reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Widze ze nie jestem sama. Wczoraj dostalam telefon z osrodka ze musze zaczac brac zelazo i kwas foliowy bo mam anemie :( nie podali mi wynikow, wiec nie wiem czy sa bardzo zle, ale dowiem sie na nastepnej wizycie. Mialam wszystkie symptomy (łatwiejsze męczenie się, krótki oddech, palpitacje, mroczki przed oczyma) ale myslalam ze to jak zwykle przez moje niskie cisnienie...:-(
 
reklama
umowa o prace. Czyli 30 %.
No w przyblizeniu bo dokładnie to cos jak 33 z groszami ale policz 30 i bedzie dobrze.

Rybka24 no wygladałabys tak jak ja- taka kula szpiegula z łopata :-D najgorsze ze tam jeszcze na dachu jest snieg buuu a nie mam czym tych cisów przykryc.
A swoja droga to bajorko bedzie niezłe jak to wszystko stopnieje. Niby okolice Wrocławia sa jednym z najcieplejszych regionow w Polsce ale tyle sniegu przez taki długi czas to tu jeszcze nie wiedziałam. Ciekawe czy powodzie beda na wiosne :confused:
 
koza ale mnie juz łatwiej przeskoczyć niż obejść bo ja mam 150cm wzrostu widzisz to ja brzuch i łopata:tak::-D
heh pewnie zabawny widok. Ale mysle ze jesli ktorys z sasiadow mnie widzial to tez stwierdził ze nienormalna- w zimie ogródek przekopuje ;-)
Izulqa zdac na prawko to nie takie proste w tych czasach wiec widocznie musi jeszcze raz sprobowac- obiecuje ze to juz bedzie ostatni :-);-)

Musze posniadaniać bo jak zwykle zapomniałam :zawstydzona/y: jakos w nocy to pamietam az za bardzo ale do obiadu to jakos mogłabym nie jesc- mnie by nie zaszkodzilo ale Hance moze sie nie podobac.
 
Hej Kochane Mamuski,witam się popołudniowo:-) u mnie nocka jak zwykle do bani...mam taki płytki sen że jak tylko coś strzyknie w pokoju to ja już oczy otwieram,a wogóle to mam straszne problemy z zaśnięciem.Koza już sobie Ciebie wyobrażam z tą łopatą buszującą w ogródku:-D Czarnuszka nie wiem co ci doradzić...młody ten twój mąż i głupi...chyba jeszcze nie dorósł do zakładania rodziny:baffled:współczuje z całego serca:no: Ja też się coraz gorzej czuje w ciazy...od paru dni bardzo mi się brzuch napina i twardnieje,dobrze że w piatek wizyta,wskocze na samolot i niech gin sprawdza co tam jest grane:-Dbo coś mi się nie podoba, brzuch to juz mi po kolana zwisa:szok:
 
moje szanowane siostry (bliźniaczki zresztą i obie po wrocławskim AWF-ie;-)) kupiły małemu szlafroczek, bo - jak stwierdziły - będą go od 4 miesiąca na basen zabierać na zajęcia dla pływających maluchów:tak:

nie mam nic przeciw:-D:-D:-D
do Wrocka niedaleko a ja w tym czasie poczmycham na aquaaerobiku:-D

koza
nie szalej z tą łopatą,iglaki odrosną:-D:-D:-D (tu szacun dla ciebie, moje wszystkie kwiatki w domu padają, a co dopiero w ogródku:dry::dry::dry: ), ale koty ratuj:sorry2:
 
;-):wściekła/y:ja mam tak samo;-):wściekła/y: ale mąż też jest biedny bo mówi mi też,że mu brakuje bliskości ze mną:tak::-)

Ja też:tak::tak::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i tak od listopada:-:)-:)-:)-(
gaba82 nasza dzidzia tak samo, jak się położę na lewym boku, to w niego dostaje, jak na prawym to w prawy:-D:-D:-D

czarnuszka przykre to co piszesz i smutne. Nie wiem, co Ci napisać, bo nic nie pomoże:sorry2::sorry2: chyba tylko pozostaje postawić ich w piątek przed faktem dokonanym:confused::confused:

moniSkaBe wielkie gratulacje, praca jest pracą. Jak się już coś ma, to można szukać czegoś lepszego, ale ważne, że jest punkt zaczepienia. Kalkulator wynagrodzeń: Kalkulator oblicza wysokość pensji netto, zaliczki na podatek dochodowy oraz składki na ubezpieczenie społeczne. Istnieje możliwość uwzględniania wysokości wynagrodzenia brutto w ciągu roku. - Kalkulatory - INFOR.pl - portal p może to ci pomoże w obliczeniach;-)

xXxIzuLQaxXx szkoda, ale następnym razem się uda:tak::tak::tak:
 
reklama
Takie plywajace maluchy sa swietne :)
My naszego nie bralismy jednak na basen bo u nas nie ma takich specjalnych zajec dla niemowlat, a szkoda.
 
Do góry