reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Agniesiak85 - jak to kto, już jedna ochotniczka jest co się strasznie nudzi i ja nosi - k_aralajna:-D. Obie będziecie szczęsliwe;-)
 
hej :)Nocka ok brzusio dalej cmi zawsze jak na siku wstane to potem twardy jak kamien ,bole sa ale takie minimalne tak mnie "muli" zamiast powaznie bolec :)zaraz ide na poczte bo mnie zjedza "gdzie paczki" :pM poszedl do szkoly:) ja smigne jeszcze dolumpka zobaczyc tylko co nowego i wracam do domku .Za oknem sloneczko pieknie swieci :)Wczoraj zjadlam ta lyzeczke musztardy i SUPER 100 razy lepsze niz mleko czy migdaly :)patinka_1985 kochana wystarczy kawalek ziemniaczka 3 to za DUZO :-D Ja rano wstaje mysza tez ,ja spie mysza tez co za kochane dziecko :-D
 
Badanie na paciorkowca jest obowiązkowe - musiscie sie upomieć o nie bo jest taki wymóg ze bez tego badania przy porodzie dostaniecie zapobiegawczo antybiotyk !! wiec lepeij zrobic i nie dostawać antybiotyku. Badanie to wazne jest ok 1mca wiec robi sie je pod koniec ciąży ok 35tc ;-)
 
Badanie na paciorkowca jest obowiązkowe - musiscie sie upomieć o nie bo jest taki wymóg ze bez tego badania przy porodzie dostaniecie zapobiegawczo antybiotyk !! wiec lepeij zrobic i nie dostawać antybiotyku. Badanie to wazne jest ok 1mca wiec robi sie je pod koniec ciąży ok 35tc ;-)

no tak ale skoro moja lekarka pracuje w tym szpitalu w ktorym ja bede rodzic to chyba sama sie orientuje jakie badania sa potrzebne, a mi powiedziala ze ja juz wszystkie mam:confused:
 
k_aralajna - to nie chodzi tyle o wymóg, co zdrowie dziecka. Paciorkowiec jest dla takiego maleństwa bardzo groźny i jeśli go masz, to moze dziecko sie przy porodzie też zarazić, więc lepiej wiedzieć.
Ja nie lubię straszyć, ale muszę :baffled::-(. Moja koleżanka miała infekcje, prawdopodobnie niedoleczoną i sie dzieci zaraziły przy porodzie - doszło do sepsy. Dlatego teraz wszystkich przed tym przestrzegam, zeby tych badań pilnowali. Wiem ze lekarze często to bagatelizują, a nie powinni.
Na bb nawet jedna dziewczyna taki wątek główny założyła, bo ją też spotkało nieszczęście.
 
kamilkaa dała fajny przepis na zgagę. Wczoraj wciągnęłam 3 ziemniaki i noc przespałam hehe ale ja jestem chyba wyjątkiem bo mi akurat surowe smakuja:-)
nutika zazdroszcze!!!! Ja jeszcze czekam na wizytke 3 marca i w koncu zaczne sie bardziej ruszać. Ale ja nie lezalam tak jak Ty taaaaaaak długo...

Aaa, dziewczyny - surowe ziemniaki i musztarda, ale hardcore!! Po czymś takim wylądowałabym chyba w objęciach kibelka :tak:

Patinka, jeszcze 2 tygodnie dasz radę, ja sama nie wierzę, ile czasu przyszło mi spędzić w łóżku, mam wrażenie, że wyleżałam w nim "dziurę" :happy: Najbardziej podziwiam mojego M. bo dawał sobie radę z pracą, domem i dzieckiem, choć też czasem miał słabe dni, no ale kto ich nie ma...
 
reklama
no tak ale skoro moja lekarka pracuje w tym szpitalu w ktorym ja bede rodzic to chyba sama sie orientuje jakie badania sa potrzebne, a mi powiedziala ze ja juz wszystkie mam:confused:

Nie wiem jak to jest z tym badaniem bo sporo z Was jeszcze tego badania nie miało... nam tak mówili na szkole rodzenia !! JA na nastepnej wizycie bede miala pobierany wymaz w kierunku paciorkowca!
 
Do góry