reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie
Evelcia moja córcia też ma ponoć dlugie nogo zresztą drugi czorcik też, gratuluję córki. Jak mówię zawsze po badaniu, że najważniejsze aby były zdrowe to moja gin dopowiada, że ważne, żeby i ładne były będą miały łatwiej.

Co do pocenia ja bez większych oznak zmian, za to zauważyłam, że włoski w różnych miejscach rosną o wiele wolniej, za to na brzuchu mi wyrosły hi hi.

Pogoda dalej do d...nawet nie ma szans na spacer tak jest lodowato.

Co do obiadku ja dziś mam gulasz wołowy, uwielbiam zrobiłam do tego w piątek wielką michę surówy z kapusty taką za małą ilością octy, cebulą papryką-rewelacja polecam do obiadów jest super.

Miłego dnia
 
reklama
A u nas śnieg!! :-D JUPI mialam latwiej z zaprowadzeniem Olka do przedszkola hehe
a teraz mam pod opieka 3 latka od szwagierki, jeju jaki on grzeczny:blink:


dobra ide ogladac Pytanie na sniadanie....

kurcze cos mi sie zrobilo z polskimi znakami hmmm i y i z mam na odwrot... jak to zmienic?
 
witajcie cieplutko w ten pochmurny zimny dzień

co do obiadku to ja dziś poszaleję

pieczarki grilowane z boczkiem i frytki brokuły buraczki i surówka z kapusty pekińskiej a co tam najwyżej cukry mi podskoczą żartuje a ziemniaki gotowane:-(

ale rodzinka niech się cieszy:tak::tak::tak:

czekamy na wieści z usg i wizyt
 
Zazdroszcze tyc wzorowych wynikow:tak:
U mnie niestety coraz gorzej - trzustka daje o sobie znac jak nigdy wczesniej i szereg powiklan z tym zwiazanych sie pojawil buuu :zawstydzona/y:
 
U nas śniegu nie ma, a szkoda bo bardzo lubię śnieg, pod warunkiem, że "chlapa się nie robi" ;-)

Marcóweczki chłopcy gonią dziewczynki na naszej liście :)
17 dziewczynek, 13 chłopców i 9 niespodzianek :) Zapraszam mamusie, których jeszcze nie wpisałam.
 
Milkshake - najlepiej to wyłącz komputer i włącz od nowa :-). Pewnie ci sie klawiatura na niemiecką zamieniła. Jakoś to sie da zmienić, ale ja nie umiem, wiec zawsze wyłączam i włączam jeszcze raz
 
Witam Was dziewczynki!
Wczorajszy wieczór miałam potworny, zaczełam krwawić i pojechałam do szpitala. Okazało się że mam twardy brzuch i że mam skurcze i przez to te krwawienia.
Dziewczyny jak ja się bałam że coś się stanie z maleństwem....:sad::sad:
Dostałam Nospę i duphaston, mam leżeć dwa dni:sad::sad::sad:Masakra mówię wam:no:
 
Witam Was dziewczynki!
Wczorajszy wieczór miałam potworny, zaczełam krwawić i pojechałam do szpitala. Okazało się że mam twardy brzuch i że mam skurcze i przez to te krwawienia.
Dziewczyny jak ja się bałam że coś się stanie z maleństwem....:sad::sad:
Dostałam Nospę i duphaston, mam leżeć dwa dni:sad::sad::sad:Masakra mówię wam:no:


oj bidulko ale z dzidzia ok???

ja juz 3 tydzien znowu biore luteine dopochwowo 2x2 bo tez miałam skurcze i bóle i twardy jak kamien brzuch ale jest znacznie lepiej

u was tez bedzie ok:tak:

trzymamy kciuki
 
neska - to może lepiej poleż dłużej. Nie zaszkodzi - a na pewno pomoże. Odpoczywaj teraz - nie stresuj sie. Dobrze że cie "naprawili" :sorry2:.
I nie dźwigaj teraz - nawet czajnika (poważnie mówię). Jak ci ma kto usługiwac to wykorzystuj. :tak:
 
reklama
neska - to może lepiej poleż dłużej. Nie zaszkodzi - a na pewno pomoże. Odpoczywaj teraz - nie stresuj sie. Dobrze że cie "naprawili" :sorry2:.
I nie dźwigaj teraz - nawet czajnika (poważnie mówię). Jak ci ma kto usługiwac to wykorzystuj. :tak:

swiete słowa teraz lez lez lez i nic nie rób najlepiej nie wstawaj zaprzyjaznioj sie z podsuwaczem a krwawienie ustało???
 
Do góry