reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja to nie lubie prac w ogrodzie. Nie mam na to czasu. I checi :-) Nasz dom jest polozony na takiej skarpie, skarpa obrosnieta iglakami, musze ta skarpie od wielkiego dzwona wypielic i to juz jest szczyt mojego wkladu w prace ogrodowe :sorry2:
 
reklama
oj, tez bym jej odwinęła.

my też pływamy na basenie, ale późno zaczęłiśmy, bo po 8 miesiącu. Teraz jak nie będzie przeciwskazań, to od września pójdziemy. u nas kursy są tylko w roku szkolnym, no i dziecko musi trzymać główkę. Taki jest wymóg:tak:
 
Ja to nie lubie prac w ogrodzie. Nie mam na to czasu. I checi :-) Nasz dom jest polozony na takiej skarpie, skarpa obrosnieta iglakami, musze ta skarpie od wielkiego dzwona wypielic i to juz jest szczyt mojego wkladu w prace ogrodowe :sorry2:
Kasaii czyli masz tak jak wiekszosc normalnych ludzi :-D na mnie zawsze sasiad krzyczy jak przesadzam np półtora metrowe iglaki, że przecie chłopa mam w domu a ja ciezka robote sobie znalazłam. To mu tłumacze ze dla małza to bedzie kara a dla mnie do przyjemnosc nawet jesli sie zmecze. Nikomu nie pozwalam grzebac w moim kawalatku ziemi :tak:
No dobra, czasami koty grzebia- ale one nawóz dają wiec nie krzycze hehe
 
co za SIOSTRZYCZKA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

my na basen od 3 miesiąca chodziliśmy z Natalką ja dużo pływam 2-3 razy w tygodniu:tak::tak::tak: super sprawa ale warto żeby dwóch rodziców było bo samemu ciężko
 
dziewczyny, czy którejś z Was leci "siara" z piersi?, mnie już parę razy poleciało, ale tylko z jednej piersi czy wróży to pokarm tylko w jednej?

co do anemii, Ja też byłam blisko, ale dostałam stertę leków, wyniki mam lepsze niż przed ciążą, tabletki nazywają się Sorbifer Durules, są świetne, wyciągnęły mi wyniki
 
Siostra ma 15 lat...
Naprawdę potrafi robić niestworzone rzeczy uwazając że to całkowicie normalne. Dziś pojechała na wizyte do psychologa, gdyż moja ciąża uwaga uwaga.. przeszkadza jej w nauce i nie może zaprosić do domu koleżanek bo jestem w ciąży.
moniSkaBe dziś dostała po łbie :D , ale od rauz się polożyłam bo automatycznie skurcze itp, to od razu tabletki i uspokojać siebie i Maluszka. Sytuację opanowałam;-)

Dzięki za wsparcie , jej zdaniem to ja po prostu przesadzam i popadam w paranoje, a jej zachowanie jest normalne :-):-)
 
co za SIOSTRZYCZKA :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

my na basen od 3 miesiąca chodziliśmy z Natalką ja dużo pływam 2-3 razy w tygodniu:tak::tak::tak: super sprawa ale warto żeby dwóch rodziców było bo samemu ciężko

Hm, myślałam wcześniej nad basenem, ale teraz sama nie wiem....w takim publicznym to aż strach, więc pewnie nieco małą ochlapię, jak będziemy u rodziców;-);-)
 
Siostra ma 15 lat...
Naprawdę potrafi robić niestworzone rzeczy uwazając że to całkowicie normalne. Dziś pojechała na wizyte do psychologa, gdyż moja ciąża uwaga uwaga.. przeszkadza jej w nauce i nie może zaprosić do domu koleżanek bo jestem w ciąży.
moniSkaBe dziś dostała po łbie :D , ale od rauz się polożyłam bo automatycznie skurcze itp, to od razu tabletki i uspokojać siebie i Maluszka. Sytuację opanowałam;-)

Dzięki za wsparcie , jej zdaniem to ja po prostu przesadzam i popadam w paranoje, a jej zachowanie jest normalne :-):-)


no dobry psycholog rzeczywiście się jej przyda

a ty oczywiście nie bierzesz jej słów do siebie

tylko spokój przy takich nastolatkach w naszym stanie może pomóc;-)
 
reklama
mariola_ siostra to widac straszny dzieciak jeszcze jest. Do tego nieznosny dzieciak bo zachowuje sie jak zazdrosna jedynaczka ktorej własnie ma sie urodzic młodsze rodzenstwo i przez to chce na siebie zwrócic uwage. Ech... Wydawałoby sie ze z tym wieku jakos człowiek bardziej myslacy.

dziewczyny odnosnie basenu to mój małż wymyslił ze chce dzisiaj isc ze mna do aquaparku :baffled: tzn ja bardzo lubie ale mam tam za wieloryba robic? Ale co mi tam, popluskam sie troche, zawsze to człowiek lzejszy sie w wodzie wydaje heh

Kurcze mojego kota gdzies znowu nosi. ledwie sie cieplej zrobi to znika na dłuzej a ja sie martwie :-(
 
Do góry