reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Frotka, jeszcze raz wielkie gratulacje, w szoku jestem trochę, że lekarze mogli sie nie połapać, ale najważniejsze, że wszystko w porządku i malutka jest śliczna i zdrowa :-)
alez Ci zazdroszczę :zawstydzona/y: ;-) :-)

Izulqa, Króliczątko- jakbym o swoim mężu czytała... tzn nie drze sie na mnie, ale najchętniej to by mnie zamknął teraz w domu, żebym się nie przemęczała, żebym nie chodziła, bo jeszcze cos mi się stanie :sorry:
a ja mu tłumaczę, jak komu głupiemu, że wiem, na ile mnie stać, że nie chcę siedzieć w domu jak w więzieniu i żeby mi zaufał, do cholery!!!!!!!!!!
najchętniej to by mnie wsadził do łożka na ten miesiąc, a mnie NOSI, nienawidzę marnować czasu w łożku! :no:

Owlrene- ło matko, to faktycznie tempo niezłe wzięli w tym szpitalu, niezła niespodzianka! :tak: ale faktycznie przez ta niewiedzę mogłas na zawał zejść i ja się nie dziwię, że chcesz zatłuc swego lekarza ;-)
 
reklama
Hejka!
My z M już w domku. Mama nas odwiozła:) Zakupy udane:) Nowy dywan, firaneczka (już wisi) :) M sobie kupił dwie pary spodni. Hehe:)
Iza współczuję strasznie.. brak słów.. a to dopiero początki małżeństwa..eh..
Jejc a mi się 37tydzień skończył:szok::-D Jejc ale ten czas leci:) We wtorek do ginka:)
 
frotka 74 gratuluje narodzin córeczki :tak: nio niestety czasami sprzęt jest zawodny chociaż dla Ciebie może to lepiej że niunia waży 3800 a nie 4600 :tak:

króliczątko widze prawdziwą desperacje krewetkową :-D dobrze że bez relanium się obędzie :laugh2:

A ja sobie podjadłam i teraz leżakuje i patrze po raz setny chyba na " I kto to mówi " :tak:
 
Frotka, moje gratulacje!!!
Ja juz sie nie moge doczekac kiedy utule swoje maleństwo!

A z tymi męzami to dzisiaj chyba nie najlepszy dzien....moze cos w powietrzu wisi bo moj tez nerwowy isrednio mily....

Przez Was człapie sie wlasnie do logowki po lody....tez mam Grycana....smak caffe late:tak: Wolalabym te chałwowe, ale te tez moga byc:-D
 
ech...też się nie mogę już wtorku doczekać...może w końcu gin coś konkretnego mi powie :confused2:
ile ja bym dała aby zjeść lody...moje ulubione to miętowe...:-D
niedawno zjadłam miseczkę sałatki owocowej (kiwi, grejpfrut, jabłko - jogurt naturalny i cynamon) mniaaaaaaaaaaaaam...ale wydęło mnie z deka po niej hihihi:-)

zauważyłam ze dłonie mi puchną nie wspominając o stopach :eek: pije duzo mineralnej a soli praktycznie nie uzywam:confused2:
 
mcgosia, ja nogi juz mam jak moja babcia...nawet rankiem. Ręce tez opuchniete...:-(
Wiecie ze przez 3 tygodnie przytylam 4 kg????!!!:szok:Az mi sie wierzyc nie chce, bo to chyba niemozliwe zeby tak wpierdzielac jedzenie zeby tyle przytyc w takim czasie....mysle wlasnie ze to woda sie zarzymuje w organizmie i cora rosnie!!

Czy lody pomagaja na zgage?? Bo mnie strasznie męczy!!!
A lody to przecież mleko;-):sorry:
 
mcgosia, ja nogi juz mam jak moja babcia...nawet rankiem. Ręce tez opuchniete...:-(
Wiecie ze przez 3 tygodnie przytylam 4 kg????!!!:szok:Az mi sie wierzyc nie chce, bo to chyba niemozliwe zeby tak wpierdzielac jedzenie zeby tyle przytyc w takim czasie....mysle wlasnie ze to woda sie zarzymuje w organizmie i cora rosnie!!

Czy lody pomagaja na zgage?? Bo mnie strasznie męczy!!!
A lody to przecież mleko;-):sorry:

no mi się wydaje że maluszek uciska za bardzo i temu puchne...

lody na zgage? hmmm może BigMilki???:-D:-D:-D
 
witam dziewuszki

cały dzień miałam leniwy...a i dwie porcje obiadu zjadłam :sorry:potem długi odpoczynek..
kurcze jak nagle zaczełyśmy sie rozpakowywać:szok: , aż sie boje wizyty w poniedziałek co powie gin i wynikow brrr, czuję że urodzę przed terminem ale mam nadzieje że dopiero w marcu:sorry:

dobrze że frotka urodziła dużą córcię i rozwiniętą jak w 40 tydzień tylko pogratulować :tak:

ja założyłam wątek opowieści z porodówki , więc nic tylko opowiadać i tyle ;-)


p.s. ale narobiłyście mi smaka na lody ..
 
tak sobie patrzę na mój suwaczek...jeszcze tylko 3 tygodnie:szok: a co to 3 tygodnie? zleci szybko...zwłaszcza ze na tygodniu mam kilka spraw do ogarniecia hehehe
:-D:-D:-D:-D normalnie ciekawa jestem jak Mikołaj wygląda...mam nadzieję że nie będzie miał mojego wielkiego nochala hehe :-D:-D:-D...i żeby zdrowiutki był mój niunio ajjjjjj :-):-):-):-):-)
 
reklama
O kurcze właśnie skończyłam oglądac skoki narciarskie i tak się podjarałam tym srebrem Małysza że ciśnienie mi skoczyło do 137/90. Musze koniecznie sie uspokoić :zawstydzona/y: i zaraz pójde zmierzyć czy spada :eek:
 
Do góry