reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witaminy zalecił mi ginekolog w pierwszej ciąży również brałam, myślę, że witaminy na pewno nie zaszkodzą mi ani dziecku, a wręcz dostarczą to co potrzebne, po za tym nie łykam żadnych innych leków.
Zgadzam sie z Toba w 100% :tak: Tez zazywam tylko witaminy i nic wiecej.

Witajcie!! Ja już po lekarzu:) Wszystko z dzidziolkiem oki, zbadał mnie na fotelu i słuchałam serduszka malucha:) Cudowne uczucie:) Dudniło na cały gabinet, haha:)
A w czwartek mam usg na 11:00 :) Już nie mogę się doczekac, może płec poznamy wreszcie:) Jestem taka radosna, że góry mogę przenosic:)

Ja tez teraz się więcej pocę :/ Głupia sprawa bo wystarczy, że przejdę sie kawałek i już gotowe, ble.. No ale takie uroki ciąży..;-)
Trzymam kciuki, zeby Malenstwo okazalo sie Tomaszkiem ;-)
Ja sie poce tak samo, zadnych problemow z tym nie mam.

ja tak jak mag349..zero pocenia sie:blink: ale czy to dobrze czy zle..nie wiem..martwie sie ze ta woda cala zostaje w organizmie a przez to zaczna mi puchnac mogi rece i masakra w ogole:)))

słuchajcie..wychodze za mąż:)))) odbylismy z moim J powazna rozmowe ;) i doszlismy do wnosku ze bierzemy slub ( w koncu to juz dwoje dzieci:D)..on chcialby juz teraz zaraz, ale ja chce poczekac na "po porodzie" zeby sobie jakas fajna sukieneczke zalozyc i napic sie szampana :-p slubu nie bierzemy koscielnego bo nie jestesmy katolikami, natomiast mam pytanie..jesli chcemy sie pobrac powiedzmy w maju , to do urzedu mozna juz teraz sie zglosic i ustalic sobie dogodny termin, czy raczej gdzies w okolicach marca??

:cool2:
No gratuluje :-)
Termin w USC zaklepujesz najwczesniej 6 miesiecy, a najpozniej miesiac przed.
My bralismy slub w kwietniu, a w grudniu ustalalismy termin i powiem, ze juz bylo duzo chetnych, przynajmniej w Krakowie :-D
Slub mielismy cywilny, w dworku. Ja wystapilam w bialej sukni z trenem i welonem. Pozniej weselisko. Kazdy robi tak jak uwaza, a slub to slub, przeciez wychodzimy z zalozenia, ze bierzemy go raz w zyciu, wiec my mielismy gdzies stereotypy, ze to cywil i ze nie wypada w bialej sukni i takie tam :happy2:


A w pracy afera, afera :szok: Hiszpanka jutro idzie na dywanik do HR-u, bo ludzie sie na nia zala. Ja dzisiaj mialam rozmowe z szefostwem na temat mojej ciazy i tego co ona wygaduje... No i jeszcze jedna taka akcja, a inaczej sie to zakonczy... Bo ona nie ma prawa takich rzeczy opowiadac na moj temat. To moja prywatna sprawa komu mowie i czy aplikuje na jakies stanowisko czy nie. Czuje sie jak w przedszkolu! :eek: Chyba sie bardzo dzisiaj zdenerwowalam, bo ledwo dojechalam do domu, takie bole brzucha mnie dopadly :-( Normalnie myslalam, ze sie porycze! Ale dotarlam jakos szczesliwie i od razu hop do lozia i przeszlo. Teraz herbatka z melisy, prysznic i do spanka :happy2: Alex malo sie rusza.
Trzymajcie sie cieplutko dziewczynki! ;-)
 
reklama
Ja odstawiłam etiaxin jak zaszłam w ciąże zaprzyjazniona pani magister odradziła i pytałam też gin akurat tego antyperspirantu nie wolno używać w naszym stanie.
 
Witam rano :) synek dał pospać mamusi, dzieciątko w brzuszku również :tak:

Widzę, że u niektórych z was nie wesoło, to złe wyniki, to przeziębienie, wszystkim poprawy życzę!!
U mnie na szczęście wszystkie wyniki książkowo, jak u konia ginekolog skomentował, w pierwszej ciąży też miałam książkowo, także jestem zadowolona.
U nas strasznie zimno, pochmurno i bardzo mocno wieje wiatr, dzień spędzę w domku, nigdzie się nie chcę wychodzić.

evellcia Gratuluję córeczki.

Trzymam kciuki za mamusie, które mają dziś wizytę u ginekologa, czekamy na relacje!
 
Dzisiaj mam obiad z głowy, został z wczoraj, rosołek z makaronem, ziemniaczki z kurczakiem i warzywka na patelnię, także ten problem mam z głowy, a jutro chyba zrobię krokiety, część z mieskiem, a część z pieczarką i serem :)
 
Dzień dobry!

Ja też nie wiem jeszcze co dzisiaj na obiad...

U mnie wyniki takie, że lekarz mówi, że za dobre :-D, bo bez ciąży takie rzadko się zdarzają... ;-)

Idziemy do przedszkola. Papa
 
Moj lekarz powiedzial ze mam najlepsze wyniki w całej dzielicy :-)
Juz wiem co zrobie na obiadek : Kapuśniaczek :tak::tak:
CCaroline na te krokieciki tez mi przyszedl smaczek:)
 
reklama
Do góry