reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Moja kuzynka mowiła że bardzo dobre są kremy z Musteli zaczełam używac niedawno zobaczymy po porodzie czy działa, choc to wg mnie zależy od genów
 
mam koleżanke która przez całą ciąże prawie musiała leżec bo miała zagrożoną przytyła ponad 20 kilo a teraz nie dość ze jest chuda jak patyk to jeszcze nie ma ani jednego i nic jej nie wisi tzn zbędnej skórki :) to trzeba miec szczęście aha i smarowała sie oliwą z oliwek
 
Ja skończyłam już tubkę Fissana fajny jest i dobrze natłuszcza, ale minus jest taki że nie wchłania sie za dobrze i zostaje tłusty brzusio, ale ten Gerbera ma fajna konsystencję i pachnie tak delikatnie.
 
Ja odpukac jak na razie nie mam rozstępów. Ale już mam taki kałdun..:-D Moja mama nie miała rozstępów przy nas, a urodziła nas trójkę:tak: No ale nie wiem czy to genetyczne jest.. wydaje mi się, że im szczuplejsza kobitka tym bardziej narażona bo skóry w zapasie nie ma i tluszczyku:zawstydzona/y: Ale nie wiem;-)
 
Kochane, wymyśliłyście coś na ten ból głowy? :(:(:(

hej kochane :)

Musze kupic nowego kompa :( nie wiem kiedy tamten moge do smieci wyzucic :(
Z M dalej nic nawet za specjalnie ze soba nie gadamy ,nie moge nawet na swinie :( patrzec
Co za cham jego chormony chyba szaleja i cos mi sie wydaje ze to przez to ze juz od 17 tg zero sexu i jemu wali na dekiel .
Ale moje dziecko jest wazniejsze niz sex i jesli nie moge to nie moge a jak sie nie podoba i jako dorosly facet nie potrafi sobie z czyms takim poradzic to juz nie moja wina :(

Nienawidze go coraz czesciej :(

Uciekam do domu bo zimno w tej kaffejce :(

Trzymajcie siw wszystkie :)

Ojj kochana.. Współczuje.. :( Musisz wierzyć w to że będzie dobrze no i nie możesz się martwić.. bo dzidzi szkodzisz :( Kochana, jesteśmy z Tobą!!! :* buziole

GRATULACJE :-):-):-):-)
A moja Dziewczynka strasznie zwiercona od rana kręci sie i kręci. Dziś kupiłam sobie balsamik Gerbera przeciw rozstępom mam nadzieje że uda mi sie ich uniknąć bo panicznie sie ich boje :cool:

Ja na brzuszku ani jednego rozstępu nie mam.. a na piersiach mi wyskoczyło kilka :( szok.. Ale smaruje to najzwyklejszą oliwką bambino, i znikają troszkę :) no i ślicznie pachnie ta oliwka :):):)

o !!! marti to jest mysl :-) dzieki :-):tak: jak moj nastepnym razem pojdzie ze mna na usg to mu powiem zeby wzial aparat i bedzie krecil tez dzidziorka , kurcze ale swietny pomysl :-) napewno zdam relacje z wizyty jutro na 15 ide :tak:

Powodzenia na wizycie jutro! :):*
 
reklama
Ja narazie nie mam rozstępów (odpukać), ale jeśli jest to dziedziczne to na pewno mnie nie ominie, bo zarówno moja mama jak i moja siostra je maja po ciąży, no ale mam cichą nadzieję że może jednak los mnie oszczędzi:-D. Jeśli chodzi o kremy to jestem do nich sceptycznie nastawiona, zarówno te drogie jak i te tańsze nie pomogą, jeśli mamy mniejszą ilość kolagenu i elastyny w skórze lub jeśli niedziałają one prawidłowo.:-(
 
Do góry