reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja na początku dużo przytyłam, bo miałam zero ruchu(teraz trohe po mieszkanku pochodzę, cos w kuchni pomogę, eh na razie tyle)i przytyłam już 7 kilo:szok:w życiu tyle nie ważyłam co teraz, znajomi mówią że nie widac tych 7 kilo, ale pewnie mówią żeby przykrości nie zrobić, eh...ale co tam, ważne by dzidzia była zdrowa, na początku strasznie się przejmowałam, teraz juz mniej, zobaczymy we wtorek na wizycie ile znowu do przodu;-)
 
reklama
Witam kochane :):*

Przepraszam że nie pisałam ale nie miałam czasu za bardzo.. :( Mam do was dziwne pytanie.. Powiedzcie mi co moge wziąść na biegunke.. heh ;/ tak mnie dziś dopadła i brzuch mnie przez to boli :(
 
qurka a ci mi dalej tutaj robia brudza :((((((((((8i konca nie widac :((((((((((( a ja taka glodna i juz nie wytrzymalam i bulki sama sobie zrobilam normalnie glupio tak jesc samemu ale co mam zrobic jak dzidzia glodna a ugotowac nie mam gdzie i ich poczestowac dobrze o tym wiedza a pozatym w niemczech tak jest ze jesz sobie i masz innych w nosie :((( sorry ale musialam ale co z tego ze 3 bulki juz opedzlowalam jak w brzuchu dalej burczy i tesciowa byla i taka pyszna zupke przyniosla ale nie bede narazie jej odgrzewac bo mi glupio bedzie tak pachniec a chlopaki pewnie tez glodni :(( matko juz nie mam sily chce zjesc i isc lulu a ten caly syf posprzatam pozniej ,juz nie daje rady tyle godzin i oni tak specjalnie powoli robia :(((( bo wiadomo ich godziny qurwa mac noooooooooooooooooo.
 
Wiem ze oni niczemu nie sa winni robia tylko robote ,ktora juz dawno powinna byc zrobiona ale inni mielli w dupie czy prosto czy krzywo grzejniki wisza a teraz ja musze sie zloscic bo nic zrobic nie moge nawet zjesc !!
Ale jestem wku***** tylko dlatego ze glodna i mam strasznego nerwa ze bym drzwi otworzyla i WYNOCHA ale wiem ze tak nie moge a z nerwow mi juz sie na placz zbiera
 
Nie mam pomysłu jeśl chodzi o biegunke Izulqa, chyba leków typu stoperan nie można brać, na pewno nie jedz nic nabiałowego bo to jeszcze popędza:-(
Eh, siedzę w domu, M w pracy, rodzice pojechali z wujkiem do szpitala, pies chce na dwór, a ja nie mogę z nim wyjść:-(pomijając że w ogóle nie mogę wychodzić, to jeszcze mój pies jest dużyyyyy i boje się że mnie pociągnie...do dupy jakoś dzisiaj się czuję psychicznie, może jutro będzie lepiej, bo M w domku będzie...
 
mandarynki w sklepach sa i nie jakos tak tragicznie drogie :tak: No chyab ze jadlob ysie je na kilogramy :-D

Ja przychylam sie do Rennie - to moj najlepszy przyjaciel nie tylko w ciazy ;-)

Nerwobol minimalnie przeszedl ale mam grype chyab - goraczka, bol miesni, ogolne rozbicie i lekkie drapanie w gardle...
Macie jakies sposoby?????:cool:
 
na biegunke gorzkie jczekolady zjedz :-) I moze Smecte tez mozna???

ja stracilam na poczatk uciazy 1kg, a potem przytylam 2kg wiec jestem na plusie 1 :-)

No ale na cud nie licze bo po poprzedniej ciazy mi zostalo 5kg na plusie (przytylam w sumei 19kg :eek:). No i ostateczna waga byla 72kg :szok::szok::szok: teraz jak waze 60 to pewnie z 12 tez przytyje...:eek:
 
reklama
Witam kochane :):*

Przepraszam że nie pisałam ale nie miałam czasu za bardzo.. :( Mam do was dziwne pytanie.. Powiedzcie mi co moge wziąść na biegunke.. heh ;/ tak mnie dziś dopadła i brzuch mnie przez to boli :(


Witaj :-)
Ja proponuje na biegunke kisiel zawsze go jadlam jak mi biegunka dokuczała węc i może Tobie pomoże. Powodzonka :-)
 
Do góry