reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzieki dziewczyny... ja mysle ze sie troche zmniejszy to bialko :) i poczekamy do tego 36 tc :)


no to trzymamy kciuki za niskie białko;-)

żebys jeszcze te dwa tygodnie wyczekała, trzymam kciukasy:-D

dziewczyny właśnie mnie rozkłada, normalnie rano tylko smarkałam, a teraz łeb mi napierdziela i ciągle kicham - a jak kicham cały dół brzucha boli

M kupił mi miód i cytryny, a ja robię grzanki z masłem czosnkowym

wsunę tez kiwi i grejpfruta
 
reklama
jeju jak sobie przypomne ten stresior sto lat temu hehe Nie wiem czy bym teraz sie zebrała. Ale masz racje, im szybciej tym lepiej- prawko zawsze sie przyda. Choc ostatnio ktos mnie uswiadomil ile to teraz kosztuje :szok: to mi oczy wylazły.

Ja bym chciała w lecie kat A zrobic bo małż w zeszłym roku zdawał i zaraził mnie motorem. No ale na to czas trzeba miec a z dzidziorem to roznie moze byc...

Ja zdawałam na kat. A w 2008 roku, a mąż w 2007. Świetna sprawa, tylko ja się boję troche jego motorem jeździć bo to ciężki chopper, wierce mu dziure w brzuchu, że ja chce suzuki sv 650 :-):-):-) Zobaczymy może kupi żonie w ramach prezentu za urodzenie didziola:-D
 
Ja zdawałam na kat. A w 2008 roku, a mąż w 2007. Świetna sprawa, tylko ja się boję troche jego motorem jeździć bo to ciężki chopper, wierce mu dziure w brzuchu, że ja chce suzuki sv 650 :-):-):-) Zobaczymy może kupi żonie w ramach prezentu za urodzenie didziola:-D
no to ja własnie choppery sobie upodobałam. Taka honde shadow mrrrr
Bo na mojego małża to nie bardzo- on sobie upodobał plastikowe motory- ma bandita a to stanowczo nie na moje rozmiary :no:
 
no to ja własnie choppery sobie upodobałam. Taka honde shadow mrrrr
Bo na mojego małża to nie bardzo- on sobie upodobał plastikowe motory- ma bandita a to stanowczo nie na moje rozmiary :no:

Jak milo wsrod marcowych Mamusiek odnalesc pokrewne dusze. Tez kocham chopperki!!!
Niestety, moja druga polowka - "enduro". Fuj!!!!;-)
 
Moja lekarka stwierdziła, że te wyniki są dobre jak na końcową ciążę.
Mam się nie przejmować, ale zleciła mi badania nerek, bo sporo puchną mi nogi i mam różnicę ok 2 kg między wagą rano, a wieczorem...
 
Dobry wieczór brzuchatki :-)

Ja właśnie wróciłam z wizyty i wszystko gra:-) Kubol ułożony głową w dół, więc ja chyba te jego pracujące rączki cały czas w dole czuję;-)
Następną wizytę mam za 3 tygodnie - już częściej.
Zrobili mi pierwsze KTG. Wyszło pięknie, tylko ja o mało nie zemdlałam, tak mi się w głowie zakręciło... A położna nic... Później mówiłam lekarce i kazała następnym razem na boku się kłaść.

mloda_mamusia1, trzymam kciuki za niższe białko! Chociaż teraz to już dzidziusiowi nic nie powinno być, nawet gdyby go chcieli wyciągać.
Bądźcie dzielni:-)
 
reklama
Kochane, wiem że pisałyście o rzeczach dla dzidziusia ale nie mam czasu szukać bo tyle piszecie że ho ho ;) Mam prośbe, napiszcie co kupujecie.. Ile butelek, smoczków, jakie kremy, pudry, oliwki.. No i wyposażenie typu rożek, kołderka, ceratki itd.. Bo ja się boje że o czymś zapomne a jutro bym chciała część kupić bo jadę z mężusiem na zakupy. Jak możecie to napiszcie ceny.
 
Do góry