reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Głupie są te przesądy heh. ale i zabawne :)a niektóre są straszne po prostu..
Dokładnie:shocked2:a gdybyśmy chciały w to wierzyć i przestrzegać, to naprawdę nie pozostaje nic innego jak usiąść i siedzieć nieruchomo do samego rozwiązania, bo a nóż się coś złego przytrafi;-)kochane, nic tylko trzeba nam zdrowego rozsądku duuuuuuużo życzyć, żeby nie zwariować:rofl2:
 
Agniesiak ja USG ze skierowania mam dopiero 27 listopada. Ale stwierdzilam ze 5 tygodni to ja nie wytrzymam i w srode ide prywatnie :-)

Czyli będziesz miała juz połowkowe usg bo przecież 18tc?? hmmm czekam na wieści bo ja tez mam wizyte dopiero 27 listopada:wściekła/y: i ide w next week prywatnie wiec bedziemy w podobnym wieku ciąży i ciekawa jestem czy juz wszytko ładnie widać:-)
 
Ja wizytę mam dopiero 4 listopada, A usg nawet nie wiem :-p Tylko problem w tym, że zwolnienie kończy mi się 31 października, i będę musiała się wcześniej wybrać do lekarza na przedłużenie zwolnienia, bo jak będę miała takie przerwy, to nigdy nie dostanę chorobowego :eek:

A najgorsze jest to, że 28 października mam egzamin na prawko:oo:

...tak się boję:-(​
 
hej kochane :)

Musze kupic nowego kompa :( nie wiem kiedy tamten moge do smieci wyzucic :(
Z M dalej nic nawet za specjalnie ze soba nie gadamy ,nie moge nawet na swinie :( patrzec
Co za cham jego chormony chyba szaleja i cos mi sie wydaje ze to przez to ze juz od 17 tg zero sexu i jemu wali na dekiel .
Ale moje dziecko jest wazniejsze niz sex i jesli nie moge to nie moge a jak sie nie podoba i jako dorosly facet nie potrafi sobie z czyms takim poradzic to juz nie moja wina :(

Nienawidze go coraz czesciej :(

Uciekam do domu bo zimno w tej kaffejce :(

Trzymajcie siw wszystkie :)
 
hej kochane :)

Musze kupic nowego kompa :( nie wiem kiedy tamten moge do smieci wyzucic :(
Z M dalej nic nawet za specjalnie ze soba nie gadamy ,nie moge nawet na swinie :( patrzec
Co za cham jego chormony chyba szaleja i cos mi sie wydaje ze to przez to ze juz od 17 tg zero sexu i jemu wali na dekiel .
Ale moje dziecko jest wazniejsze niz sex i jesli nie moge to nie moge a jak sie nie podoba i jako dorosly facet nie potrafi sobie z czyms takim poradzic to juz nie moja wina :(

Nienawidze go coraz czesciej :(

Uciekam do domu bo zimno w tej kaffejce :(

Trzymajcie siw wszystkie :)

A może on obawia się ojcostwa i dlatego tak się zachowuje? Może uważa, że teraz on nie jest dla Ciebie tak ważny jak kiedyś, więcej uwagi poświęcasz dziecku..Może jest zazdrosny? :tak: Współczuję Ci kochana:-(​
 
Ja wizytę mam dopiero 4 listopada, A usg nawet nie wiem :-p Tylko problem w tym, że zwolnienie kończy mi się 31 października, i będę musiała się wcześniej wybrać do lekarza na przedłużenie zwolnienia, bo jak będę miała takie przerwy, to nigdy nie dostanę chorobowego :eek:

A najgorsze jest to, że 28 października mam egzamin na prawko:oo:

...tak się boję:-(​

Hej!
Trzymamy kciuki za twój egzamin :) Złapania gumy :):tak:


Zrobiłam ostatnio małe zakupki dla maluszka- kocyk, śpiworek, pajacyka z weluru i skarpetki z czapeczką-ale przyjemność!!
Jest też na allegro sklepik w którym czasem coś kupuję a opłaca się od razu killka rzeczy wtedy koszt przesyłki się rozkłada np.
BATKO kaftanik + śpiochy ELA r.56 Cena hurtowa ! (763256935) - Aukcje internetowe Allegro
Miłego buszowania!~!!:-)
 
reklama
ej mam pytanie :-)

czy ten , no jak w takich samych odstepach czasu, regularnie przez zalozmy 5 min czuje pukanie delikatne na srodku to to dzidzia ma czkawke?? bo chyba ja czuje jupiii :-D brzuch mi sie nie rusza ale to smieszne uczucie :-)

a mnie wypryszczowalo kolo nosa i od ust po bokach na rzuchwie az strach patrzec :zawstydzona/y: i chlop ma byc ;-)
 
Do góry