reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja i tak jestem najlepsza ..Ostatnio zastanawiałam się czy jak Maluch urodzi się w marcu to czy będę mogła zabrać Go nad jezioro na wakacje :D. Kurde ale w końcu młoda mama jestem to mam prawo do takich pytan :p.
Reakcja mamy wystarczyła mi do zrozumienia że jezioro i Dziecko =:no::no::no::no::no::no::no:. Ale zawsze są baseny :)
koza71 idz idz na ten basen Wileorybie hehe , z tego co widac na miniaturce to duża nie jesteś więc nie przesadzaj :p.
Też bym się popluskała :D , ale na najbliższy basen- 60 km więc w takim wypadku wolę chyba posiedzieć w domu i ponarzekać :D
 
reklama
witajcie

my wczoraj wieczorkiem bylismy u lekarza i ogolnie wydaje sie wszystko na razie byc ok, zmian zadnych nie ma czyli fenoterol dziala jak powinien :) maly wazy juz jakies 1,9kg i spory chlop sie szykuje :) plec tez lekarz nam jeszcze raz potwierdzil

w niedziele zakupilam sobie dwie książeczki
empik.com - Pierwszy rok życia dziecka - Arlene Eisenberg, Heidi Murkoff, Sandee Hathaway- 52.49zł
empik.com - Moje Dziecko - Opracowanie zbiorowe- 53.99zł
no i dzisiaj zaczelam czytac wpierw tą drugą bo ma wiecej obrazków :) ta pierwsza ma cos kolo 700 stron i mnóstwo tekstu wiec ją zaczne pozniej czytac

kamikaa a mam takie pytanko (tylko sie nie śmiej) zawsze zastanawialam sie czy Marcysia to jest zdrobnienie od imienia np Maria albo Marcelina, czy jest takie odrębne imie ??

Czarnuszka przeciez twój mąż i szwagier wychowywali sie w takich nieciekawych warunkach i żyją i mają się calkiem dobrze to mysle ze jak ty Sebusia zostawisz na maksymalnie 4 dni to nic mu sie nie stanie a jak ciebie nie bedzie to oni wszyscy na pewno się nim zajmą i dzecku nic strasznego sie nie stanie a szkoda zeby maluszek za wczesnie przyszedl na swiat bo wtedy bedziecie mieli jeszcze wiecej problemow i stresow
 
ja i tak jestem najlepsza ..Ostatnio zastanawiałam się czy jak Maluch urodzi się w marcu to czy będę mogła zabrać Go nad jezioro na wakacje :D. Kurde ale w końcu młoda mama jestem to mam prawo do takich pytan :p.
Reakcja mamy wystarczyła mi do zrozumienia że jezioro i Dziecko =:no::no::no::no::no::no::no:. Ale zawsze są baseny :)
koza71 idz idz na ten basen Wileorybie hehe , z tego co widac na miniaturce to duża nie jesteś więc nie przesadzaj :p.
Też bym się popluskała :D , ale na najbliższy basen- 60 km więc w takim wypadku wolę chyba posiedzieć w domu i ponarzekać :D

dlaczego nie

my z małą pierwszy raz wyjechaliśmy nad jezioro na weekend majowy miała 30dni:tak::tak::tak:
w czerwcu byliśmy już tydzień nad jeziorem a w lipcu nad morzem:tak::tak::tak:
spokojnie jak dzidzia zdrowa nie ma przeciwwskazań
wiadomo że do jeziora czy morz takiego bobasa nie wrzucisz ale wyjazd wszystkim dobrze zrobi:tak::tak::tak:
 
koza71 - ja tez bym się przeszła na basen. Ale ja mam niestety skłonność do zakażeń, więc nie będe ryzykować, zwłaszcza w końcówce ciąży, ze mi sie jakieś świństwo przypałęta :-(. Moja koleżanka całą ciążę chodziła,ale dostała od gina jakieś czopki i zawsze po basenie miała przykaz sobie je brać...
mariola_ - ja tam bym zabrała, ja to nawet o wyjeździe dalszym myślę. Przecież nie musi sie dziecko kąpać od razu... ale nawet popatrzeć na wodę itp....
 
za dwa tygodnie mam isc do szpitala na 1 lub 2 dni i mam miec robioną glikemie orientujecie się moze co to jest?? czy ja znowu bede musiala pic to okropienstwo???
 
mariola_ siostra to widac straszny dzieciak jeszcze jest. Do tego nieznosny dzieciak bo zachowuje sie jak zazdrosna jedynaczka ktorej własnie ma sie urodzic młodsze rodzenstwo i przez to chce na siebie zwrócic uwage. Ech... Wydawałoby sie ze z tym wieku jakos człowiek bardziej myslacy.

dziewczyny odnosnie basenu to mój małż wymyslił ze chce dzisiaj isc ze mna do aquaparku :baffled: tzn ja bardzo lubie ale mam tam za wieloryba robic? Ale co mi tam, popluskam sie troche, zawsze to człowiek lzejszy sie w wodzie wydaje heh

Kurcze mojego kota gdzies znowu nosi. ledwie sie cieplej zrobi to znika na dłuzej a ja sie martwie :-(

mariola miałam właśnie to samo napisać o Twojej siostrze - zazdrosna jest i w durnym wieku. Chyba jej wyskoki słowne trzeba puszczać mimo uszu i myśleć o spokoju swoim i maluszka:tak::tak::tak:
katrinka7 dobrze, że wszystko ok:-):-):-), ale glikemia to chyba znowu picie tego słodkiego napoju....pewna nie jestem:sorry2:

Co do basenu w ciąży moja gin zdecydowanie odradzała publiczny, we własnym proszę bardzo!
 
No dobra, popluskam sie za Was :-)

Dlaczego niby nie mozna dziecka nad jezioro zabrac? Tzn pewnie bym do nie wsadzała do wody ale kopytka mu mozna zamoczyc.
My planujemy w listopadzie jechac na wakacje "zagramanice" zeby dupska wygrzac i jakos sie nie stresuje ze z małym dzieckiem. W 5 miesiacu ciazy byłam, opalałam sie, nurkowałam i nic sie nie działo wiec juz przyzwyczajona jest heh
 
Hehe dzięki wielkie, Mauśki super że mozna na Was liczyć:)
katrinka szczerze życzę Ci żeby to nie były te badania o których mówi misia :-):-), niech to będzie coś mniej strasznego .
A co do spacerów z Maluszkiem to już nie mogę się doczekać jak zapakuje Go w wózek i będziemy śmigać :-):-):-), to i nawet to jezioro odwiedzimy skoro mówicie że nie będzie strasznie :).
 
reklama
Hehe dzięki wielkie, Mauśki super że mozna na Was liczyć:)
katrinka szczerze życzę Ci żeby to nie były te badania o których mówi misia :-):-), niech to będzie coś mniej strasznego .
A co do spacerów z Maluszkiem to już nie mogę się doczekać jak zapakuje Go w wózek i będziemy śmigać :-):-):-), to i nawet to jezioro odwiedzimy skoro mówicie że nie będzie strasznie :).

Ja też już chcę śmigać wózeczkiem:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry