reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hejka dziewczynki:-)

U mnie też dzisiaj pochmurno, a wczoraj był taaaaki piękny dzień:nerd:

Zaraz jadę na uczelnię na dwie godziny i spowrotem do domku. Może przy okazji przejdę się do lumpka, bo dawno tam nie zaglądałam:tak::tak:

Z moim Ł się pogodziliśmy, mam ochotę powiedzieć mojemu ginowi, że mój mąż mnie denerwuje i poprosić go, żeby uświadomił mojego Ł jak stres i zdenerwowanie wpływa na dziecko...

A tak poza tym to się nie wyspałam wogóle dzisiaj.. 3 razy wstawałam na siku, a pęcherz miałąm taki pełny jakbym przez sen piła litry wody:confused2::confused2:

Miłego dnia kochane.. do później:rofl2:
 
Witam - dziś Złota Polska Jesień u nas. Przynajmniej na razie bo chmury sie zbierają troszkę...

Młodszy syn z tatą w serwisie od rana buszował. A ja już po spacerku ze starszym do przedszkola. Wracając zrobiłam zakupki, podszykowałam obiadek... teraz chwila luzu i sprzątanie bo aż się prosi. :-(

A! ja do listy dopiszę sie jutro - popołudniu mam 4d to może sie Groszątko łaskawie zaprezentuje ;-)
 
Witam wtorkowo;)

A u nas szaro, buro i ponuro.

Mnie dziś przed szóstą obudziłą moja niunia...miała czkawkę :-D pierwszy raz ją poczułam (czkawkę) i strasznie mnie to rozbawiło.

Tabasia I Marti trzymam kciuki za dobre wieści:tak:

Czarnuszka ja dodaję do barszczu ocet, jakoś bardziej mi smakuje niż z sokiem z cytryny.

Pozdrawiam
 
witajcie

rozbawiły mnie te ogórki z kapustą
u mnie smutna pogoda, typowo jesienna, ale ciepło, dziś zamierzam przy pomocy męża zasadzić róże w ogrodzie

co do snów, też często śnią mi się jakieś krwawienia, dlatego, że czlowiek się zamartwia,żeby nic się nie stało, tym bardziej,że scenariusz z krwotokiem w 7 tyg.zapamiętam do końca życia jako największy koszmar
dziś jestem po lekturze M jak mama jest artykuł jak karmić bliźniaki, ale się ubawiłam jak wyobraziłam sobie siebie za parę miesięcy, ale cóż jakoś sobie człowiek poradzi, a i szczęście podwójne,

ja na usg w czwartek, nie mogę się doczekać bo moja druga gin jest tak szczegółowa i moze bonus i gratis się ujawnią

pozdrowionka, miłego dnia
 
Witam kochane :):*

U mnie pogoda nieciekawa.. W nocy się w sumie wyspałam :) Tylko kurcze moje maleństwo tak jakoś od wczoraj mało sie rusza.. dziś wogóle ruchów nie czułam jeszcze :( trochu się martwię..
 
WRÓCIŁAM,
gin mnie jeszcze raz zbadała, powiedziała że teraz macica jest miękka wysokość jest prawidłowa jak na 20 tydzień, i że nie prawidłowości nie widzi...mówiłą też że skurcze na tym etapie mogą pojaiać się od 8-10 razy na dobe, i t normalne, martwić się należy wtedy i jechać do szpitala gdy występują jeden po drugi....pytałam się też o ruchy, i mówiła że teraz może być tak że raz są lepeij raz gorzej wyczuwalne, a że jak ja najbardziej czuję je wieczorami że to jak najbardziej prawidłowo:-)następne wizyta w przyszły wtorek a w przyszły czwartek USG-nie mogę się doczekać:-D
Co do snów to ja też mam takie porypane-włąśnie że krwawię, albo inne koszmary:eek:
 
reklama
Do góry