reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
czarnuszka qrcze dziwna ta Twoja teściowa...nie słuchaj jej:-)
Gdyby było z Nami tak żle i groziłoby cokolwiek naszym dzieciom to napewno lekarz zostawiłby Nas w szpitalu...Skoro możemy w domu leżeć to chyba nie jest tak źle:-D
 
Mysza a jakie ma koleczka ten wozek?
Czarnuszka, wez nie sluchaj tesciowej, bo kto wie czy sobie nie zmyslila specjalnie takiej historyjki :baffled:
 
Rybka - ta firma której link podałam, tez ma na allegro konto, ale mają mało rzeczy wystawione. Ja z ozdobami nie chce przesadzić (idę za rada jakiejś mądrej gazetki :-p) i mam zamiar jednokolorowy dywan dać, ale w ciekawym kolorze, lampę na sufit, to zwykłą "papierzaną" kulę w odpowiednim kolorze. Zabawek ma tyle, ze na pewno bedzie widac ze to pokój dziecięcy :sorry2::-p
 
Rybka - ta firma której link podałam, tez ma na allegro konto, ale mają mało rzeczy wystawione. Ja z ozdobami nie chce przesadzić (idę za rada jakiejś mądrej gazetki :-p) i mam zamiar jednokolorowy dywan dać, ale w ciekawym kolorze, lampę na sufit, to zwykłą "papierzaną" kulę w odpowiednim kolorze. Zabawek ma tyle, ze na pewno bedzie widac ze to pokój dziecięcy :sorry2::-p

my mamy pokój w kolorze złotej gruszki (jasny żółty) do tego mebelki dąb z pomarańczem dywanik pomarańczowo - żółte kwiaty a w jednym kąciku tam gdzie będzie stolik i krzesełka z ikei narysowana trawa i właśnie te ozdoby parę kwiatków motylków słonko i chmurki taki mały kącik:tak::tak::tak:
 
reklama
ja za bardzo nie miałam możliwości biegać i szukać i znalazłam w necie

Intermeble

My też przenosimy Filipka do jego pokoju. Meble juz jakis czas temu kupiliśmy i teraz musimy pomalować, a późneij je poskładac.
My wyszliśmy z założenia że meble kupujemy uniwersalne, a malujemy ściany na żywe kolorki i dodamy kilka ozdób dziecięcych. Np posciel z Autami lub Kubusiem (na zmiane), kocyk Disneya, nad łózko gwiazdeczki - parę sztuk, a na jedną ścianę miarka wzrostu
Miarka wzrostu Disney Kubuś Puchatek
A mebelki też raczej szukalismy tańsze, wybraliśmy takie
Pokój dla dzieci | pokoje, meble - ATB

Wybraliśmy zabudowę pokoju dla nastolatka, tylko z biurka zrezygnowaliśmy (nad zdjęciem sie opcje wybiera)

Śliczne mebelki :) My w sobote wybierzemy się coś pooglądać i również chce coś uniwersalnego, aby za jakiś czas nie trzeba było wymieniać.
 
Do góry