reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień dobry:-)
Coś tu dzisiaj cicho z rańca...Ja własnie wstałam i wcinam sniadanko:tak: W nocy się trochę nie wyspałam bo M wrócił dopiero o 3 rano:szok: no i się trochę martwiłam, że go nie ma bo wczoraj posprzeczalismy się troszkę. Wyciągał silnik z jeepa i tak długo mu zeszło, ale jak przyszedł zmęczony i przytulił się do kochanej żonki i pięknie przeprosił, że mnie zdenerwował, to już wszystko dobrze:tak:
Dzisiaj planuję zakupy, sprzątanko i prasowanko- tak, że ambitny plan:tak:

Powiedzcie jakie nakładki laktacyjne są najlepsze bo chcę kupić i nie mogę się zdecydować, myślałam o takich:

AVENT – silikonowe muszle laktacyjne ISIS SCF157/02

Miłego dzionka ciężarówki:-D
 
reklama
Właśnie słyszałam że obydwie powyższe są polecane, ale słyszałam też negatywne opinie, tak, że nie wiem. Przypuszczam jednak, ze bez nakładek w moim przypadku się nie obejdzie:no:
 
witajcie
ja juz po sniadanku i godzinnej sesji telefonicznej z moją siostrą :)
co do obiadku to ja planuje na dzis nalesniki ze serkiem i dzemem i do tego jakąs zupke tylko jeszcze nie wiem jaka jak na razie to sklaniam sie najbardziej na ogorkową a moze barszczyk ukrainski zrobie musze sie i tak do sklepu przejsc po warzywa to moze tam mnie najdzie na jakąs zupke a moze pieczrkową dawno nie jadlam :)
 
Dzien dobry :-) Widze ze nastroje dopisuja od rana i oby tak dalej :tak:
Ja tez sie wyspalam - o dziwo Jas przyszedl do mnei dopiero o 9:00 wiec naprawde jest kochany... :sorry2:
Ale powiem Wam ze wczoraj wieczorem jakos tak mnei brzuch pobolewal i zaczelam sie troche bac... jednak bycie samej w domu z malym dzieckiem to czasami niefajna rzecz...:no:
No ale jeszcze 3 tygodnie do powrotu M i wreszcie odetchne... Ledwo odetchne a bedzie czas na porod :-D

u nas sypie, Jas troche pokasluje i sama nie wiem czy z ni mwychodzic czy dac sobei spokoj... moze jednak na krotkei zakupy wyjde - w koncu po cos kupilam ta szalowa torbe na kolkach :-D

Milego dnia!!!! :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry