reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czesc Dziewczyny,
U mnie noc super :-D tylko raz wstałam do wc, a pozniej spalam jak zabita, juz nie pamietam kiedy ostatni raz tak mi sie udalo :-D ale przyznam sie, ze spalam na prawym boku :zawstydzona/y: i nawet nic strasznego mi sie nie snilo, tylko powrot do przeszłosci- znow bylam w II trymestrze i mialam taki fajny maly brzuch :-)
Franek przesuwa jak w brzuchu jak obcy:szok: wczoraj poczulam noge jak sie powoli przesuwa pod moja skora, bardzo dziwne uczucie :tak: a pozniej dostal tradycyjnie czkawki i caly skakal :tak:
Poza tym zaczelismy Szkole Rodzenia :tak: Bardzo fajna sprawa i super cwiczenia, jak na razie jestesmy bardzo zadowoleni:-D
A i najważniejsze ZAMOWILISMY WOZEK :-D Nareszcie !!! Moja wymarzoną Teutonie Mistral S razem z fotelikiem Tario - kosztuje majątek:-( ale byl dla nas najlepszy z wszystkich przetestowanych. No postanowione nie kupujemy gondoli, tylko bedzie spacerowka z mozliwoscie polozenia plasko i przedluzka na nozki, tak ze wlasciwie robi sie ze spacerowki gondole :tak: mojej bratowej starczyla gondola na 3 miesiace, bo pozniej malemu bylo za ciasno i nie dawal sie w ogole wlozyc do wozka :wściekła/y:
A Ty Czarnuszka nie sluchaj takich opowiesci dramatycznych, wszystko bedzie dobrze i tak trzeba myslec :-)

uff ale sie rozpisalam:sorry2:
 
Jesli chcesz obejrzec Maxi Cosi to tam też jest ale moim zdaniem to już za drogo za wózek. Też generalnie spotkalam się z samymi pozytywami na temat Xlanderów a tam są nawet te kolekcje exclusive za 2700 :-) Wiec jest nad czym sie zastanawiać:-) Ja też nie musze wnosic wózka bo mieszkam w domq jednorodzinnym, jednak kusi mnie ta Bexa:sorry2:

A ta Bexa to też polska firma?
 
Właśnie ta Bexa to jakaś zagadka ... nie wiadomo skąd ten producent i wogle nigdzie nie ma tych wózków na sklepach jedynie na ulicy można je spotkać:dry: Wiec troche podejrzane :sorry2:
Espiro GTX to był mój pierwszy typ wózka:-) bo Xlander i bexa to jego podobizny .. ale w sumie nie wiem czemu odeszlam do niego:sorry2:
 
My też przenosimy Filipka do jego pokoju. Meble juz jakis czas temu kupiliśmy i teraz musimy pomalować, a późneij je poskładac.
My wyszliśmy z założenia że meble kupujemy uniwersalne, a malujemy ściany na żywe kolorki i dodamy kilka ozdób dziecięcych. Np posciel z Autami lub Kubusiem (na zmiane), kocyk Disneya, nad łózko gwiazdeczki - parę sztuk, a na jedną ścianę miarka wzrostu
Miarka wzrostu Disney Kubuś Puchatek
A mebelki też raczej szukalismy tańsze, wybraliśmy takie
Pokój dla dzieci | pokoje, meble - ATB

Wybraliśmy zabudowę pokoju dla nastolatka, tylko z biurka zrezygnowaliśmy (nad zdjęciem sie opcje wybiera)

my też zamówiliśmy tylko niektóre elementy:tak::tak::tak: i muszę jeszcze zdecydować jakie ozdoby samoprzylepne kupić na allegro
 
reklama
Hej Hej!!!

Missiiss dla Ciebie oczywiście 100 lat i powodzenia w starankach :)

Kurde, kiepsko się czuję. Głowa mnie boli, wczoraj wymiotowałam. W nocy spać nie mogłam w ogóle. Mały się kręcił jak nie wiem, ale pierwszy raz jego każdy ruch sprawiał mi dziwny ból. I nie tylko ból brzucha, ale bolało wczoraj tak cholernie w kroczu, że szok. Niby jak rano wstałam jest ok, ale waham się czy nie dzwonić do gina. Przecież ja już od paru tygodni "chodzę" z krótką szyjką i rozwarciem i faszeruje się lekami. a tu jeszcze coś dolega masakra. A gin chciał powoli odstawiać leki... hmmm...

Ja na twoim miejscu zadzwoniła bym do lekarza;-) Tym bardziej,że masz do tego problemy z szyjką.
 
Do góry