reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie Brzuchatki:-D
My z M znów na weekendzie u mojej mamy:tak: Wczoraj rano przyjechaliśmy bo M miał wolne:-) I kupiłam wreszcie sobie kurtkę zimową!!:rofl2: Tak się cieszę, bo jest prawie do kolan, leciutka, cieplutka, na suwak i mam jeszcze trochę miejsca na brzuszek a i tak już pokaźny jest:tak: Kupiliśmy ją w Big Starze, nie kosztowała mało ale za to będe miec nie tylko na tą zimę, bo będzie dobra i po ciąży:tak:Ah.. nareszcie jestem gotowa na zimę:-D
Dziś już chyba wracamy po południu do domku, musimy w szafie sprzątnąc:-D Bo dostaliśmy od mamy masę pościeli itp. i nie mamy na to miejsca, eh te kawalerki:-p:-) No i w listopadzie planujemy na przedpokoju zrobic sobie wielką szafę na całą długość ściany w przedpokoju, by móc wszystko chowac:tak:Zobaczymy co z tego wyniknie:tak:
witam wszystkie ciężarówki, miałam mały problem z suwaczkiem ale juz jest OK. termin mam 5 marca i najprawdopodobniej będzie dziewczynka, druga córeczka :) ale potwierdzi sie 26-go.

Witaj:tak::-) Ja mam termin na 6:-D
ale już jednak pójdę :D

dobranoc :-D:-):tak:

P.S- w Poniedziałek mam USG :-D może w końcu się dowiem czy chłopak czy dziewucha :laugh2::sorry: trzymajcie kciukasy :rofl2: chyba,że znowu się wstydniś zakryje :eek: oby nie :no: :-D:-D:-D
Trzymam kciuki!!:tak::-)

A wiecie co? Co tak się cieszę, bo zajęcia na uczelni zaczynam dopiero 21listopada:-D:szok::-D:rofl2: Mam jeszcze troszkę wolnego czasu:-p:-D
No i zaświadczenie do banku muszę dostarczyc do końca października, że się uczę. Dzwoniłam do dziekanatu i mi pocztą przyślą, także jechac nie muszę, uff:-)
 
Hej brzuchatki dziś jestem pierwsza!!!:-):-)
Pogoda okropna i zimno ale mnie jakoś humor nie opuszcza.Powiem wam że ta ciąża działa na mnie cudnie.Od czasu do czasu tylko ktoś mnie wyprowadza z równowagi, ale szybko się uspokajam.:-)
Oby zostało tak do końca.

W pierwszej ciąży byłam okropna:wściekła/y:, fochy, nerwy, ciągle się kłóciłam z Ł.:no:Ciągle go goniłam do roboty, tu coś dokręcić, tam coś pomalować, tu przesunąć. Miałam tzw. symptom "wicia gniazda" czy jako to się tam nazywa.
A mężczyźni to jednak tylko mężczyźni zbyt wiele od nich wymagać nie można. Jakieś zrozumienie...raczej nie wiedzą co to...
WIęc rozumiem Was kochane,które macie problemy ze swoimi facetami:-(Chyba trzeba to jakoś przetrwać:-(

Powiem wam że po urodzeniu to też nie Eldorado, nie wyspanie, strach o dziecko robi swoje. ALe mam nadzieje że wszystkim nam się jakoś poukłada i będziemy szczęśliwe:-):-):tak::tak::-D

Ale mnie wzięło dziś na mędrkowanie:sorry::eek::rofl2:
 
hej dziewczynki:-D

siedzę w domku, bo pogoda straszna
przeglądam strony z zakupami i allegro, ofkors;-)

wybraliśmy z M wózek - najpewniej ten zielony:-D :: F I R K O N ::

szukam tez przepisu na ciasteczka, bo mam ochotę dzisiaj jakieś upiec

agniesiak fajnie, ze juz kupiłaś kurtkę
ja wybieram się w przyszłym tygodniu, bo juz marznę

muszę też znaleźć jakieś buty, mam już futrzaki -
https://ssl.allegro.pl/item775084208_kozaczki_gwiazd_rozne_kolory_taki_emu_warto_hit.html
(polecam dziewczyny, jest w nich tak cieplucho, że hej) ale muszę jeszcze kupić jakies kozaczki bezobcasowe, że tak napiszę:tak::tak:
 
Witam was:)
Po wczorajszym usg jest juz pewne że będzie dziewczynka! Z czego bardzo się cieszę:)
Za tydzień znowu mam iść na usg, bo dzidziuś miał za małe seduszko żeby dokładnie obejrzeć. Tz. widać dwie komory, itd., ale coś jej się rozpływało i nie mogła dokładnie dojrzeć. bO dzidzius bardzo się ruszał. Wolę się nie martwić, mam nadzieję że będzie wszytsko dobrze:)
 
ale dzisiaj długo spałaaaałaaam:szok: Dopiero wstałam:zawstydzona/y::-p:-p No i oczywiście pierwsze co to komp i BB;-)

Tak więc dzieńdoberek:-)
U mnie za oknem nadal zima, ale jak narazie nie pada śnieg, no i na chodnikach już nie ma kałuż.
Zaraz zrobię sobie śniadanko (jajeczka na pół twardo - pół miękko).
 
Witam was:)
Po wczorajszym usg jest juz pewne że będzie dziewczynka! Z czego bardzo się cieszę:)
Za tydzień znowu mam iść na usg, bo dzidziuś miał za małe seduszko żeby dokładnie obejrzeć. Tz. widać dwie komory, itd., ale coś jej się rozpływało i nie mogła dokładnie dojrzeć. bO dzidzius bardzo się ruszał. Wolę się nie martwić, mam nadzieję że będzie wszytsko dobrze:)

Gratuluję dziewuszki:-):-) Ale mamy boom na dziewczynki:-D:-D Ciekwae kto u mnie zamieszkał... Ja mam usg dopiero 29-ego.. Ale szybko zleci pewnie;-)
 
reklama
Do góry