reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja też myślę, że jak zdecydujemy się na X- Landera z 2009 to kupimy pomarańczowy a jak zobaczę kolorki z 2010 to może czekoladowy. Na zdjęciach może nie najlepiej wygląda. Muszę zobaczyć w rzeczywistości. Teściowa trochę nie bardzo, że brązowy dla dziewczynki- ale on ma pomarańczowe dodatki. Poza tym to nasze dziecko:-)

Oglądaliśmy wczoraj X landery w tej hurtowni...super wózeczki tylko mają tam kolor zielony na wystwie , ale wszytskie są w stanie sprowadzić bo maja na magazynie :-) Tylko koleś średnie miał opinie na temat Xlanderów i mówil ze chce się ich pozbyć ze sklepu i nawet da większy rabat na niego niż na inne wózki:cool2:
 
rybka ja tak z innej beczki...czy my cukrzyczki mozemy jeść grejpfruty??:sorry2:
mozemy, jeden na raz :)

Ale macie tempo pisania:-)

Rybka - super , że takie dobre wieści. Tak trzymaj:-)
Missiiss - wszystkiego naj.... Upragnionego dzidziusia:-)

MoniSkaBe - ja myślę, że jeśli faktycznie ten wózek się uszkodził to raczej tylko stelaż i cała konstrukcja. Część spacerowa i gondola są oddzielnie. Spytaj czy nie może dać nowego stelaża a tapicerkę niebieską. Cały materiał jest przecież zdejmowany do prania;-) Ciekawe co powie ten koleś?
Co do pomarańczowego to mi się wydaje ok.

Ja też myślę, że jak zdecydujemy się na X- Landera z 2009 to kupimy pomarańczowy a jak zobaczę kolorki z 2010 to może czekoladowy. Na zdjęciach może nie najlepiej wygląda. Muszę zobaczyć w rzeczywistości. Teściowa trochę nie bardzo, że brązowy dla dziewczynki- ale on ma pomarańczowe dodatki. Poza tym to nasze dziecko:-)
my sie zdecydowalismy na x landera model xa kolor raczej srebrny, a z 2010 jeszcze nie za bardzo widzialam kolekcji moze jakies lepsze kolory beda musze sie zorientowac
 
jejku - no nie mam szans nadrobić wszystkiego :-(

Czarnuszka - nie słuchaj takich opowieści. Po co ludzie takie coś ciężarnym opowiadają. Chyba lubią jak ktoś się boi. We wszystkich gazetach pisza że ciąża to chyba przyciąga takie opowiesci, bo ludziom od razu sie przypominaja najgorsze historie jakie słyszeli i koniecznie musza je nam opowiadać

Napisze Wam "niestraszna" przygodę jaką mieli moi znajomi z porodem.
To było ich drugie dziecko i kobietka tez taka konkretna, nie panikara. Pracowała niedaleko szpitala. Pod koniec ciąży miała jakaś kontrole i przed pracą zajrzała do spzitala. Mąz akurat na wyjeździe w Warszawie. No i na kontroli mówi jej kobietka (znajoma zresztą) że zaczynaja rodzić. Ona na to ze nie ma mowy, ona teraz idzie do pracy i wróci jak skończy,bo nie będzie siedzieć tyle w szpitalu. Ona czuje że to jeszcze nie to. No i zabroniła po męża dzwonić. No ale sie uparli i jej nie póścili, a znajoma od razu za telefon do męża, żeby przyjeżdżał. I faktycznie poród był w trakcie. Chłopak przeszukał wszystkie możliwe połączenia i okazało sie że wszytkie ma dużo później, więc wziął taksówkę i taksówką na poród jechał. Zdążył. Jak sie okazało to pociąg był by na miejscu parę minut po narodzeniu dziecka wiec na pewno by nie zdążył. Żonie powiedział ze za taxi zapłacił 200 zł, a faktycznie duzo wiecej go wyniosło, ale nie chciał jej stresować :-D
Więc nie martwcie sie że mężowie nie zdążą. Dadzą radę na pewno :tak:
 
Oglądaliśmy wczoraj X landery w tej hurtowni...super wózeczki tylko mają tam kolor zielony na wystwie , ale wszytskie są w stanie sprowadzić bo maja na magazynie :-) Tylko koleś średnie miał opinie na temat Xlanderów i mówil ze chce się ich pozbyć ze sklepu i nawet da większy rabat na niego niż na inne wózki:cool2:

Może dlatego, że wchodzi nowa kolekcja? Ja słyszałam tylko dobre opinie o tych wózkach. Nawet jakby coś się zdarzyło to reklamacja trwa dosłownie 4-5 dni.
Naprawdę rzadko są reklamacje.:-)
Może niektórym przeszkadza waga- ja nie muszę go dźwigać na piętra, albo że jest spory po złożeniu.
Ja jakoś nie mogę na inny się zdecydować. Jasne podobają mi się Mutsy czy Maxi Cosi ale to już 2, 5 tyś najmniej trzeba szykować:-)
 
ja tez mówilam podczas porodu ze nie chce wiecej dzieci a tu co...po 7 miesiacach od 1 porodu zaszlam a ciaze i to planowana heheh:-D


ja dziś powiedziałam lekarzowi że to na pewno moja ostatnia ciąża więcej nie dam rady:no::no::no:

a mojemu M powiedziałam że dzieci mieć możemy ale ja w ciąży już nigdy NIGDY nie będę:no:

GREJPFRUTY jak najbardziej
 
Może dlatego, że wchodzi nowa kolekcja? Ja słyszałam tylko dobre opinie o tych wózkach. Nawet jakby coś się zdarzyło to reklamacja trwa dosłownie 4-5 dni.
Naprawdę rzadko są reklamacje.:-)
Może niektórym przeszkadza waga- ja nie muszę go dźwigać na piętra, albo że jest spory po złożeniu.
Ja jakoś nie mogę na inny się zdecydować. Jasne podobają mi się Mutsy czy Maxi Cosi ale to już 2, 5 tyś najmniej trzeba szykować:-)
przejrzalam ta kolekcje x landerow 2010 ale jakos nie porywaja mnie te kolory zobaczymy co mezus na to powie
 
My też przenosimy Filipka do jego pokoju. Meble juz jakis czas temu kupiliśmy i teraz musimy pomalować, a późneij je poskładac.
My wyszliśmy z założenia że meble kupujemy uniwersalne, a malujemy ściany na żywe kolorki i dodamy kilka ozdób dziecięcych. Np posciel z Autami lub Kubusiem (na zmiane), kocyk Disneya, nad łózko gwiazdeczki - parę sztuk, a na jedną ścianę miarka wzrostu
Miarka wzrostu Disney Kubuś Puchatek
A mebelki też raczej szukalismy tańsze, wybraliśmy takie
Pokój dla dzieci | pokoje, meble - ATB

Wybraliśmy zabudowę pokoju dla nastolatka, tylko z biurka zrezygnowaliśmy (nad zdjęciem sie opcje wybiera)
 
reklama
Może dlatego, że wchodzi nowa kolekcja? Ja słyszałam tylko dobre opinie o tych wózkach. Nawet jakby coś się zdarzyło to reklamacja trwa dosłownie 4-5 dni.
Naprawdę rzadko są reklamacje.:-)
Może niektórym przeszkadza waga- ja nie muszę go dźwigać na piętra, albo że jest spory po złożeniu.
Ja jakoś nie mogę na inny się zdecydować. Jasne podobają mi się Mutsy czy Maxi Cosi ale to już 2, 5 tyś najmniej trzeba szykować:-)

Jesli chcesz obejrzec Maxi Cosi to tam też jest ale moim zdaniem to już za drogo za wózek. Też generalnie spotkalam się z samymi pozytywami na temat Xlanderów a tam są nawet te kolekcje exclusive za 2700 :-) Wiec jest nad czym sie zastanawiać:-) Ja też nie musze wnosic wózka bo mieszkam w domq jednorodzinnym, jednak kusi mnie ta Bexa:sorry2:
 
Do góry