy. Dzwonilam do szpitala to powiedzieli ze jak nic nie boli to zeby przyjechac za 3h.Wiec siedze jak na szpilkach i czekam.

No to chyba 1 marca zobacze moje slonko!Urodzilabym w terminie jaki mi podali na USG, bo pierwszy termin mialam na 7 marca (w moje urodziny).

Spokojnej nocki.
 
Do góry