reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziewczyny - jestescie nie fair - nie mam szans na nadrobienie tego co w danym dniu napisalyscie w tym watku :-D Inne (zakupowy itp) jeszcze ogarniam, ale tu jest po prostu apogeum :shocked2::sorry2:
No ale widze ze humory dopisuja i oby tak dalej :-) Milego pooludnia zycze :tak:
 
reklama
dziewczyny - jestescie nie fair - nie mam szans na nadrobienie tego co w danym dniu napisalyscie w tym watku :-D Inne (zakupowy itp) jeszcze ogarniam, ale tu jest po prostu apogeum :shocked2::sorry2:
No ale widze ze humory dopisuja i oby tak dalej :-) Milego pooludnia zycze :tak:


ja też zamierzałam wczorajszy dzień nadrobić ale tempo dnia dzisiejszego mnie powaliło:tak::tak::tak::tak:
 
Ja jestem na bieżąco:)
Też zastanawiałam się nad wózkami. A może by faktycznie tak jak mysza nie kupować gondoli tylko spacerówkę i fotelik, jak myślicie? Albo mam też druga opcję żeby kupić gondole i fotelik, a spacerówkę poźniej jakąś lekką? Już sama nie wiem
 
MoniskaBe ja oczywiście jestem podejrzliwa i też mi się wydaje, że facet śmiemnia. Może komuś obiecał albo źle policzył niebieskie wózki i teraz kituje. Ale chyba z tym all tak jest, że jeśli towar uległ zniszczeniu lub został skradziony, to sprzedawca nie musi się wywiąazać z umowy. Wg mnie pomyślcie nad tym pomarańczowym, bo też ładny i przede wszystkim dla dziewczynki na potem będzie pasował.
My chyba dzisiaj zamówimy wózek, bo facet dał mi 10% rabatu, ale umawiałam się z nim, że w ciągu 5 dni jeśli się zdecyduje, to podjadę. My bierzemy taki beż czy może bardziej kawa mlekiem, też taki uniwersalny mi się wydaje. Za jednym razem kupujemy bazę, fotelik, torbę i inne pierdoły.
Ja dzisiaj na obiadek makaron krewetami i cukinia, a dla męża ziemniaki i kaszana, bo on krewet nie ciepi. No i dobrze, więcej dla mnie!
Ja też powinnam umyć podłogę, bo się nanosiło z dworu, ale narazie to się wyręczę moją roombą i niech odkurza, a potem to ewentualnie umyje albo męża poproszę.
Buziale dla Was.
 
Kurczę dodałam posta i mi go zlikwidowało. A więc ja jestem na bieżąco:)
Też myslałąm dziś nad wózkiem i mam 3 opcje:
1.Kupić 3 w 1, czyli gondolę, spacerówkę i fotelik
2.kupić tylko gondolę i fotelik, a potem latem dokupić jakąś lżejszą spacerówkę, taki miałam pomysł dziś rano
3.kupić spacerówkę głęboką rozkładaną na prosta i fotelik, bez gondoli, taki jak mysza kupiła
Jak myślicie?
 
Rybka- jak udaje Ci sie lezec w ciągu dnia przy córeczce ??
ja niewiem ale przez caly dzien leże moze z 4 godziny a powinnam tylko na siku wstawać

bo u mnie jest od 6.30 jak wychodzi M do pracy do 15.30 jak wróci niania lub moja mama inaczej bym rady nie dała :no::no::no:
i leże leże leże ale już widać koniec:happy2:
z małą oglądam bajki układam puzzle gram w memo koloruję to co mogę w łóżku robić jakaś ciastolina i jakoś leci ale wiesz ona już sama do wc pójdzie coś sobie w lodówce znajdzie powie co chce i takie tam więc luz w końcu już 30 marca 3 LATKA skończy
 
reklama
Do góry