reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej!
Niom nie zaglądałam przez 2 dni ale miałam doła i jakoś tak nie bardzo:baffled:!
Byłam na tym USG i gin mnie wkurzył...powiedział że wód płodowych jest bardzo mało ale powinnam wytzrmać:no:( oczywiście zasiał niesamowity nie pokój a jak potem jeszcze trochę poczytałam:wściekła/y:) No boję się , bo potem słuchał serduszka i przez 5 minut nie było miarodajnego odczytu ..ale spojrzał na budowę i powiedział że jest ok. No ja tak nie mogę!!!
Mała jest niziutko i napiera na kości łonowe główką i waży 2.700...powiedział że jeszcze max 4 tygodnie ale może i wcześniej!
Ale jak ja mam byc spokojna......................................

Co do czopa, to mnie wcale nie wypadl. Wody też mi nie odeszły, dopiero jak się zaczęły parte, to położna przebiła pęcherz. Ale słyszałam, że czop może odchodzić 2 tygodnie przed porodem.
Ja tez nie miałam przygody z czopem i pęcherz przebito mi po 7 godzinach :sorry2:porodu.

Dziecko chore a ten mi nawet auta nie zostawil zebym pojechala do jakiego kolwiek lekarza....:baffled: a bachory od kolegi co wyzywają mojego małego sebusia to wozil do szkoly jak kolegi nie bylo co normalnie autobus przyjezdza po dzieci.....no i sebek nie pospal....po****ny tesc nie dal mu spac....ciekawe co bedzie jak bedzie noworodek i na dodatek wiosna.......ja nawet nie mam dokad isc...:no::baffled:

Masz przerąbane...czy ludzie nie mają sumienia...przeciez nie muszą cię kochać ale szanować ciebie itwój spokój muszą:wściekła/y:
Ide zrobić rissoto z jabłuszkiem i cynamonem bo nic innego nie będę dziś pichcić!!!
 
reklama
Koza Ty już w 36 weszłaś,no to już rodzić możesz:))) hahaha
No ales wymyśliła. Nie moge jeszcze rodzic bo nie mam czasu :-D

marti8 gratuluje zakupu i zycze duzo cierpliwosci bo jeszcze duuuzo załatwiania.
Ja też mam podobne plany i chyba musze sie zabrac za to przed wiosna bo pozniej ceny do góry pójdą :wściekła/y:

Zabieram się za sprzątanie bo mieszkanie woła o pomste do nieba...
Miłego dnia baby
 
a ja od nie pamietam kiedy mam wolny weekend wkoncu.
Powinnam sie zabierac za robienie aniety na prace licencjacka ale cos cienko mi idzie. Wymyslam 150 innych wazniejszych powodów zeby jej nie pisac ;-)
ja dzis mialam pierwsza nocke gdzie praktycznie nie spałam. Jakos zaczelam myslec o porodzie i sie zestresowałam tylko:-(
 
Hej Laski ;-)
Ale mam melodie do spania ostatnio :szok: Dzis tylko 10h, a to dlatego, ze mam Meza-krolika :-D:-D:-D Zrobilo sobie moje kochanie sniadanko do lozka - platki z mlekiem i mi nad uszami chrupalo, wiec sie obudzilam :-D:-D:-D
Ale spoko, wyspana jestem. Jak M zobaczyl jakie harce Al w brzuchu dzis wyprawial, to az nie mogl uwierzyc :szok:
Dzionek zapowiada sie fajnie, bede robic ruskie, a M jeszcze nie wie co go czeka - musze go poprosic, zeby mi recznie wypral ochraniacze na lozeczko i rozek :-p:-p

Sylusia nie martw sie kochana, choc wiem jak latwo sie mowi...
Ale mysle, ze gin nie pozwolilby sobie na cos co zagrazaloby zdrowiu Malenstwa.

Powiedzcie jakie nakładki laktacyjne są najlepsze bo chcę kupić i nie mogę się zdecydować, myślałam o takich:

AVENT – silikonowe muszle laktacyjne ISIS SCF157/02

Miłego dzionka ciężarówki:-D
Ale te muszle to nie do karmienia? Bo wygladaja zupelnie inaczej i nie wiem za bardzo jakby dziecko mialo to chwycic :confused:
Bo ja kupilam cos takiego:
silikonowe nakładki na piersi AVENT (890372184) - Aukcje internetowe Allegro
 
hej dziewczyny :-)
dzisiaj mnialam zaskakujaco dobra noc.
wstalam raz na siku o 5, ale jezeli chodzi o biodra.. to przekrecalam sie moze ze 3-4 razy tylko :-)

wlasnie zjadlam ostatnie placki ziemniaczane z wczorajszego obiadu i .. (4 sztuki) i chyba sie wcale nie najadlam...:-D
 
reklama
Witam!!!
U mnie noc jak zwykle...brzuch twardniał co jakiś czas...ech pewnie jak pójdę w czwartek na wizytę to powie mi,że mam już większe rozwarcie:szok:
Sylusia nie martw się na zapas bo oszalejesz...ja już się pogodziłam z myślą,że co ma być to i tak będzie...czasem nie mamy wpływu na nic:-(Niestety nie brzmi to optymistycznie ale czasami nic nie da się zrobić. Można chuchać i dmuchać na siebie a i tak coś się czasem po.....li!!!
 
Do góry