reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mi w szpitalu kazali wybudzać, bo Ola to wcześniaczek. więc wybudzam, w dzień co 3 a w nocy co 4 godziny. 8 karmień na dobę.
na razie się sprawdza, mała jest coraz silniejsza, wali kupy i sika dobrze.
 
po porodzie zjedzie i bedziemy laski ;-):tak:
A to jasne:cool::-D


3x w tygodniu :szok::szok::szok:
Zazdroszcze samozaparcia, ja sobie tak obiecywałam i co??? I nic.
Byłam raz w piątym miesiącu :eek::eek::eek:
Wierz mi, że coraz trudniej mi się tego trzymać. Basen mam na szczęście jakieś 500 m od domu, ale i tak czasem trudno mi tam doczłapać. Chyba niedługo zrezygnuję, bo męczy mnie cholernie samo przebieranie się, suszenie itp. Poza tym chodzę na basen dla dzieci, z podgrzewaną wodą i tam jest zawsze taki tłok, że ledwo pływam, bardziej unikam zderzeń, żeby mnie jakieś dziecko w brzuch nie kopnęło. I takie to moje pływanie.
Ale zawsze się coś poruszam;-)
 
No Monia trafnie to wszystko ujełas, ciekawa jestem co odpisze :-p
Ja własnie powiesilam ciuszki natalkowe, ehh juz nnie moge sie doczekac az wyschna, i bede prasowac :) generalnie tego nie lubie, ale to akurat bedzie czysta przyjemnosc :D
 
reklama
ja tez z wielka ochotą prasowałam ciuszki małego ale jesli chodzi o swoje to juz gorzej hehe:)

a mi sie torby do szpitala pakowac nie chce...wole nie wywoływac wilka z lasu jeszcze;-)
 
Do góry