reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej od dwóch dni boli mnie żołądek tzn mam wrażenie jakby to była zgaga ale w sumie piecze mnie w żołądku. Biorę Renie ale nie bardzo to pomaga, i zastanawiam sie co mi jest. może też tak macie i wiecie co jest dobre na takie dolegliwości?

p19u9n73tqw3hz89.png
 
reklama
Hej brzuszki !
Za chwilkę jadę na USG, i mam strasznego stresa:-( Niby wszystko jest ok, czuje sie dobrze, ale za kazdym razem przed wizytą czuje jakis wewnetrzny niepokoj.. Wy tez tak macie ?? No i mam nadzieje ze wreszcie poznamy płeć:tak:
 
Hej brzuszki !
Za chwilkę jadę na USG, i mam strasznego stresa:-( Niby wszystko jest ok, czuje sie dobrze, ale za kazdym razem przed wizytą czuje jakis wewnetrzny niepokoj.. Wy tez tak macie ?? No i mam nadzieje ze wreszcie poznamy płeć:tak:


tez tak mam ale nic sie ie martw napewno wszystko jest ok!!!!!! trzymam kciuki i wracaj szybko z drobymi wiadomosciami :)))


Juz barszczyk gotowy mniammmmmmmmmmmmmmmm.....pycha!! juz mam ochote go zjesc!!
 
agus moje standardowe pytnie jak zaczyna lekarz mi robic usg to takie: czy serduszko bije??:-) lekarz juz sam od razu krzyczy : oczywiscie serduszko bije... :-D tez sie zawsze martwie

co do snow mi sie dzisiaj snilo cos ze niby sie budze i mam miedzy nigami urodzone dziecko i pelno krwi i sie wystrszylam i jakas ciemnosc mi sie snila :no: no i wvczoraj dzidzia cienko sie ruszala a dzisiaj jeszcze nic a nic a zawsze po jedzeniu fiklo chociaz raz ...

izulqa u mnie tez jeszcze dzisiaj nic nie kopnelo a zawsze czulam i znow sie martwie... ehhh jak ja bym chciala umiec byc spokojna a nie znaja moja wyobraznie i przewrazliwiona prychike zawsze cos sobie wkrece :sorry: z reszta pewnie juz zauwazylyscie :sorry: no i panikuje... ehhh

a no i sie nie przywitalam.... wiec witam ;-)
 
Hej brzuszki !
Za chwilkę jadę na USG, i mam strasznego stresa:-( Niby wszystko jest ok, czuje sie dobrze, ale za kazdym razem przed wizytą czuje jakis wewnetrzny niepokoj.. Wy tez tak macie ?? No i mam nadzieje ze wreszcie poznamy płeć:tak:

Trzymam kciuki:-)
Ja też zawsze myśle czy wszystko jest w porządku. I ciągle mam wrażenie że ginek. powie że to jednak chłopiec, chociaż ja wolę dziewczynkę
 
ja też przed każdym usg czuję się jak przed maturą, albo gorzej wyrokiem Sądu, straszne uczucie zawsze boję się najgorszego ale starama się myśleć pozytywnie

co do obiadku, dziś grochówka, pyzy, pączka jadłam do kawki
 
uff wrocilam z miasta. A sie zlazla strasznie. 2 godziny mnie nie bylo hehe a mieszkam w malym miasteczku.
ale tak to jest jaK sie lazi w kolko 3 razy bo sie czegos zapomnialo :-D

no i efektem mojego wyjscia do miasta sa... ciuszki dla Pawełka. ale skromnie bo tylko 3 szt.
Generalnie to poszukuje spiochow, bo nigdzie w lumpeksach nie ma :eek:
a nowe u mnie w sklepie po 5 zł... kosztuja 25:eek: oglupieli normalnie. wiec wole sobie pochodzic i poszukac...
a ze przy okazji wynajduje cos innego... to juz inna bajka hehee :rofl2::rofl2:

zaraz wkleje fotki :-)
 
reklama

agniesiak - gratuluję M-żonkowi
Dziękuje :)

A ja zostaje na wychowawczym min. 2 lata. Z pieniędzmi krucho i tym bardziej na nianię i żłobki nas nie stać. Mąż będzie dorabiał jako fotograf w weekendy, myślę że damy radę;-) Bardzo się cieszę, że zostaje na dłużej w domku, jakoś nie wyobrażam sobie oddawać obcym maleństwa a rodzinka też nie ma czasu się zajać, wszyscy pracują:baffled:
ja tez mam zamiar zostac z dzidzią w domku. ZObaczymy zresztą jak będzie z pracą. Jak nic nie znajdę to zostaję z dzidziolem w domku a jak trafi mi się dobra fucha to jakoś damy rade bo M na 13 do pracy chodzi to tylko kogoś na dwie godzinki bysmy szukali i to tez nie na codzień bo nieraz teściowa by posiedziala jakby wolne miała akurat:)

Witam Was mamuśki ja po wizycie u gina :-)
Jestem happy z niepewnego chłopaczka dziś zrobiła się dziewczynka :-D pięknie się rozkraczyła i nie było śladu po jajkach :-)
Mała waży już 330g, główka i inne organy pomierzone wszystko oki. Morfologia i mocz również bez zastrzeżeń. Kolejną wizyte mam dopiero 24 listopada mam zrobić morfologie, mocz i krzywą cukrową bleeee:sorry2:
Kurcze ale jestem szczęśliwa chyba dzisiaj nie usne :-)​
Gratuluję dziewczynki!!! :)
 
Do góry