reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja mimo, że drugi raz jestem w ciąży to nie wiem jak te skurcze wyglądają :sorry:zresztą porodowe tez miałam takie marne to może dlatego nawet nie czułam tych przepowiadających. Tak jak pisze moniSkaBe to będzie chyba sprawa idnywidualna.
Czasem mam taki nagły ból brzucha, ale nie wiem czy to przez to, że coś zjadłam czy to napinanie brzucha :eek: ehh marze już by móc sie schylić :laugh2:
 
reklama
moniSkaBe schylic sie ,buty zawiazac ,skarpetki zalozyc bez tego uczucia bolacego ,moja nie lubi i jak tylko troszke sie mocniej schyle to boliiiiiiiii :/juz bym chciala aby bylo po i zeby myszka juz tutaj bylo np. teraz na raczkach u mnie :))
 
Jestem już po wizycie :) Córeczka waży 2655 g z USG wychodzi 35t2d :) Także jest jak być powinno, według lekarza jeśli urodzę w terminie powinna ważyć 3600 :) około 250 gram tygodniowo, także chyba siostrzyczka Dawidka nie pobije kilogramowo. Następna wizyta za 2 tygodnie, badanie na foteliku :-p
 
To super caroline ze z córcią okej:) A jaka duża:) Ja mam jutro wizytę u gina i ciekawe ile będzie warzyć moja niunia, a termin mamy chyba podobny
 
Moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

mam neta!!!!!!!!!!!!!! i nie uwierzycie!!!!!
tescie dzisiaj pojecha;i i kupili usb za 40 zl a potem jak nie dalo sie zainstalowac i zadzwonilam do tp to sie okazalo ze wcale nie musze miec tego usb ze lapto ma sam w sobie jakas tam karte czyc cos i sam od siebie sciaga tylko trzeba jakis tam kod wpisac....ten gosc mi powiedzial i odrazu dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale sie wkurzylam nie dosc ze dwa tygodnie bez neta to jeszcze 40 zl wydane na nic...!!!!

No ale juz jestem z Wami i bede pisac juzzzz
ale sie cieszeeee!!!
jejki Wy dziolchy juz niektore 9 miesiac zaczna niedlugo!!! ale leci!!!!!!!!
 
patinka Potwierdzam, że masz świetnego lekarza - miałam okazje poznać w szpitalu:tak: Tylko ma dziwne poczucie humoru jak dla mnie;-)
ja wlasnie lubie u niego to "dziwne" poczucie humoru. Wiele moich kolezanek zrezygnowalo z wizyt u niego bo draznił je a mi to nie przeszkadza. Wchodze na fotel a on opowiada o czymś i rośmiesza ;-) Z reszta cieszy mnie to że przejmuje sie swoimi pacjentkami. Kaze dzwonić i mówić jak sie czuje itd. Jesteśmy z mężem z niego bardzo zadowoleni. Z reszta chodza do niego tez moje siostro i mama i zawsze pyta co u reszty rodzinki hehe

Patinka to sie nazywa zdrowa dieta :-D ale co tam, troche przyjemnosci sie nalezy

a co tam!!!!!!!! najbardziej ciesze sie na Fante...jejku ale mnie wzięło. Hehe Raz na jakis czas mzoemy a dostalismy fajne kupony i jak z nich nie skorzystać hehehehehehhehehe

ona.. DO SZPITALA!!!!!! Może to już to....w koncu w 35tc jesteś!!!!
 
reklama
dziewczyny przeszło hura hura
naszczescie to tylko falszywy alarm...
ufff bo ja nie mam nic dla dzidzi jeszcze, ale by było... ale sie wystraszyłam....
trzymajcie sie marcoweczki...i nie spieszcie sie
 
Do góry