reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam Was kochane brzuchatki,
lista superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-)

Oglądałam dziś film z USG z 15 tygodnia, i aż mi łezka poleciała, tesknię za widokiem mojej Gabryni, a tu jeszcze 2 tygodnie do połówkowego, eh nie wiem czy wytrzymam...
 
reklama
ale fajnie miec taki filmik... ja ie mam ale jakbym poszla na 4d usg to bym tez miala ale nie stac mnie wydac 200 zl na takie usg :sorry::eek: kurcze duzo strasznie wolaja...

a jutro juz sama nie wiem czy bede prosila o to usg czy nie... pozniej przyjade z gor bo jedziemy do m mamy i bede znow schizowac jak cos bedzie mnie bolec po kilkugodzinnej podrozy...
 
Ale ja nie tylko mam filmik z USG 4d, mam normalny też:-)
Jak tam ruchy maleństwa?u mnie chyba trochę się coś ruszyło, ale to nie jest wszystko na co ją stać...
 
moje pryszcze usadowily sie przede wszystkim na czole, a najbardziej po lewej stronie przy linii wlosow i schodza prawie do ucha.
nie bede robila zdjecia,bo to naprawde nieprzyjemny widok.

co do USG to jak powiem lekarzowi, ze to 18 tydzien to pewnie sam zrobi mi to polowkowe nie ?
 
Jestem po USG i wstawię obrazek i wszystko będzie wiadomo :D

17e7d5105c0ab64860869667d87d6bc6.gif


Zdrowe, wszystko na miejscu... :D

Najlepszy mój A.

Spytał się GIN-a :

Gin: - Dziewczynka.
-Na pewno dziewczynka?
Gin: - No na to wskazuje, nic nie wyrosło między nogami :D

hehehehehe:-D:-D:-D

GRATULACJE :-):-):-):-)
A moja Dziewczynka strasznie zwiercona od rana kręci sie i kręci. Dziś kupiłam sobie balsamik Gerbera przeciw rozstępom mam nadzieje że uda mi sie ich uniknąć bo panicznie sie ich boje :cool:
 
marti8 no ja wlasnie czuje tak delikatnie i sie zastanawiam czy moj czkwaki nie ma ale wczesniej tez stac go bylo na wiecej... cos sie nie wysilaja te nacze szkraby.... jutro sie zapytam czy to normalne ze moga byc takie okresy czasu ze kilka dni sie nie czuje ruchow a potem znow.. wole zebysmy byly spokojniejsze:tak:

a filmikow nawet zwyklego usg moj niestety nie robi a szkoda bo chetnie bym popatrzyla na dzidzie jak mi zle :happy:
 
a co do rozstepow to ja paradoks zauwazylam :eek: u siebie :eek:

jak sie zaczelam smarowac dostalam 3 rozstepow na brzuchu... ekhem przestalam sie smarowac przez tydzien czy poltorej nawet i nic nie wyskoczylo pozniej znow zaczelam smarowac i po dwoch dniach znow wyskoczyl jeden :szok::eek: chyba sobie narazie odpuszcze ten krem bo juz zglupialam :-)
 
Wiesz co jak byłam w 12 tygodniu na USG to moj M filmował komórką:-)i fajnie wyszło...
pamiętaj żeby koniecznie zdać mi relacje co tam lekarz powie...
 
reklama
o !!! marti to jest mysl :-) dzieki :-):tak: jak moj nastepnym razem pojdzie ze mna na usg to mu powiem zeby wzial aparat i bedzie krecil tez dzidziorka , kurcze ale swietny pomysl :-) napewno zdam relacje z wizyty jutro na 15 ide :tak:
 
Do góry