reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))


Witam z rana:-) Ja własnie skonsumowałam tosty z sandwicha:tak: M mi zrobił na sniadanko:-)Mniam:-)
Dziś mi się tak dobrze spało jak nigdy:happy: Wczoraj robiłam badanka i wyszło mi sporo bakterii w moczu:-( i krwinek czerwonych 3800. Nie wiem jakie są normy bo wyniki jeszcze tesciowa ma, bo ona je odbierała. No ale mowila, żebym dobrze się odżywiala by krwinki mi nie spadły..no to chyba ich mało..:-(
Pozdrawiam Kochane!!






 
reklama
hej dziewuszki :-)

a ja od wczoraj jestem jakas placzliwa, wieczorem poplakalam sie bo nie moglam zaczac pomaranczy.. ehhh..;-);-)

dzisiaj siedze i chce mi sie plakac..

jeszcze dzisiaj w nocy bolal mnie brzuch... czulam takie napiecie w jajnikach.. ale juz przeszlo... pije teraz herbatke .. kurcze oby mi to przeszlo bo sie martwie...
 
Dziewczyny, ja farbowałam raz włoski w pierwszym trymestrze i farbowałam wczoraj (też na czarno farbuję). Może jeszcze z raz się załapię w trakcie ciąży, bo dosłownie już nie mogłam się na siebie patrzeć. Odrosty na pół glowy, włosy bez blasku i połysku, długie smętnie wiszące... Masakra po prostu. A jak wypadały! Teraz mam krótkie, czrniutkie i lśniące i jetsem bardzo zadowolona. Poza tym farba mi je zawsze odzywia. No a zaufana fryzjerka nie odradzała farbowania w ciąży, powiedziała tylko, żeby nie robić tego czesto. Zresztą teraz są inne farby niż kiedyś, a najlepiej wybierać takie bez amoniaku.

Mnie nadal boli brzuch i mam przez to problemy z poruszaniem się, więc naprawdę zaczynam się trochę martwić :(
 
dziewczyny jakich pieluch uzywalyscie przy pierwszym dziecku?
bo moja mama mi jeczy nad uchem, zebym jak najczesciej uzywala tetrowych bo sa zdrowsze dla stawow dziecka...
sama juz nie wiem...
 
Witam :) co do mojego poparzenia to całe szczęście, że nie brzuszek tylko pół uda i na drugiej nodze troszkę.

Włosy mi również wypadają :(( farbuję także na czarny kolorek. A co do pieluch ja od początku używałam pampers, różne są opinie i wiadomo, że nasze mamy będą mówiły co innego w końcu kiedyś nie było pampersów, a po za tym dzięki pampersom również nóżki są szeroko rozstawione.

Dzisiaj Dawidek kończy roczek :) kiedy ten czas minął :) nie obejrzymy się, a i zaraz nasze maluszki z brzuszków będą z nami :)

A tutaj portret ( nie dokończony) mojego Dawidka miał mniej więcej miesiąc na zdjęciu.
 
Moniska, czy oglądałaś moze dzisiaj Dzień Dobry TVN??;-)
Bo własnie temat pieluch i przewijanie był poruszany...
I pokazali coś fajnego...tzn tak mi się wydaje...
Zobaczcie same...
ekoMaluch - Pieluchy wielorazowe

Ja ostatnio używałam tylko jednorazowych typu pampers. Ale sprowadzalam sobie je na początku z USA, bo ten polski najmniejszy rozmiar dostępnych pieluszek jednorazowych jest taki wielki, ze noworodka zakrywa prawie po szyję!! i przez to często przesiąkają.
 
no wlasnie mialam na pisac o dzien dobry tvn bo tak jak mowi poprzedniczka bylo dzisiaij tylko nie wiem czy zapamietam zeby dzidzie na boki obracac jak sie pieluszke zaklada do tego czasu ;-) no ale on tam mowil ten specjalista ze nie ma roznicy zalezy od ekologicznosci rodzicow :-p mowili ze i takie i takie sa dobre. kurcze gdybysmy mogly sobie przypomniec jak nam sie chodzilo w pampersach i w tetrowych moglybysmy predzej zadecydowac w czym naszym dzieciom byloby wygodniej :-D:-D w sumie za moich czasow mama mnie tylko tetrowymi przewijala wiec chyba nie mialybysmy porownania :-p
 
misiliss, mowil ze nie mozna brac dziecka za stópki i czy nóżki do góry, tylko podczas przewijania obracać dziecko lekko na bok:tak:
 
reklama
no to mowie przeciez ze nie wiem czy zapamietam zeby dzidzia poprostu na boki obracac a nie do gory za tyleczek czy nozki :tak: czyba ze cos przekrecilam w ostatnim poscie moim ;-)
 
Do góry