reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Za chwilę nadrobię co naskrobałyście ale najpierw muszę się wyżalić.
Po dzisiejszej wizycie zmieniłam zdanie na gorszę na swojego lekarza.Powiedziałam mu o bólu brzucha to pomacał brzuch i szyjkę,przypisał leki,kazał zapisać się na kolejną wizytę i ktg za tydzień...i nic mi nie powiedział.Nie wiem czy wszystko dobrze,skąd te bóle...nic nie wiem.Morfologii od początku listopada nie miałam robionej,badania moczu też.Nie robił cytologii ani czystości pochwy.Nie wiem nic.Jakby tego było mało to jak zapytałam o usg...usłyszałam,że nie ma potrzeby robić i już nie będę miała.Skoro w 24tc było wszystko dobrze to oni już nie robią....co ciekawe koleżanka dziś miała robione usg w 34tc!Po powrocie do domu popłakałam się.Bo nie mam szansy poznać płci dziecka i nie wiem ile teraz waży.Jest mi przykro.:-(

moze sprobuj jeszcze za tydzien zapytac o to usg ale rzeczywiscie jakis straszny ku...fon z niego co mu szkodzi zrobic, nie??
zawsze tez mozesz podjechac do szpitala na IP powiedziec ze masz bole i moze tam ci zrobia...
rozumiem kiedy sie nie zna plci bo dzidzius sie obroci ale jak lekarz taki wredny to juz naprawde SWINSTWO!!:szok::szok::szok:
 
reklama
normalnie jakby co najmniej mu to jedno usg aparat miało rozwalić:dry:

jakby nie wiedział, ze każda ciężarówka chce zobaczyć swoje maleństwo:dry:
 
Już nie wspominam faktu ze od początku olewa moją chęć poznania płci dziecka - "dowie się Pani po porodzie", albo "skoro to pierwsze dziecko to płeć nie ważna" :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:
Ale cham!!!! Jak chcesz wiedziec, to w czym ma problem?!?!?!
Ja wlasnie wychodze z zalozenia, ze przy pierwszym dziecku chcialabym wiedziec, przy drugim moze juz mniej, niech bedzie niespodzianka...
Tak czy inaczej slow brakuje na takie traktowanie :baffled:
Wspolczuje!!!

umowe ma do konca lutego. niestety nie da sie nic z tym zrobic. Ale szef powiedzial, ze jakos to Karolowi wynagrodzi, bo widzi, ze dobrze pracuje i sie nadaje.
Jestem dobrej mysli. :-)
Bedzie dobrze ;-) Luty krotki, szybko zleci, a pozniej juz dostanie normalna umowe. Fajnie, ze tak szybko znalazl prace i ze go szef docenia :happy2:

normalnie jakby co najmniej mu to jedno usg aparat miało rozwalić:dry:

jakby nie wiedział, ze każda ciężarówka chce zobaczyć swoje maleństwo:dry:
Poza tym przeciez on z wlasnej kieszeni nie placi za zrobienie usg wiec nie kumam takich zlosliwych lekarzy!!! 5 min. i po sprawie!

Moja znajoma pare lat temu chodzila panstwowo i jakis w 15tc buc ja nastraszyl, ze nie ma tetna plodu i ... zasugerowal, zeby zaczela chodzic do niego prywatnie :wściekła/y: Od razu zmienila lekarza, ale co nerwow przezyla to jej :baffled:

Ja chodze niestety prywatnie do polskiej przychodni i miesiac w miesiac bule 100euro, albo i wiecej :baffled:
 
hehe Mag ja dzisiaj tez poszlam na latwizne..
bedzie fasolka po bretonsku z chlebem :-D

co do gina , ja chodze panstwowo i zawsze mam kontrolowana szyjke. a na usg dostaje skierowania do prywatnej kliniki z dobrym sprzetem.
 
Dziwny jest ten lekarz:no: przepisał Tobie jakieś leki i nawet nic nie powiedział:confused:Jakie masz leki może Ci pomogę;-) Jeśli chodzi o usg to dziwne....bo powinnien Tobie zrobić po 30tc taki jest standard wykonywania badań podczas ciąży:dry:
Dostałam po prostu rozkurczowy zestaw:aspargin(magnez+potas),luteine pod język(wolałam przyjmować z drugiej strony,bo smaku chociaż nie czułam:-D)i nospe....standart.
normalnie jakby co najmniej mu to jedno usg aparat miało rozwalić:dry:

jakby nie wiedział, ze każda ciężarówka chce zobaczyć swoje maleństwo:dry:
My to rozumiemy...a oni widocznie oszczędności wprowadzają...to chyba za kare,że na początku ciąży miałam 2razy usg.:dry:
 
widze ze ta luteina to wiele zastosowan ma.
ja bralam luteine pod jezyk jak nie mialam miesiaczki 88 dni.

O, teraz juz wiem skąd to znam. Jakoś znajomo brzmiało:-D

Wiecie, chyba państwowo to strasznie cięzko na dobrego lekarza trafić, bo tak jak któraś już pisała, oni usmiechy rezerwują na czas otwarcia portfela. Wkurza mnie to strasznie, bo to jak sie przeliczy w całej ciąży prawie 1000 złotych, które mogłybyśmy włożyć w utrzymanie naszych Maluszków, a jak się jeszcze badania doliczy:szok::szok: U mnie lekarz, do którego chodzę, poza tym że w szpitalu pracuje na oddziale, to tylko prywatnie przyjmuje, więc nie mialam wyboru. Zresztą jakoś większość ich tam zatrudnionych jakoś tak postępuje. Dziwne, co?:confused:
 
reklama
My to rozumiemy...a oni widocznie oszczędności wprowadzają...to chyba za kare,że na początku ciąży miałam 2razy usg.:dry:

bez sensu ja chodze panstwowo, chociaz na poczatku tez bylam kilka razy prywatnie i wcale nie bylam bardziej zadowolona z tamtych lekarzy a wrecz przeciwnie, i generalnie to za kazdym razem mam robione usg az sie balam czy nie za czesto...
a jesli mialas 2 razy robione na poczatku to widocznie byla taka potrzeba nie wiem co to za kary:shocked2:
 
Do góry