reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam miło =)
moje pierwsze objawy to głód, chodziłam nienajedzona =) (i trudno było mi to odczytać, jako objaw ciążowy), potem uczucie głodu zmieszało się z mdłościami,
pobolewały mnie piersi i się nieco zwiększyły,
a następnie nawet dostawałam dreszczy i zmęczenie mnie ogarniało przez cały dzień.
Ja miałam krwawienie i myślałam, że to miesiączka, więc bardzo się zdziwiłam, jak okazało się, że jestem w ciąży.
Szczególnie, że wykryto mi jakiś czas temu kolejnego torbiela (potworniak) na ostatnim kawałeczku jajnika, jaki mi pozostał z dwóch :(
Tak więc po przejściach, ale jestem niesamowicie szczęśliwa, że jednak udało się i jestem w ciąży.

tym większa radość i gratulacje witamy wśród nas:-D:-D:-D
 
reklama
Już wróciliśmy. Na początku lekarz mnie nie chciał przyjąć, wiadomo, niedziela to odpoczywać chce. A o mały włos co bym w tej poczeklani zemndlała, gorączka już mi spadła. Zrobili USG, maluchowi nic nie jest... a ja jestem mocno przeziębiona. Na gorączke mam brać bioparox.
Czuje się w miare dobrze po tym leku, gorączka spadła. Moja kochana mama postanowiła zostać do wieczora. Robi teraz sałatkę, bo przez ten wyjazd do szpitala nawet obiadu nie ugotowałam. :zawstydzona/y:
Mam wrażenie jakbym miała wypluć naszego bobasa, choć sądze że to i odruch na wymioty a niczego nie jadłam. :baffled:
 
juustyna witamy w marcóweczkach :-) serdeczne gratulacje :tak:


blueberry77 udanego wypoczynku życze :-)


karcialka gratuluje fasolki :-) Super coraz nas więcej :tak:


xXxIzuLQaxXx bardzo się ciesze że temperaturka spadła trzymaj się cieplutko :-)


Becia_24 trzymam kciuki oby szybko przeziębienie przeszło


Ja jutro ide do gina z wynikami badań mam nadzieje że każe mi powtórzyć żelazo i okaże się że to jakaś pomyłka ten wynik 22 a 3 miesiące temu 173. No ale cóż obaczymy ;-) No i że krwiaczek już się wchłonoł.
Jutro ma mi w końcu karte ciązy założyć :tak:
 
Już wróciliśmy. Na początku lekarz mnie nie chciał przyjąć, wiadomo, niedziela to odpoczywać chce. A o mały włos co bym w tej poczeklani zemndlała, gorączka już mi spadła. Zrobili USG, maluchowi nic nie jest... a ja jestem mocno przeziębiona. Na gorączke mam brać bioparox.
Czuje się w miare dobrze po tym leku, gorączka spadła. Moja kochana mama postanowiła zostać do wieczora. Robi teraz sałatkę, bo przez ten wyjazd do szpitala nawet obiadu nie ugotowałam. :zawstydzona/y:
Mam wrażenie jakbym miała wypluć naszego bobasa, choć sądze że to i odruch na wymioty a niczego nie jadłam. :baffled:

Wracaj do zdrowia :):*

juustyna witamy w marcóweczkach :-) serdeczne gratulacje :tak:


blueberry77 udanego wypoczynku życze :-)


karcialka gratuluje fasolki :-) Super coraz nas więcej :tak:


xXxIzuLQaxXx bardzo się ciesze że temperaturka spadła trzymaj się cieplutko :-)


Becia_24 trzymam kciuki oby szybko przeziębienie przeszło


Ja jutro ide do gina z wynikami badań mam nadzieje że każe mi powtórzyć żelazo i okaże się że to jakaś pomyłka ten wynik 22 a 3 miesiące temu 173. No ale cóż obaczymy ;-) No i że krwiaczek już się wchłonoł.
Jutro ma mi w końcu karte ciązy założyć :tak:

Będzie dobrze, nie martw się :):* A jaki krwiaczek?
 
xXxIzuLQaxXx jak byłam na usg to okazało się że oprócz fasolki mam również krwiaka i dlatego moja ciąża jest zagrożona. Dostałam duphaston i mam nadzieje że krwiak już się wchłonoł ;-)
Zobaczymy jutro pewnie znów będzie usg to już 3 :-)
 
witam miło =)
moje pierwsze objawy to głód, chodziłam nienajedzona =) (i trudno było mi to odczytać, jako objaw ciążowy), potem uczucie głodu zmieszało się z mdłościami,
pobolewały mnie piersi i się nieco zwiększyły,
a następnie nawet dostawałam dreszczy i zmęczenie mnie ogarniało przez cały dzień.
Ja miałam krwawienie i myślałam, że to miesiączka, więc bardzo się zdziwiłam, jak okazało się, że jestem w ciąży.
Szczególnie, że wykryto mi jakiś czas temu kolejnego torbiela (potworniak) na ostatnim kawałeczku jajnika, jaki mi pozostał z dwóch :(
Tak więc po przejściach, ale jestem niesamowicie szczęśliwa, że jednak udało się i jestem w ciąży.


gratulacje:-)

czyli nigdy nie należy tracić nadziei
 
xXxIzuLQaxXx jak byłam na usg to okazało się że oprócz fasolki mam również krwiaka i dlatego moja ciąża jest zagrożona. Dostałam duphaston i mam nadzieje że krwiak już się wchłonoł ;-)
Zobaczymy jutro pewnie znów będzie usg to już 3 :-)


na pewno już po krwiaku:tak:, duphaston doskonale działa, ja po nim przestałam plamić
 
Chciałabym prosić Was o radę i pomoc. Ostatnią miesiączkę miałam 6 lipca i do dzisiaj nie pojawiła się kolejna:( Dzisiaj mam 35 dzień cyklu i nie zapowiada się, że dostanę okres:( (Zazwyczaj najdłuższy mój cykl trwał 33 dni. Dodam, ze nigdy nie miałam 35-dniowego cyklu, a okresy zawsze regularne. Z moim chłopakiem kochałam się 17 i 25 lipca, niestety, były to stosunki przerywane, więc nie zabezpieczyliśmy się. Zauważyłam, że ok. 28 lipca zaczęły boleć mnie sutki, ale tylko one, całe piersi nie bolały.Zrobiłam dwa testy ciążowe, pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki -negatywny, kolejny dzień po terminie-też negatywny. Zaczęło mnie też kłuć w prawym jajniku i ból promieniował w stronę nogi. Nie wytrzymałam nerwowo i poszłam do ginekologa. Pani doktor zrobiła mi usg, na którym było widać tylko powiększoną macicę i grube endometrium. Nie stwierdziła ciąży, powiedziała też, że tak wygląda macica także przed miesiączka... Mam zrobić beta hcg i przyjść w czwartek na kolejne usg. Boję się, bo planowałam dziecko, ale jeszcze nie teraz. Możliwe, że jestem w ciąży? Dodam, ze sutki przestały mnie boleć, nie widzę u siebie jakiś typowych objawów ciąży, a najprawdopodobniej stres jest przyczyną m.in bólów głowy itp. Czy na tym etapie ciąża byłaby widoczna na usg?
 
No mam nadzieje że już po nim :-) ja póki co nie miałam żadnych plamień ( na szczęście ) a wiadomo przy krwiaku mogą się zdarzyć. Dobrze że leżakować nie musiałam :tak:
 
reklama
No mam nadzieje że już po nim :-) ja póki co nie miałam żadnych plamień ( na szczęście ) a wiadomo przy krwiaku mogą się zdarzyć. Dobrze że leżakować nie musiałam :tak:

no to rzeczywiście szczęście, że nie musiałaś leżeć my cały czas leniu****emy

becia dużo zdrówka
a do kogo chodzisz???tzn do jakiego lekarza???
 
Do góry