reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Zbyt dużo naczytałam sie makabrycznych opisów porodów:zawstydzona/y: i taraz boje sie, że może spotkać mnie to najgorsze. Tak czy inaczej trzeba to przeżyc, nie mam już wyjścia;-)

A jak niektóre kobiety piszą że znieczulenie miały za słabe podczas cesarki i czuły jak dziecko wyciągali:szok::szok::szok:
 
reklama
Jejku...nie straszcie tą cesarką...mnie tez to czeka...
Moja gin wypisala mi już karte z historią choroby...i napisala wielkimi literami BEZWZGLEDNE WSKAZANIE DO CC

Niby mnie uspakajała ze cc to pikus, ale ja jestem pełna obaw....
18 marca ide do szpitala....19 bedą mnie ciachac....

Chyba ze urodze dzisiaj bo caly czas cos mnie skurcza jak tylko wstane:eek:
 
Jejku...nie straszcie tą cesarką...mnie tez to czeka...
Moja gin wypisala mi już karte z historią choroby...i napisala wielkimi literami BEZWZGLEDNE WSKAZANIE DO CC

Niby mnie uspakajała ze cc to pikus, ale ja jestem pełna obaw....
18 marca ide do szpitala....19 bedą mnie ciachac....

Chyba ze urodze dzisiaj bo caly czas cos mnie skurcza jak tylko wstane:eek:

Te skurcze to normalne na tym etapie ciąży. tym bardziej przy wstawaniu. Info od mojej położnej bo też to mam od 5 tygodni:-D
 
sylviontko wiesz co do siadania na nocnik to wszystko zalezy od rodziców.Ja na pewno jestem przeciwna uczenia dziecka polrocznego siadania na nocnik,dla mnie to zdecydowanie za wczesnie.Ale roczne zamierzam uczyć i tylko i wylacznie zdecydowanie i konsekwensja rodziców jest tutaj wazna.Moim zdaniem nie ma znaczenia czy korzysta się z wielorazowek czy z jednorazówek.Tak na prawde to wszystko zalezy od nas.I moim zdaniem nie ma to nic wspolnego z piluchami.Bo niby dlaczego tym z wielorazowkami ma być łatwiej? ja nie widze róznicy.I zapewna zdarzać sie beda przypadki dzieci korzystających z wielorazówek nawet i do 3 roku życia,jak i przypadki wychowanych na pampersach polroczniaków sikających do nocnika.Nie ma reguły.

A co do samej idei wielorazówek,ona mnie jakos nie przekonuje.Jedno wiem to nie dla mnie.Jesli ktos chce prosze bardzo.Ja nie mam ochoty bawic sie w pranie (co tez nie jest zbyt dobre dla srodowiska, i chemii w proszkach tez multum)Zresztą chemia jest wszędzie i na pewno jej sie nie pozbędziemy.A czy te wielorazówki to na prawde takie zdrowe to tez nie jestem przekonana...
 
No ja juz posprzatalam, zrobilam zakupki, teraz prysznic i biore sie za ciasto:)
Co do cesarki to JA DZIĘKUJĘ !! Mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i bede rodzila SN, ja z kolei naczytalam sie o komplikacjach przy CC i po , i podziekowalam! Gdybym miala wskazanie no to coz nie ma wyjscia, ale dziwie sie tym kobietom ktore swiadomie i bez pryczyny wybierają CC....
 
lekarz stwierdził ze jak w 38 tyg nie bedzie odwrócona to juz małe szanse ale poki co mam taki problem z hemoridami ze sikanie boli a co dopieroporód wiec moze dziecie wie co robic
 
No ja juz posprzatalam, zrobilam zakupki, teraz prysznic i biore sie za ciasto:)
Co do cesarki to JA DZIĘKUJĘ !! Mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i bede rodzila SN, ja z kolei naczytalam sie o komplikacjach przy CC i po , i podziekowalam! Gdybym miala wskazanie no to coz nie ma wyjscia, ale dziwie sie tym kobietom ktore swiadomie i bez pryczyny wybierają CC....

Tego to też nie popieram, ale jakoś tej cesarki mniej bym się bała:-)
 
reklama
Do góry