reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

my mamy pokój w kolorze złotej gruszki (jasny żółty) do tego mebelki dąb z pomarańczem dywanik pomarańczowo - żółte kwiaty a w jednym kąciku tam gdzie będzie stolik i krzesełka z ikei narysowana trawa i właśnie te ozdoby parę kwiatków motylków słonko i chmurki taki mały kącik:tak::tak::tak:


Mebelki wyglądają super...i to co opowiadasz również...:tak::tak::tak::tak: pochwal się zdjęciem;-);-)
 
reklama
Tabasia Przednie koła są amortyzowane i takie mniejsze chyba mają 19 cm średnicy, a tylne 29 cm średnicy, piankowe, niepompowane
na stronie: TEUTONIA - producent wózków dziecięcych możesz sobie zobaczyć wszystkie modele wózków, foteliki, akcesoria :tak:
Podoba mi sie ich wozki :happy2:
Ja sie wybieram do sklepu juz ktoras godzine, ale teraz to juz musze wyjsc, bo pozniej korki beda. Jade na poszukiwania :-D
Do pozniej ;-)
 
hej kochane milej srody zycze :-) przyszlam zeby sie pochwalic swoim testowym suwaczkiem :-) 6 lutego testuje oby owu wczesniej byla i oby sie udalo :-)
Kochana Wszystkiego najlepszego i dwóch kreseczek życzę!!:tak::-)

no i sie zesrało..
wlasnie dostalam telefon. Wczoraj samochod, ktory wiozl nasz wozek ulegl wypadkowi i wozek sie poobijal.
Pan , ktory dzwonil pytal czy chcemy pomaranczowy czy zwrot kasy, bo akurat blekitne sie juz skonczyly :wściekła/y::wściekła/y:

no .. a Karol nie chce pomaranczowego..
a dodatkowo juz na zadnej aukcji nie ma innego niz pomaranczowy.. i klops.. nie wiem co teraz zrobic.. :wściekła/y::dry:
Uuuu... ja bym sie wstrzymała... mi to podejrzanie wygląda.. na bank znajdziesz jeszcze taki niebieski.. mi to pomarańcz jakos nie lezy:zawstydzona/y:;-) Już czerwony mi sie podoba:tak:

Hej dziewczyny :-)

Nic mi się dziś nie chce, nie wiem jak pójdę na ten basen. Ale może do 15 trochę ożyję:baffled:
Aj.. mi tez nic się nie che...:no: A dziś mam szkołę rodzenia na 17:00..

Lecę się szykować, i na wizytkę :-) Zobaczymy co u małej i może już pochwalimy się terminem cc :-p
Oooo to szybciutko po wizycie daj znac co i jak:tak:
 
My kupiliśmy do pokoju Mikołaja te meble
Pokój młodzieżowy - Kolekcje - Indi
a dokładniej: bieliźniarkę, szafkę wiszącą, komoda: KOM4S_8_8 i szafka: KOM2D2S_8_8

do tego mamy wersalkę w jasnym kolorze, ściany kolor - limonka, oraz wykładzinę ciemno-beżową.
Także pokoik mamy uniwersalny, pomyślany o przyszłości dziecka...bo nie bedziemy zmieniać już mebli - co najwyzej z czasem dokupimy biurko.
Jestem zdania ze wcale nie trzeba maluszkowi kolorowych, mebli - wystarczy kilka dodatków bajkowych...typu firanki i zasłonki, naklejki na ścianę, lampka dziecięca itp.

Acha ...i polecam wam meble z BRW...są solidne, kuchnie też mam z BRW. a z tego co teraz widzę na ich stronce to mają niezłe przeceny ...i gdybym te mebelki kupiła już teraz to oszczedziłabym jakieś 70zł ech...no ale tak już bywa :-D...zresztą meble kupiła nam w prezencie mama mojego J :-)
 
Kurcze dziewczyny, jak się zmęczyłam, posprzątałam cały dom, jeszcze tylko muszę odkurzyć i umyć podłogi, ale najpierw muszę odpocząć.
 
My kupiliśmy do pokoju Mikołaja te meble
Pokój młodzieżowy - Kolekcje - Indi
a dokładniej: bieliźniarkę, szafkę wiszącą, komoda: KOM4S_8_8 i szafka: KOM2D2S_8_8

do tego mamy wersalkę w jasnym kolorze, ściany kolor - limonka, oraz wykładzinę ciemno-beżową.
Także pokoik mamy uniwersalny, pomyślany o przyszłości dziecka...bo nie bedziemy zmieniać już mebli - co najwyzej z czasem dokupimy biurko.
Jestem zdania ze wcale nie trzeba maluszkowi kolorowych, mebli - wystarczy kilka dodatków bajkowych...typu firanki i zasłonki, naklejki na ścianę, lampka dziecięca itp.

Acha ...i polecam wam meble z BRW...są solidne, kuchnie też mam z BRW. a z tego co teraz widzę na ich stronce to mają niezłe przeceny ...i gdybym te mebelki kupiła już teraz to oszczedziłabym jakieś 70zł ech...no ale tak już bywa :-D...zresztą meble kupiła nam w prezencie mama mojego J :-)


mój M też je rozważał:tak::tak::tak:
ale dzień wcześniej zamówiliśmy te inne
no i indi sa wysokie a pokój małej nie jest za duży więc by jeszcze go zmniejszały
 
reklama
Do góry