reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie.Ja juz w domku byłam dzisiaj na badaniach i było ok,ale glukoza blee jutro po odbiór wyników.Zakupy zrobione,pogoda brzydka a i mniałam dzisiaj ochote na pizze i szłam z siostra do pizzerii mniam.A teraz chwile z Wami i sie chyba położe bo mnie cos krzyze bolą.
 
Witam Was moje kochane!!!

Tak czytam sobie forum i widzę, że prawie wszystkie mamy takie same problemy albo dużo wydzieliny albo nieprzespane noce i ciągłe wstawanie na siku. Ale dzięki temu, że nie tylko ja mam takie problemy wiem że raczej jest wszystko w porządku:-D. Dzięki wam dziewczyny jestem spokojna:-).

moniSkaBe bardzo Ci współczuje takiej sytuacji i jednocześnie podziwiam, że i tak tyle czasu wytrzymujesz. Powiem Ci, że 1000 zł to dużo kasy.Ja za tyle wynajmuje z moim mężem mieszkanie 3 pokojowe 53 m2 oczywiście dochodzą do tego jeszcze jakieś opłaty licznikowe ale myślę że miesięcznie to góra tych opłat jest koło 100 zł. A jeśli chodzi o pomoc kiedy zaczniesz rodzić to nie martw się,że będziesz sama przecież zawsze na parę dni przed terminem możesz wrócić do rodziców. Ja właśnie mam taki zamiar bo jak już pisałam mieszkamy sami.
 
cześć dziewczyny

moniSkaBe - to mieszkanie wydaje mi się dobrym pomysłem, być na swoim jest zdecydowanie lepiej, niż męczyć się z resztą lokatorów (nawet jeśli to rodzina)

jeśli chodzi o wydzielinę z ....yhyhy... narządów rodnych:-D - to też nie nadążam ze zmianą wkładek:-p
w mojej ciążowej książce jest nawet napisane, żeby nosić parę majtek na zmianę w torebce:eek:


dzieci w szkole tak na mnie nakichały, że właśnie rozwala mnie przeziębienie - jak jutro mi się nie poprawi idę na l4:sorry:

tymczasem lecę żreć świeżą bułkę z masłem i mega ilością czosnku (ale będę zionąć:-D)
 
Hej!
Ja wyspałam sie nawet chociaż często wstawałam do wc. Pojechalam do szpitala po holtera i mam tak jakby wolkmena ze soba hehe no zobaczymy co tam wyjdzie:) oby nic złego!:-)
U mnie upławy są ale już duzo mniejsze. Po ostatnim badaniu na izbie mój lekarz kazał mi brac Nystatyne dopochwowo i jest duzo lepiej. Chociaz jak pochodze dłuzej to jest ich wiecej. Attbletki sa takie ogrome:sorry: mam nadzieje ze jz nie trzeba bedzi ich brac:sorry:
W środe mam znowu wizytke u mojego lekarza. Szczerze mówic czekam juz na tą wizyte. Znowu bede czuła sie lepiej jak mi powie ze wszystko ok. No i mam nadzieje ze dostane normalne L4 bo stracha mam jezdzic na studia do Krakowa z L4 lezacym:sorry:
Ale mnie ta jazda po holtera wymeczyła. Bylam go zakładac w szpitalu w ktorym pracuje wiec oczywiśie poszlam odwiedzić kolezanki i do mamy poszlam bo akurat dniówke ma. No i teraz oczka mi sie zamykaja. M zrobił zakupy i ugotuje dzisiaj zupke pomidorową. Bede mu mówic co ma robic. Brzuszek znowu troszke mnie boli. Eh wzielam nospe i magnez i czekam na efekty.
moniSkaBe nie zastanawiajcie sie nawet!! Biezcie od razu!!
My z M przed ślubem kupilismy to mieszkanko na kredyt. Matka wyrzucila go z domu i ni mielismy wyjścia. Placimy okolo 700-750 zl raty i oplaty z czynszem 400-500zl. Owszem mamy tylko 2 pokoje, kuchnie i lazienke co daje 38mkw ale jest NASZE:) i jest cudownie! warto zamieszkac razem zdala od rodzicow. wtedy wszystko wyglada inaczej. mniej kłutni itd.
Alez sie rozpisalam:-) A ja wracam do pracy po maciezynskim. Dzisiaj naczelnej pielegniarce przypomnialam sie:D bo wróce ale na inny oddział. Byc moze do nowego budynku-nowego szpitala:) oby!! Moja mama pomoze w opiece nad dzieckiem i bedzie ok :tak:
 
Co do wydzieliny ja tez czasem mam duzo.Dzisiaj jestem ie wyspana nie dosc ze trzeba było rano szybko wstac to jesze przez pół godz dobre 3 razy w kibelku byłam mały mi chyba na pęchez uciskał
 
czesc dziewuszki moje
wstalam dzisiaj rano i staram sie przyszykowac do tego dnia jakos :-( biore tabletki od wczoraj na uspokojenie i mam nadzieje ze dadza mi sile sie pozegnac z moja kruszynka i go nie zawiode i nic mi nie bedzie bo bede silna dla niego... trzymajcie kciuki kochane bo dzisiaj jade po Antosia i go chowamy... kurcze zabieramy go z Opola i jedziemy razem z nim 80 km masakra jakas... chcialabym go cala ddroge trzymac na kolankach ale nie wiem czy dam rade prawie poltora godziny to robic.... wyjezdzam na tydzien i bedee odcieta od neta wiec zagladne w niedziele

ehhh

a wszystkim dziewczyna na forum zycze super wynikow z usg i zeby te kochane mordeczki ktore sie jeszcze nie pokazaly zeby ladnie rozlozyly nozki przed swoimi mamusiami i tatusiami :tak:buziaki trzymajcie sie i uwazac na siebie !!!!


Kochana jesteś i tak bardzo dzielna!! Będziemy z Tobą myślami!!!
Trzymaj się mocno i odpocznij potem troszeczkę!!!
Czekamy na Ciebie !!!
 
Dziewczyny ile może kosztować 50dag glukozy w proszku? Bo mam przy sobie tylko 10zł, a jutro z rańca mam badania, a nie chce mi się jechać do centrum do bankomatu, bo apteke mam tuż za rogiem... i nie wiem ile ta glukoza kosztuje, a nie chce latać mi się na dwa razy... zwykle lenistwo :-)
 
MoniskaBe - wspolczuje sytuacji :no: Faktycznie 1000zl to sporo, zwlazywszy na fakt, ze w sumie to prowadzenie domu jest glownei na Twojej glowie, a nawet sa absurdalne sytuacje takie jak ta z chlebem... no sorry... :confused2:
Jak jzu ktoras z dziewcyzn mowila - moze warto to mieszkanie wynajac (to 68 metrowe) i nie ogrzewac calego? da sie tak??? A jak sie wasz maluszke urodzi to wieksza przestrzen sie Wam przyda :tak: 68 metrow to nie znowu jakis ogromny palac - uwierz mi :-D my mamy 72 metry i jest moentami jakos ciasno :-D No i w marcu w sumie jzu powoli sezon grzewczy sie konczy wiec juz przyoszczedzicie na ogrzewnaiu.

Jasne ze nie ma co palic za soba mostwo i wyprowadzac sie w klotni - jakos wytlumacz, ze nie bedziesz chciala zeby Wasze dzieck oprzeszkadzalo siostrze w nauce do matury (bo to Twoja siostra zdaje mature czy m isie pom,ylilo z kims innym???) no i w ogole... ;-)


milego popoludnia - ja mam krotka przerwe - bylam w pracy i za godizne tam wracam bo mam zebranie... :eek:
 
reklama
Do góry