reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja wpadlam jeszcze cos poczytac i napisac ale nie moge!
malemu sie chyba nie podoba ze siedze przed kompem bo wypycha sie az boli...
tak wiec klade sie bo nie da mi zyc
buziaki na dobranoc :tak:
 
reklama
Ach ja tez grycana lody lubie. Ale już smaki odmienne mam bo najbardziej lubie sorbety owocowe a tych niestety nie kupi sie normalnie w sklepie-trzeba tam gdzie gałkowe sprzedają :sorry:. Za to krewetek niet. Próbowałam pare razy w roznych postaciach i ani zapach ani smak mi nie podchodzi. Za to zamordowałabym za kalmary smazone w cieście mrrr....
Ale jutro bardziej tradycyjny obiad bedzie bo papryke faszerowana bedę robic.
teraz jakis film w ramach lenistwa sobotniego. Dobranoc baby

Haha własnie przeczytałam podpis pod suwaczkiem. Z tym seksem to nic nowego nie napisali hehe
 
O zabij mnie:eek:mam smaka na to samo!!

Po karmieniu to się urżnę 2 piwami,najem tatara i chipsów solonych!!!!!


Łojej:eek::eek::eek: Ja też się urżnę!!! Jednak wcześniej niż przed zakończeniem karmienia piersią. Wiem ze będę troszkę dokarmiała butelką po ok miesiącu wiec wypije piwko albo lepiej dwa a na drugi dzień pokarm odciągnę i weg. Aj.... Juz mi się chce:happy: poczuć piwkowy rausz...:cool:
 
A ja oprócz piwka bądź jakiegos dobrego drinka to chyba najbardziej tesknię za spaniem na brzuchu z podciagnięta nogą często gęsto zarzuconą na mojego męża :-D hehe wtedy to ja się dopiero wyśpię. Jak mały Igi da haha
 
ooo, jakie marzenia :-)
ja to czasem mam ochotę na lampke wina, no ale poczekam...
mam jedno takie już od maja leży ;-)

ja dziś wszamałam juz lody, kupiłam sobie Ben&Jerrys czekoladowe z orzechami macadamia, mniam... jeszcze troche zostało, ale ćwiczę silną wolę :-p
 
Witam wieczorem .Caly dzien bylam taka jakas ospala ,potem pojechalismy na zakupy i do KFC bo nie chcialo sie gotowac .Caly dzien mecza mnie takie sciski na dole i wczoraj tez juz to mialam .pojechalismy do szpitala podlaczyli mnie pod CTG sciska mnie co chwile a na CTG nic nie widac :/ zbadala i rozwarcie jest ale tych boli nie widac .W moczu mam jakies zapalenie znalezli biale i czerwone krwinki i pyta czy mnie piecze a mnie nic nie piecze :/zrobila USG z mala ok ale lekarka pyta czy ten termin to napewno jest na 14.03 ? a z kad mi to wiedziec tak napisali i juz.mala wazy 3200 i lekarka mowi ze z usg wychodzi ze juz by miala sie niebawem urodzic :/ bo wedlog USG jest juz dojrzala i po pomiarach jakby starsza ciaza .Mambardzo duzo wod plodowych niby niema to wiekszego wplywu na dziecko i mnie ale jak jest duzo to dzieko moze sie swobodniej poruszac i moze znowu sie niekorzystnie obrucic i wtedy ??CCMala sie rusza ,serduszko bije jak powino i pozatym ok .Jutro o 8.30 mambyc i bedzie raz jeszcze CTG .Nie wiem co to za sciski i z kad to jest ale jakies dziwne to wszystko .
 
reklama
O nie ja ide spać :tak: bo jak dłużej was poczytam to nie usne bo będe miała tyle zachciołków i mąż jeszcze w nocy do sklepu będzie musiał jechać :-D
Jutro jak zwykle obiadek u rodziców więc na forum lukne pod wieczór, miłej i spokojnej nocki :-)
 
Do góry