reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień dobry:-)
Melduję się jako jedna z pierwszych:shocked2:
Wpadłam na momencik zerknąć co ciekawego od wczoraj...ale widzę,że mamuśki zajęte.Sama postawiłam bigosik na gaz a za moment biorę się za lepienie pierogów.W sumie to mam lenia i jakoś mi się nie chce,pomimo,że lubię gotować.:eek:Miłego dnia życzę.
 
reklama
Dzien dobry.
Odpalam kompa z mysla ze pewnie poczytam z 20 minut a tu co tylko jedna strona heh!! odrazu taki glod ze bułke juz wcinam i druga czeka....:szok: K juz o 6 do pracy na wezwanie...:-(
Choineczka mu sie baaaaaardzo spodobała :-D
Jejku kto by pomyslał ze juz jutro wigilia:-) potem styczen:-D:-D:-D

mlody jak zwykle od rana beczy z niewiadomoego powodu...wiecie co czasem mysle skad sie takie dzieci rozdarte biora...bo przeciez komu by sie chcialo caly dzien płakac:-D albo jak cos mu nie wychodzi to zaraz placz, lekko sie gdzies uderzy to płacz, czegos mu nie dam odrazu płacz....ledwo otworzy oczy to w ryk...Wasze dzieci tez tak mialy w jego wieku?? ( do mam ktore juz maja dzieci )

Ok ide tego rozdarciucha pocieszyc heh:-D

Miłego dnia brzuszki
Kochana mój też ma takie dni, że krzyczy, płacze i nie ustępuje mnie na krok, wczoraj miał taki dzień :-pAle co zrobić, dzisiaj narazie jest spokojny, ale gdy się budzi rano, nie płacze tylko grzecznie siedzi na łóżku i czeka aż mamusia łaskawie się obudzi, on wstał, a ja jeszcze pół godzinki poleżałam :-)

U nas pada deszcz i zrobiła się plusowa temperetura 2 stopnie, albo dzisiaj, albo jutro rankiem czeka nasz podróż około 5 godzinna, mam nadzieję, że Dawidek będzie grzeczny :tak: Seromak wygląda fajnie, super urudł, także myślę, że będzie pyszny. Dzisiaj mnie czeka pakowanie do walizek i możemy ruszać w drogę :)

Miłego dnia życzę!
 
WItam!

U nas po zimie ani śladu:eek:
Szaro i buro i ciemno:no:

Potem do Was wpadnę ale zapowiada się chyba dzisiaj mały ruch na BB. Nic dziwnego zresztą.

Trzymajcie się cieplutko :-)
 
Witam i ja :-)
Nadrobie później, bo piszecie że zaległości dużo nie ma...
Skopijuje Wam z innego watku, bo mi sie od nowa nie chce pisac. Wczoraj miałam przygodę przy zakupie rybek, bo chciałam zrobić zapiekankę z przepisów Adeliny
Wczoraj naszło mnie w tesco żeby ryby kupić. Myslę sobie okres świąteczny - będa świerze, bo idą nieźle. No i pan spytał co podac. No to mu mówię że filet z dorsza bez ości i skóry. Pokazuje rybke i mówi czy ten może być. Ja mu mówię że perzeciez on jest ze skórą.. A on, ze innych nie mają. Tak patrzę , a tam pisze że pstrag. No to pytam, a to jest dorsz, on że TAK. No to ja czy na pewno dorsz?. ON znowu że tak, dorsz. No to pytam ile kosztuje, bo ceny nie widze, a pan mi pokazuje etykietkę. To mu mówię że tu pisze pstrąg. A on aaaa, bo pani chciał dorsza!!!!. No to ja mówię że tak. No to poszukamy mówi. No i znalazł i mówi że takiego patroszonego mają. No to pytam , a fileta nie ma. On że nie - tylko taki jest. No to mówie zeby go pokazał.. Ale jakis mały mi się wydał i patrzę a na etykiecie pisze Dora. No to mu mówię, czy to na pewno dorsz, bo ja sie na rybach nie znam. A on do mnie -"ja też sie nie znam, dzisiaj pierwszy dzień pracuję". No i na tym sie skończyło moje kupowanie ryb - o łososia nawet nie pytałam. :eek:
 
No faktycznie - czytania nie było :eek:. Prawdziwy szok. Ale wszyscy teraz świetami zajęci. Ja też pewnie od jutra przez pare dni nie bedę miała jak zajrzec. Chociaz mam nadzieje że uda mi sie Was podczytać w "między czasie" :sorry:
będę jeszcze dzisiaj zaglądać, ale tak ku pamieci :-)
Życzę wszystkim
ZDROWYCH, RODZINNYCH I PEŁNYCH SPOKOJU ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. A NA NOWY ROK WIELE SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI I ZDROWYCH, UPRAGNIONYCH MALUSZKÓW
 
hej kochane

dwa dni nie zaglądałam, mam nadzieję, że wieczorem was nadrobię, bo póki co lecę po ostatnie prezenty i zakupy:-):-):-)

Maluszek szaleje w brzuchu od rana, chyba polubił/a świateczne przygotowania:-D

do później kochane
 
mrozik_j Super sprzedawca :D Nie mieli kiedy nowego człowieka wsadzać na ryby, tylko przed świętami :-) Przyznam, że ja też na rybach się nie znam i gdyby mi podał inną, niż poprosiła, na pewno bym się nie kapnęła :sorry:
 
Witam w tym ponurym dniuuuu!

Niezła akcja z rybami :-) Ja rozpoznaję kilka sztuk i tyle..

Dziś w domu - kuchnia i sprzątanie. No cóż - święta :-D
 
reklama
cześć dziewczynki,
no...dziś to się wyspałam...wstałam przed 9 :-D:-D:-D:-D:-D
za to budziłam się na siku co godzine i przez to się martwię bo...jedziemy dzis do mojego rodzinnego domu 300km busem...a ten bus tylko raz się zatrzymuje, no i nie wiem czy wytrzymam bez sikania :shocked2:

nie mogę się już doczekać tego wyjazdu...sterta ciuszków dla dzidziusia tam czeka, paczka z USA, i jakieś upominki dla maluszka :-):-):-) będę dziś wszystko oglądać.

w nocy mój nińo bardzo się ruszał :-D i tak jest co noc...mój J bawił się z nim w kopniaczki hehe:-D:-D:-D normalnie uielbiam jak się dzidziulek rusza - wcześniej nie mogłam sobie tego nawet wyobrazić - a tu proszę - zajeb**te uczucie :-D

zaraz biorę się za sprzątanie mieszkania i pakowanie, tak więc do później ;-)
 
Do góry