reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Molly_anna zawsze lepiej sprawdzic, ale ja tez wiele razy mam tak mokro ze wydaje mi sie ze mi wody ciekna
a co do naciecia krocza to trzeba miec chyba farta albo naprawde dobra polozna zeby nie zostac nacietym przy pierwszym porodzie, ja niestety nie mialam tego farta i w sumie nie znam zadnej dziewczyny ktora nie zostala nacieta
mam jednak wielka nadzieje ze teraz mnie to ominie
 
reklama
czy te które z was chodzą państwowo do gina to miały robione choć jedno usg??? Bo ja chodze od początku i ani razu mi nie robili, tylko sama muszę płacić i chodzić prywatnie na usg :wściekła/y::wściekła/y:



a mój synuś w nocy ma czkawkę przeważnie :/
 
Dzięki za pocieszenie:-) Ja chyba jednak na wszelki wypadek zadzwonię jutro do lekarki, bo inaczej będę się zadręczać do 9 lutego:baffled:
A u mnie z brzuchem jest na odwrót - twardnieje na wieczór i w nocy jak leżę na boku, to mnie strasznie ciągnie w dół.

Znaczy ja w nocy mam tez skurcze nadal, ale zawsze jak pośpię pare godzinek to odpuszczają trochę :tak: Ja nauczona zasypiać w ekstremalnych warunkach, więc skurcze mi niestraszne :-D
 
Koza- mnie też boli juz wszystko :zawstydzona/y:
rwa rwą- bo przychodzi i odchodzi niespodziewanie, ale ból kości ogonowej nie przechodzi :-( bu :-(

to myslisz ze do lekarza mam sie udac?? Nie zawsze tak mam... czasem tylko jak troche postoje, np. pod prysznicem. Moze to od tego, ze caly czas leze?

pod prysznicem to może goraca woda tak działa po prostu? :-)
 
reklama
niektórzy lekarze h.. kładą jak widać ,Polska za małe pensje i tak to właśnie jest:no:

byłam na 3 ale z własnej kieszeni na szczęście jest ok, a ostatnio była w tv ciężarna co przez lekarzy straciła dziecko, bo też ani razu usg nie miała!
 
Do góry