reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hwj dziewczyny ja dzis troch nie w formie brzuch mnie dziwnie boli dołem dotego krzyze i przepraszam za wyrazenie ale mam uczucie takie jak bym miała kupe robic takie cos jak przd okresem dotego mi jest tak strasznie goraco i w dodatku jestem sama w domu.... az sie boje troche:-:)zawstydzona/y:
 
reklama
Mirosia moja mała też jest mało aktywna - 0 ruchu po jedzeniu:-( i tez sobie wkrecam rózne akcje ... a wizyta dopiero 2 marca!! czasem da o sobie znać w ciąglu dnia ale nie jakies wyczuwalne kopniaki tylko delikatne glizdzenie się...
takie delikatne ze chyab w 20tc czulam silniejsze ruchy!! No ale od 2 dni w nocy daje czadu tak ze ruchliwa i żwawa to ona jest...no ale ja wtedy tez sobie wkreacm ze pępowiną sie owineła ... wiec tak źle i tak nie dobrze:sorry: moze po prostu nasze dzieci takie są - zwłąszcza na tym etapie ciąży;-)
 
dziendoberek
ja wstalam i nudno, matko naprawde nie wiem co tu juz wymyslec do roboty bo strasznie mnie nosi, pranie wstawie, poddkurzam i co...?


A właśnie jeżeli chodzi o paciorkowca, to wiecie, że mi gin tego badania nie zalecił??:szok: No i nie wiem co to teraz będzie.. Może to nie w każdym regionie zalecają??

No i też nie wysyłał mnie na ktg.. Kolejną wizytę mam 5 dni przed terminem porodu, także napewno mnie nie wyślę na ktg.. Chodzę do niego prywatnie, więc raczej nie oszczędza.. Może po prostu ma taką praktykę.

ja tez nie mialam jeszcze KTG i paciorkowca tez nie ale mysle ze lekarz wie co robi...
 
u mnie za to Szymek wyprawia nie wiem co, bo mi brzuch non stop skacze, faluje, napina się:sorry:

ale pod koniec ciąży maluchy generalnie się uspokajają i zbierają siły na poród (wg mojego gina), także się nie martwcie kochane:-D

tylko czemu mój się nie szykuje, coś czuję, ze dotrwamy do terminu:eek::eek::eek:
 
ccaroline może : nasze sny , cukrzyca ciężarnych, poród sn czy cc ???

ccaroline ja bym usunęła "Imiona..." bo i tak praktycznie każda z nas ma imię dziecka nad lub pod suwaaczkiem.... rozmiary dziecka można by połączyć z wątkiem o USG :sorry::sorry:

cześć z rańca :-D:-D:-D

wczoraj się namęczyłam, bo M ma dzisiaj urodziny i robiłam mu tort (potem wam wkleję, jak wyszedł)

jak już ubiłam śmietanę, nie mogłam znaleźć końcówek do dekorowania, nastałam się przy nim, aż mi tyłek ścierpł (macie tak, że jak za długo stoicie, to cierpnie wam zad?:-p)

wieczorem zrobię pizzę z rukolą, lazurem i suszonymi pomidorami i wypijemy za jego zdrowie Picollo:laugh2: - tak wiem, że to szaleństwo zwłaszcza, że dzisiaj Popielec:-p

kamikaa
- ja tam bym na twoim miejscy surowego ziemniaka na zgagę nie jadła:eek:

ccaroline - proponuje usunąć np. marcowe bliźniaki, nasze sny i to i owo o macóweczkach, bo w sumie juz się znamy, a poród sn czy cc mozna połaczyć z wątkiem położna no a rozmiary dziecka z usg marcóweczki

ale to tylko moja opinia:sorry:

Później zrobię porządek tak jak sugerujecie :)


U mnie chyba też córeczka się nie szykuje do porodu, bo się wyciąga i rusza cały czas tak samo, momentami to szaleje jak nigdy :) I tylko widzę jak kształt nóżki przesuwa mi się po brzuszku :)
 
Witam!:)

Ja dzisiaj wyspana chociaz zmęczona katarem itd. Dzisiaj zrobie sobie inhalacje i może chociaż troszke pomoze.
M jest w pracy a ja chyba zabiore sie za dokonczenie rozdziału teoretycznego mojej mgr, Chce promotorce wysłać to przez porodem. Później badanka, wnioski itd i koniec ;) Obrona czerwiec/ lipiec/ wrzesien. Narazie poluje na czerwiec ale zobaczymy hehe pewnie sie skończy na wrzesniu.
kamilkaa dała fajny przepis na zgagę. Wczoraj wciągnęłam 3 ziemniaki i noc przespałam hehe ale ja jestem chyba wyjątkiem bo mi akurat surowe smakuja:-)
nutika zazdroszcze!!!! Ja jeszcze czekam na wizytke 3 marca i w koncu zaczne sie bardziej ruszać. Ale ja nie lezalam tak jak Ty taaaaaaak długo...
Któraś z was nie miała wymazu, ja też nie miałam. Ja chodze do nfz. Ufam mojemu lekarzowi i jeśli nie kazał to widocznie nie trzeba.
Ide zrobić sniadanko. I poogladam DD TVN. Spokojnego dnia. Buzka. Bede zagladac:-)
 
reklama
Haha - ziemniak surowy to i ja próbowałam w podstawówce :tak:, nie polecam na zgagę .
Ja nareszcie zaczynam dochodzić do siebie - 4 dni takiego zamulenia jakie miałam mi wystarczy:wściekła/y:, ale dziś już co innego , jakbym na nowo się urodziła :tak:.
Nocka przeciętna - 1 razy wstawałam ale trudno mi się śpi nie na swoim łóżku. W domu mamy takie małżeńskie ogromne a tutaj na zwykłej wersalce i trochę miejsca mi mało :-D.
Dziś jedziemy po wózek .
:szok::szok::szok::szok::-):-):-):-)- pochwale się właśnie teść - przed sekundą przyszedł do nas i dał kasiorę na wózek .
 
Do góry