reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Tak ogladalam TVN :)
czyli i te i te sa dobre tak?
bo oczywiscie juz sie spiełam z mama, ze mam zakladac dwie tetrowe pieluszki dziecku zeby stawy mialo ok.

a te wielorazowe jakos mnie nie przekonuja..
je tez pewnie trzeba bedzie gotowac itp.
 
tzn on mowil ze jak komu wygodnie i czy chce sie byc bardziej ekologicznmy czy nie ... ja tam do tych wielorazowych nie jestem przekonana jednak bede stawiac na zwykle pampersy... a no i mowil zeby nie wiazac dzieciom grubej pieluchy tetrowej tzn kilku warstwowej chyba bo wtedy dzidzia ma cala pupe do gory i ledzwie uniesione i niewygodnie mu jest i ogranicza ruchy co tez nie jest dobra dla takiego malucha
 
aha i jeszcze mowil zeby lepiej nie uzywac ceratkowych majtaskow zrozumialam ze zaklada sie je pewnie na tetrowe pieluszki zalozone dziecku wczesniej zeby nie zmoczylo czegos tam na czym lezy...
 
missiiss - u nas na szkole rodzenia uczyli jak zakładać pieluszki, jak sie zapiszesz to pewnei też Was bedą uczyć, no chyba że sie nie zapisujesz :sorry:. Ale dokładnie - nie powinno sie za nóżki podnosić dzieciątka:tak:
ccaroline85 - śliczny ten portret. A na zamówienie, np ze zdjecia też robisz portrety? :-)
My zakaładaliśmy pamperchy. Na pewno nie będę używała tetrowych :no:. Proszek, prąd, czas, później miejsce do suszenia. Jak kupa to jeszcze więcej czasu trzeba spędzić.
Pewnie, ktoś może powiedzieć, że kiedyś kobiety miały 4 dzieci i wszystkie pieluchy prały i jakoś dawały rade, no tak, ale kiedyś to było kiedyś. Już bym bardziej sie zastanawiała nad bezpieluszkowym wychowywaniem. Wyzwanie wielkie, ale .....:cool2:
 
Witam :) co do mojego poparzenia to całe szczęście, że nie brzuszek tylko pół uda i na drugiej nodze troszkę.

Włosy mi również wypadają :(( farbuję także na czarny kolorek. A co do pieluch ja od początku używałam pampers, różne są opinie i wiadomo, że nasze mamy będą mówiły co innego w końcu kiedyś nie było pampersów, a po za tym dzięki pampersom również nóżki są szeroko rozstawione.

Dzisiaj Dawidek kończy roczek :) kiedy ten czas minął :) nie obejrzymy się, a i zaraz nasze maluszki z brzuszków będą z nami :)

A tutaj portret ( nie dokończony) mojego Dawidka miał mniej więcej miesiąc na zdjęciu.
śliczny rysunek, gratuluję talentu
również dla missiiss1301 i jej rysunków
ja dużo rysowałam na studiach (byłam na architekturze) ale tak na co dzień to nie mam zapału, albo słomiany zapał...
~~~~~~
ja dzisiaj leżę w łóżku, chyba zatoki mam chore :-(
oby się obyło bez lekarza i jakiś mocnych lekarstw... najgorsze, że mój Darek wraca dopiero w niedzielę i sama musze pójść po zakupy, czy do apteki, eh...:-( a u nas dziś wieje straaaaszliwie, muszę gdzieś poszukać czapki:eek: będę wyglądać, jak dziwoląg :laugh2:
~~~~~~~~
ja farbuje włosy, tak raz na 2 m-ce
pierwszy raz farbowałam na początku ciąży, jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży, teraz chyba 2 tyg temu, nie farbuję zbyt często, a słyszłam różne opinie stąd myślę, że jakby to na prawdę było bardzo szkodliwe, to by kategorycznie odradzano w ciąży
ale najlepiej postępować z własnymi przekonaniami, bo potem można się zamartwiać bez końca :tak:

miłego dnia życzę wszytskim
 
z tego co wiem to w 3 miesiącu zalecane jest usg bioderek. Jak byłam u ortopedy, to tez powiedział ze po co szerokie pieluszkowanie skoro jest wszystko dobrze z bioderkami
 
reklama
~mam pytanie do Was, czy macie domowe sposoby na leczenie zatok???
ja robię sobie parówki i owijam głowę chustą, by trzymać ciepło,
ale może któraś z Was też się zmagała z tym cholerstwem i ma jakieś sprawdzone sposoby???? :eek:
będę wdzięczna za wszelkie sugestie :tak:
 
Do góry