reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
młoda_mamusia1 trzymam kciuki za badania i czekamy na wiadomości!

xXxIzuLQaxXx mamy oddzielny wątek, gdzie wpisana jest wyprawka, tam znajdziesz co jest potrzebne.

Butelki posiadam Avent, na początek jedna malutka wystarczy, później jeśli będziesz karmić butelką można dokupić. smoczki mam uspakające tej samej firmy po Dawidku, wcale nie chciał ich używać :-p zobaczymy jak będzie teraz, krem do pupy mam linomag i sudocrem, krem na brodawki popękane, oliwka linomag lub bambino, i jeszcze wiele innych pierdółek, ale na odpowiednim wątku na pewno wszystko znajdziesz :)
 
Pospalismy bylismy chwile na spacerku i teraz nuda M zrobil frytasya ja mam ochote na pizze i zaraz ja wloze do piekarnika nawale wszystkiego i naet mam peperoni papryczke mniam do tego zrobie salate i musze sie nawcinac :)jutro o 7 musze wstac bo o 9 termin w urzedzie :)moze potem jeszcze tu zagladne :))Czarnuska trzymaj sie i czekamy az znowu tu bedziesz :)
 
Kochane, wiem że pisałyście o rzeczach dla dzidziusia ale nie mam czasu szukać bo tyle piszecie że ho ho ;) Mam prośbe, napiszcie co kupujecie.. Ile butelek, smoczków, jakie kremy, pudry, oliwki.. No i wyposażenie typu rożek, kołderka, ceratki itd.. Bo ja się boje że o czymś zapomne a jutro bym chciała część kupić bo jadę z mężusiem na zakupy. Jak możecie to napiszcie ceny.

Ja kupowałam na allegro
Kupiłam jedną małą butelke 150 ml tommee tippee-12,50 zł ( jak chce się karmić piersią to na początek wyatarczy), smoczki kupiłam dwa różnych marek- nuk i canpol chyba (tak jakby jeden nie podpasował), żel do mycia ciała i włosków nivei - ok 12,5( niestety wyczytałam, że ponoć po pierwszym miesięcu), oliwkę nivei- ok 12 zł, mydełko kremowe też nivea -3,5 złi jeszcze mam mleczko do ciałka- ok 13 zł (miał być płyn do kąpieli z oliwką ale sprzedawcy na allegro się pomyliło :-) ), sudocrem- 17 zł, okrycie kąpielowe babyono- 19 zł, termometr do kąpieli babyobo- 6,5zł, szczotka i grzebyk babyono też ok 6,5 zł, nożyczki do paznokci ( ja kupiłam zestaw babyono za 7,99-obcinaczka, nożyczki i pilniczek) mam 20 pieluch tetrowych-1,45 za szt , 10 flanelowych- 3 zł za szt, rożek- dostałam, mam śpiworek też dostany, co do łóżeczka to dwa komplety pościeli- warto kupić z ochraniaczem na całe łóżeczko, wypełnienie, ceratka na łóżeczko- 5 zł. Tu się kończą zakupy allegrowe
Pieluchy pampers 1- w tesco 28 zł, chusteczki do pupci pampers- ok 8 zł tesco, proszek do prania ( ja kupiłam lovele-18 zł tesco- koleżanka nie polecała bo ponoć intensywny zapach ma bardzo i bobas-15 zł kaufland- do tego dokupiłam płyn do płukania jelp- 11 zł tesco)
Tyle narazie moze zaraz sobie coś przypomne.:-)
 
Ja kupowałam na allegro
Kupiłam jedną małą butelke 150 ml tommee tippee-12,50 zł ( jak chce się karmić piersią to na początek wyatarczy), smoczki kupiłam dwa różnych marek- nuk i canpol chyba (tak jakby jeden nie podpasował), żel do mycia ciała i włosków nivei - ok 12,5( niestety wyczytałam, że ponoć po pierwszym miesięcu), oliwkę nivei- ok 12 zł, mydełko kremowe też nivea -3,5 złi jeszcze mam mleczko do ciałka- ok 13 zł (miał być płyn do kąpieli z oliwką ale sprzedawcy na allegro się pomyliło :-) ), sudocrem- 17 zł, okrycie kąpielowe babyono- 19 zł, termometr do kąpieli babyobo- 6,5zł, szczotka i grzebyk babyono też ok 6,5 zł, nożyczki do paznokci ( ja kupiłam zestaw babyono za 7,99-obcinaczka, nożyczki i pilniczek) mam 20 pieluch tetrowych-1,45 za szt , 10 flanelowych- 3 zł za szt, rożek- dostałam, mam śpiworek też dostany, co do łóżeczka to dwa komplety pościeli- warto kupić z ochraniaczem na całe łóżeczko, wypełnienie, ceratka na łóżeczko- 5 zł. Tu się kończą zakupy allegrowe
Pieluchy pampers 1- w tesco 28 zł, chusteczki do pupci pampers- ok 8 zł tesco, proszek do prania ( ja kupiłam lovele-18 zł tesco- koleżanka nie polecała bo ponoć intensywny zapach ma bardzo i bobas-15 zł kaufland- do tego dokupiłam płyn do płukania jelp- 11 zł tesco)
Tyle narazie moze zaraz sobie coś przypomne.:-)

Dziękuje :)
 
Witam!! właśnie mi mój M przyniosł komputer do szpitala i piszę! Nie wiadomo jak długo będę leżeć. Mam zbiórkę moczu dobowego, i jutro ok 11 będę miała wyniki, czy białko mi się zmniejsza, czy nie, jak nie, to poród, jak tak to czekamy do 36-37 tc ;-);-)i tez poród... Tak mi się już tu nie chce leżeć, naogłądałam się noworodków, że nie wiem, hehe, że aż mi zbrzydły :-p A u was widzę, że głośno! hehhe

Trzymam kciuki za dobre wyniki:tak::tak::tak:
Molly_anna super, że wszystko dobrze na wizycie:-):-):-)
Mam nadzieję,że tabasia jutro wyjdzie i że nic złego się nie dzieje!!!!
 
reklama
Do góry