reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Rybka dobrze, że jest dobrze...

Wracając do tematu prezentu to sobie pomyślałam żeby dokupić do tej koszulki z napisem - NAJFAJNIEJSZY TATA kubek z napisem - SUPER TATA, skarbonkę z napisem - NA PAMPERSY i coś do tego. I ślicznie zapakować, bo moja siostra robi takie rzeczy (w końcu ładnie zapakowany prezent to pół sukcesu) No i zrobić kokardę z napisem - Zestaw super taty. Wiem, że prezent nie zbyt przydatny, ale coś innego. Po co mu kolejny perfum?
 
witajcie my po wizycie

nadal 2w1:-D:-D:-D:-D

szyjka jako tako się trzyma ujście zamknięte:tak:
tablety mam brać i walczyć dzielnie z cukrami i ciśnieniem:tak::tak::tak:

a jakby co to cytat pana dr "szpitale są czynne 24godziny na dobę"
ale wierzymy że damy radę bez nich się obejść
serducho małego wali jak dzwon 145/min

kolejna wizyta 29 grudnia:tak::tak::tak:

Jak to dobrze widziec Was w dwupaku :)
Skoro szyja zamknieta to juz polowa sukcesu...:-D
ale co nadal masz brac to samo?? nawet jak masz takie cisniene?
 
cos nasze forum nie tetni dzisiaj zyciem :-D

Dziewczyny, nie moge chodzic.. chyba dzisiejsze zakupy daja mi w kosc.
Normalnie powłucze nogami jak babeczka 80 letnia.
Niedlugo bede sie chyba turlac..
a jeszcze obiecałam Karolowi, ze pojdziemy do znajomych... ehh..
 
Ja juz po pracy :) i wolne az do nastepnego poniedzialku :) potem 3 dni pracy i koniec :)
jupiiiiiiiiiii

padam a jeszcze na zakupy trzeba jechac :)
A mi sie chce lulu a tutaj taki krzyk i szum wrrrrrrrrrrrr
Nie lubie gosci na dluzsza mete :(
 
Ja tez spadam na jakis czas... ide ogladac pierwsza milosc...:)buziaki:-)
Ja też oglądałam "Pierwsza miłośc" :)

A ja czekam na M.. ma dziś wigilie w pracy, ciekawe o której wróci. pewnie już niedługo, bo normalnie to do 18:00 pracuje:)
Prawda, cos mało osób na forum. Może juz babeczki powyjeżdżały na święta?;-):-)
 
czesc dziewczyny.Wczoraj tylko zdazylam was przeczytac,caly dzien nie bylo mnie w domciu,Dzis dopiero tez wrocilam.
Zaraz poczytam co u was.
Nie wiem dlaczego ale coraz czesciej czuje brzuch mi sie stawia.
Najgorzej gdy jestem poza domem,a tyle musze jeszcze zrobic.
Codziennie praca zakupy i czesto nawet nie mam czasu odpoczac.
W niedziele to caly dzien po sklepach latalam za prezentami i skonczylo sie tym ze caly wieczor juz jeczalam.
Jeszcze mialam spiecie z G bo sie wkurzyl bo stwierdzil ze nie potrzebnie wszystko na raz chcialam i nie musialam 5h po sklepach biegac.Wiem ze mial racje ale nie moglismy razem pojechac bo dzieci a on tego nie zalatwilby tak jak ja.
I dzieciaki mialy wymarzonego Mikolaja chodz przez niego mama 2 tygodnie stresow miala.
 
reklama
Ja tylko na sekundę...muszę pochwalić się,że daichman uznał moją reklamacje i idę za moment odebrać nowe butki:-)Prezent na święta mi zrobili.Po dwóch miesiącach będę miała nówki nieśmigane.
 
Do góry