reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
No leci ze mnie od środy wieczora. Jednak dziś po nocy taka czarna kulka wypadła. No to chyba trza zadziałać co?? Brzuch spina się jak zwylke.

Króliczątko, moze to juz ten czas!! W koncu to twoj 38 tydzien:) Mozna spokojnie rodzic!! Trzymam kciuki, zeby szybko poszło i dzidzia zdrowa byla!

yra245
eh.. no to prawda... faceci.... pod koniec ciąży ciągle wieczorami rycze przez niego. nie wytrzymuje nerwowo.... nie dość że strasznie boje się porodu to jeszcze mam kupę innych zmartwień przez niego. w ogole mnie nie rozumie. ostatnio powiedział nawet że "płacz to mój wieczorny rytułał" heh...

mag
no chyba to jest jedyne wyjście tak zrobić ;)

dzieki dziewczyny za odpowiedzi. lepiej mi jak się komuś pożalę :)

Karolaa, po to mamy to forum, zeby sie troszke nie raz pożalic;-) A faceci mądrzeją z wiekiem....my jestesmy prawie 6 lat malzenstwem i teraz jest ok, ale poczatki tez byly trudne...
Nie denerwuj sie!

A ja dzisiaj mam nadzieję odebrac meble do pokoju dziecięcego...wszystkie ubranka do konca sobie popiorę poprasuje i poukładam...oczywiscie jak maz da rade je skręcic;-) Bo na razie jeszcze wszystko w workach leży, oprocz najmiejszych ubranek przygotowanych do szpitala.
 
Hej laski!! Ja zaraz na IP się wybieram b mi kulka wielkości orzecha włoskiego wypadła rano. No i gin mówi żeby sprawdzić co tam sie dzieje.Czekam na teściową bo musi mi z małą zostać.

Kochana czyżbyś była następna:szok:. Na marzec to rzeczywiście tylko garstka zostanie przy takim tępię;-)
 
gratuluje mamusiom które juz urodziły, i powodzenia tym którym wylatuja orzechy i czopy trzymam kciuki. ja po wizycie u gina mała wazy 2850 inadal sie nie odwróciła wiec pewnie bedzie cc , mamuski które miały cc napiszcie cos o tym jak długo lezałyscie i jak to było z karmieniem piersia po cc kiedy pierwszy raz przystaswiłyscie dzidziusia
 
chyba w totka zagram dziś bo ostatnio zagrałam i 4 trafiłam. 300 zł wygrane ;)
co najmniej piątkę bym teraz chciała.. :-p:-p:-p:-p wszystko bym kupiła dla dziecka ;)

Masz szczęście tez bym tak chciała, teraz to każdy grosz się liczy. Ja ciągle bym coś małemu kupowała, jakiejś fobii normalnie dostałam:-)
A jeśli chodzi o alkohol i facetów to na szczęście mój w ogóle nie pije, a zresztą teraz już jestem u rodziców aż do porodu to nie muszę się martwić bo jak zacznie się coś dziać to zawsze ktoś jest żeby mnie odtransportować do szpitala.:tak:
 
Jedne dzien mnie nie ma...i tyle postow:szok::szok::szok:

witajcie;)

ja dzis mam LENIA jak cholerka....brzuchol cos mnie boli....i jakos dziwnie sie napina boje sie ze moze cos tak sie zaczna juz dziac....:-( ehhh ide dzis do Gnia na 17:00 to sie dowiem....

karola-faceci juz chyba tacy sa ze wkurzaj....:crazy:

nie wie ktras co u IZY???
 
reklama
Qrka wodna co chwila spada mi z dachu chałda śniegu...az boje sie pomyslec co by było jak bym wyszla przed dom i oberwala taka:szok:

A ja czekam na wypoczynek ktory mieli przywiesc o 11 wrrrrr:wściekła/y:

3mam kciuki za wizyty dzisiejsze
Ja mam dopiero 2 marca:-(
 
Do góry