reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam nowe mamy :-)
wiolonczela - ja kreski nie mam jeszcze - nie pameitam kiedy sie pojawil w poprzedniej ciazy. W ogole wiel urzecyz nie pamietam - jakbym byla seystematyczna to bym zapisywala :eek:

marti8 - faktycznie cos jest z tymi suwaczkami dziwnie. :cool:
 
reklama
Witam nowe brzucholki.Coraz nas wiecej.Ale to super,tylko nie zapominajcie zagladac do nas.

Ja juz mam taka kreche do pepka,nie wiem bo moze to zalezy od karnacji skory bo ja mam gruba juz i taka ciemna.

Co do siusiania w nocy to ja wstaje z 2 razy,a to dlatego ze pewnie duzo pije,bo wieczorem mnie bardzo mdli i zeby nie wymiotowac pije co chwile wode.
Z butelka sie nie rozstaje bo wystarczy jakikolwiek zapach to juz mnie drze.
 
Do góry