reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej dziewczyny!!!
U mnie ze wstawaniem do toalety jest tak, że budzę się za potrzebą zawsze około 5 rano a potem to już się tylko modlę, bym z powrotem zasnęła...
Jeśli chodzi o wagę, to jak na razie przytyłam 1 kg ale czuję po sobie, że teraz właśnie zaczynam przybierać co nieco.
By zachować dobrą kondycję, spaceruję z mężem codziennie minimum 1 godz. To zawsze mi pomaga uśmierzyć ból brzucha i ogólnie poczuć się lżej.
Pozdrowionka!!!
 
reklama
Ja na szczęście nie wymiotuje i nawet bardzo nie wiem co to mdłości, ale od początku ciąży już mi rośnie drugi ząb mądrości :-( tragednia, tak mnie dziąsło boli że szok :-( Już sie nie moge doczekać kolejnej wizyty u mojego ginusia :-) :-) :-)
 
nowe marcoweczki powitane ale i ja powitam sie ponownie :-)

ja krechy brazowej nie mam ale ogornie jestem jasnej karnacji i jak pisalam mam pelno brazowych kropek wiec moze i one uniemozliwiaja mi dojrzenie tej kreski o ile w ogole jest :-D
 
Ja niestety każdej nocy wstaję siusiu,bo jak staram się przetrzymać do rana to aż brzucholek mnie boli...a nie chcę jednak ugniatać maleństwa:)Kreski u mnie brak ale to widać zależy od hormonów.Dziewczyny czy przy przeziębieniu lekarz może coś przypisać czy zostaje wygrzewanie się w łóżku i ciepła herbatka?Cosik mnie dopadło,paskudnie się czuję.Jak nigdy nawet poszłam spać w dzień na 2 godziny!W piątek mam wizyte u gina,to od razu zapytam co poradzi mi z przeziębieniem...może obejdzie się bez wizyty u ogólnego.
 
Mnie ostatnio dopadło ostre przeziębienie i byłam u ogólnego, przepisał mi witaminki kropelki i ziołowe tabletki takie które można przyjmować bez recepty i sa bezpieczne dla kobiet w ciąży, antybiotyk tez mi przepisał ale kazal przeczekac ze dwa dni jak nie będzie poprawy to dopiero go przyjąć, ale na szczęście wygrzałam sie w łóżku i minęło.
 
Mnie ostatnio dopadło ostre przeziębienie i byłam u ogólnego, przepisał mi witaminki kropelki i ziołowe tabletki takie które można przyjmować bez recepty i sa bezpieczne dla kobiet w ciąży, antybiotyk tez mi przepisał ale kazal przeczekac ze dwa dni jak nie będzie poprawy to dopiero go przyjąć, ale na szczęście wygrzałam sie w łóżku i minęło.


Polecam na katarek kropeli Tetrisal ...super sprawa
 
Witajcie,
przez weekend się nie odzywałam,ale troszke zaglądałam i prawie wszystko przeczytałam, ale Wy macie tempo pisania! Ja wczoraj byłam na badaniach ogólnych, a dzisiaj u gina rano, wszystko dobrze, dzidziol mi pomachał rączką i potem drapał się po głowie. Przytyłam ok1kg, bo rano zawsze mniej ważę, wieczorkiem więcej, także średnio 1 kg.
A co do nocnych wędrówek do toalety, to ja zwykle o 2-3 wstaje i potem o 8 już mnie budzi pęcherz. Ale nie może być inaczej jak ja wypijam wieczorem ze dwie herbatki i kakao przed snem. Jutro mam zamiar pospać dłużej, bo dwa dni ostatnie ranne wstawanie ze względu na wizyty w przychodni.
Pooglądam jeszcze chwile tv i będę zmykała do spania .Miłej nocki dla Was i Brzucholków.
 
hej laseczki,
czytam Was cały dzień z przerwami, ale dopiero teraz mam czas coś napisać.
okropnie mnie boli zołądek :-( zaraz idę się położyć znowu :-(
u mnie w pracy szaleje grypa żołądkowa, co drugie dziecko wymiotuje i ma biegunkę, a jedno jest w tak ciężkim stanie, że zostało wysłane do szpitala :-( okazało się, że dziewczynka jest tak bardzo odwodniona, że nerki jej przestały działać i może nie przetrzymać nocy!!!!!!!!!!!!!!! :szok: :szok:
słuchajcie, jest mi tak strasznie przykro, po prostu aż się cała trzęsę.

i wszystko przez grypę żołądkową.

ja tez podle się czuję, ale wystraszona okropnie, piję ogromne ilości płynów.

okropnie mi żle :-( :-( :-(
 
reklama
Ja już Kochane babeczki uciekam do łóżeczka:tak: Jutro mam zamiar wcześniej wstac;-) Zobaczymy czy M mnie dobudzi:-D Chcemy się wybrac kupic M jakieś butki na zimę:tak: Może i coś dla siebie albo dzidziolka upatrze:happy: No ale M mówi by poczekac do poniedziałku i jak zobaczymy na usg siusiaczka to idziemy na zakupki dla dzidziolka:-DNo oczywiście jeśli zamiast siusiaczka bedzie coś innego to też idziemy na zakupki;-):-D
dziwczyny pojawiła się już u Was ta charakterystyczna dla przyszłych mam brązowa kreska na brzuchu
Ja niestety tej kreski nie mam..:-( ale słyszałam, że nie każda kobieta ją ma.


Uciekam lulu;-)








 
Do góry